Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'


Xxwojtus123xX

Rekomendowane odpowiedzi

gril esy zrobil by tutaj robote bo ten przedliftowy nie bardzo,chocby polift było by ok juz . Mam na sprzedaz jak cos :P

Grill z eSy to ciężki temat, rzadko kiedy go można kupić :kwasny: Właśnie już myślałem nad poliftowym, możesz podesłać na priva jakieś foto i może się dogadamy :D

Wczoraj wieczorem odebrałem Audika od lakiernika, malowanie zderzaków + polerka i woskowanie. Bardzo fajnie się świeci, niestety zderzaki różnią się od reszty bo jak się okazało, już była kiedyś malowana z tyłu, ale spokojnie :P Za jakiś czas może całość pójdzie do malowania :kox:

Zrobię dziś małą sesję i wstawie fotki, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gril esy zrobil by tutaj robote bo ten przedliftowy nie bardzo,chocby polift było by ok juz . Mam na sprzedaz jak cos :P

Grill z eSy to ciężki temat, rzadko kiedy go można kupić :kwasny: Właśnie już myślałem nad poliftowym, możesz podesłać na priva jakieś foto i może się dogadamy :D

Wczoraj wieczorem odebrałem Audika od lakiernika, malowanie zderzaków + polerka i woskowanie. Bardzo fajnie się świeci, niestety zderzaki różnią się od reszty bo jak się okazało, już była kiedyś malowana z tyłu, ale spokojnie :P Za jakiś czas może całość pójdzie do malowania :kox:

Zrobię dziś małą sesję i wstawie fotki, pozdro!

Podeślę jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się zmieniła. Koła i gwint to duży +

Gwint jak gwint, na przyszły rok planuję powietrze, ale zobaczymy :)

Fotka robiona na szybko telefonem, jak widać zderzak różni się od całości :facepalm: No ale cóż, ten sezon przejeździmy :)

d08054d30bba2f07med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pięknie się prezentuje na tych RH Turbo,

świetny wybór :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Pięknie się prezentuje na tych RH Turbo,

świetny wybór :D

Pozdrawiam!

Dzięki, będzie jeszcze piękniej mam nadzieję :wink:

Dziś miałem trochę czasu więc zabrałem się za montaż boczków z tyłu gdyż stare miały inny materiał oraz były podrapane od pieska :facepalm: Przy okazji zdecydowałem się założyć drewniane dekory i myślę, że te posunięcie było jak najbardziej na + :banan: Bardzo siadło, zgrało się z kolorem nadwozia. Jak widać szyby w prądzie, bogactwo :decayed:

2315d56ce48b970cmed.jpg

b5afb4bcdf77982cmed.jpg

020e6e3acebaf414med.jpg

3097563266e91072med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę była mała sesja ze znajomym :) Wczoraj też złapałem trochę czasu wolnego więc zrobiłem kierunki USA :P Wszystko działa jak należy a to mnie najbardziej cieszy, ale rymy :grin::decayed:

Fotki robione przeze mnie, niestety fotografem to ja nie jestem, ale chyba najgorzej nie jest :kox:

eb7c6ab8edb3c7bbmed.jpg
4d292e61d6247f78med.jpg
55d39b8bcabca611med.jpg
dbf7acc0946e96femed.jpg
38724841563b3e1bmed.jpg
ad2b62e83ef3875fmed.jpg
8a18ee2cfdda5453med.jpg
a44be5fa8fa022c6med.jpg


8aa13c5f21881c67med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...