Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mała aktualizacja :)

fotele w aucie

5b1e793027589cbdmed.jpg

4f0c6048eceb50e6med.jpg

i orginał felga od A5 19cali 8,5Jx19 ET32 AUDI 8T0 601 025F

62f8b2e99c616b34med.jpg

i fotki

d12c0a4f517f1674med.jpg

86a45bc16890d853med.jpg

b1434af13bfe7843med.jpg

edb570d60ea17e70med.jpg

c1ee2858041e30e9med.jpg

za jakiś czas może uda mi się zmienić springi na eibach Pro Kit -35/30 bo trochę koza,

zaciski będę malował prawdopodobnie na złoty kolor,

ramka grila na czarno i może jeszcze okleję lusterka czarną folią

Opublikowano

dobrze to wygląda i plany w dobrym kierunku :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zaciski pomalowane w majowy weekend

f656b276da8721b6med.jpg

4c3cddf4a223066cmed.jpg

wpadły też listwy s line

925f884f78803d4fmed.jpg

831306d87f9be155med.jpg

i na aucie

fb98237c9e7974d1med.jpg

21762c6fbd4715aamed.jpg

2dca6d8b0f6c6474med.jpg

w tym tygodniu wymiana oliwy :)

8f87ff0627eeb143med.jpg

Opublikowano

Fotele mi sie srednio widza, ale ogolem auto bajka, zaciski pomalowane w swietny kolor, dobre kolo no i bialy avant +++

Edytowane przez astronaut

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolejny zakup :)

Lotka :banan: z pakietu S line

nr części 8k9 827 933 A

20961900d91f0a88m.jpg

6966923b965dfa8fmed.jpg

029ace967f00f5e1med.jpg

Proszę o paradę...

malować ją na biało czy zostawić czarną, bo jest w idealnym stanie

a tak wygląda na aucie i myślę że jest ok

bd65114c415ae53dmed.jpg

c4cadc139a0c1afamed.jpg

Edytowane przez DŁuGI a4 AVANT

Opublikowano

ja bym malował, szkoda tylko, że te lotki troszkę odstają od reszty karoserii...

Opublikowano

Ładny białas, praktycznie identyczny w serii jak mój i ten sam silnik:) Co do lotki też się zastanawiałem czy nie dac czarnej, ale ostatecznie została biała. W sumie fajna ta czarna, ale to Tobie ma się podobać:) Program zrobiony? Powodzenia w modach.

Opublikowano

Ja bym jechał na biało, na czarno ginie przy ciemnej szybie :)

Opublikowano
  • Autor

Program zrobiony?

na razie seria.. jeszcze troszkę :wink:

Opublikowano

Ja bym jechał na biało, na czarno ginie przy ciemnej szybie :)

zgadzam się z Andym. kwestia gustu ale moim zdaniem powoli te czarne dodatki za bardzo rozrzucone po aucie. ale Twoje klocki i Twoja zabawa :wink:

Opublikowano

Lotke maluj na biało nawet się nie wygłupiaj z czarną :) biały robi robotę

Opublikowano

nawet się nie wygłupiaj z czarną
:sarcastic::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

dzięki za opinie

decyzja zapadła.... maluje na biało :wink:

Opublikowano

gdzie i za ile dopadłeś lotkę, jezeli to tajemnica to prosze o info na pw

ja bym lotkę zdecydowanie w kolor dał .


ja bym malował, szkoda tylko, że te lotki troszkę odstają od reszty karoserii...

naprawde fabryczna lotka odstaje ? miałem s-line w B6 i w B7 i nic takiego nie zauwazyłem

Opublikowano
  • Autor

gdzie i za ile dopadłeś lotkę,

Allegro kup teraz 350zł plus wysyłka

wystawiona z 10 minut i była moja,

czaiłem na ten towar od bardzo dawna i ciężki temat

Edytowane przez DŁuGI a4 AVANT

Opublikowano

gdzie i za ile dopadłeś lotkę, jezeli to tajemnica to prosze o info na pw

ja bym lotkę zdecydowanie w kolor dał .

ja bym malował, szkoda tylko, że te lotki troszkę odstają od reszty karoserii...

naprawde fabryczna lotka odstaje ? miałem s-line w B6 i w B7 i nic takiego nie zauwazyłem

przyuważ s-line'a avanta gdzieś na parkingu i zwróć uwagę, że lotka nie ma wspólnej płaszczyzny z dachem, ale i tak każdy avant z lotką wygląda dużo lepiej niż bez niej

Opublikowano

Lotka odstaje o swoja grubość, aczkolwiek ja osobiście uważam że to dodaje autku uroku :)

Opublikowano
  • Autor

Nie no z lotką to jest exstra

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za prv. Felunek nieziemski ;) I gratuluje autka, bo naprawdę robi wrażenie ;)

Opublikowano

ładnie ale brakuje wydechu 3.0 tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.