Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym prosić o pomoc w rozkodowaniu rozmiaru tarcz,

nr VIN: WAUZZZ8E54A282358

Z góry dziekuję za pomoc! 

Opublikowano
8 minut temu, Swistak89 napisał:

Witam, chciałbym prosić o pomoc w rozkodowaniu rozmiaru tarcz,

nr VIN: WAUZZZ8E54A282358

Z góry dziekuję za pomoc! 

288/245 mm

Opublikowano

Witam, czas wymienic tarcze i klocki, czy ktoś mógłby pomóc ze sprawdzeniem rozmiarów tarcz?

VIN: WUAZZZ8E06A156900

Z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam

Opublikowano
1 godzinę temu, BigFilaFella napisał:

Witam, czas wymienic tarcze i klocki, czy ktoś mógłby pomóc ze sprawdzeniem rozmiarów tarcz?

VIN: WUAZZZ8E06A156900

Z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam

zle wpisałes nr VIN

tarcze 320/288 mm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pomożecie jakie tarcze tył ?

A4 B6 QUATTRO 170 KM 

WAULC68EO2A17237O 

Nie wiem czy przekreślone o w numerze Vin to nie jest 0 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Opublikowano
41 minut temu, Bobidiusz napisał:

Pomożecie jakie tarcze tył ?

A4 B6 QUATTRO 170 KM 

WAULC68EO2A17237O 

Nie wiem czy przekreślone o w numerze Vin to nie jest 0 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

288/245

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanko nie dotyczące tematu.

Do kogo można podesłać zaciski/jarzma/osłone przód+tył zeby zregenerował mi to? Tj. Regeneracja i malowanie. 

Pozdro i sorry za spam :D

Opublikowano
31 minut temu, Kasteva napisał:

Pytanko nie dotyczące tematu.

Do kogo można podesłać zaciski/jarzma/osłone przód+tył zeby zregenerował mi to? Tj. Regeneracja i malowanie. 

Pozdro i sorry za spam :D

Np ..... do mnie .... :decayed:

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Np ..... do mnie .... :decayed:

Odezwałem się na WhatsAppie :D

Opublikowano

Cześć, potrzebuję info na temat średnicy tarcz w moim A4 B7 2.0 TFSI 200KM Quattro, Vin WAUDF68E45A503502

Opublikowano

Witam jakie przód tył

WAUZZZ8E98A024575

 

 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Odkopuje temat ?

Jakie tarcze? Wauzzz8e25a467050

@Dev możesz mi napisać koszt i czas odnowienia zacisków? Nie mogę Ci wysłać wiadomości...

Opublikowano
2 godziny temu, Knox-181 napisał:

Odkopuje temat ?

Jakie tarcze? Wauzzz8e25a467050

@Dev możesz mi napisać koszt i czas odnowienia zacisków? Nie mogę Ci wysłać wiadomości...

320/288 mm

tel 693456699

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam jak sprawdzić jakieś mam tarcze? Vin WAUZZZ8E67A212615

Opublikowano
3 minuty temu, Daniel89wr napisał:

Witam jak sprawdzić jakieś mam tarcze? Vin WAUZZZ8E67A212615

312/255mm

Opublikowano
8 minut temu, Wandej napisał:

312/255mm

Dziekuje. Warto się pakowac w koszta żeby na przód wrzucić 320? 

Opublikowano
Teraz, Daniel89wr napisał:

Dziekuje. Warto się pakowac w koszta żeby na przód wrzucić 320? 

Warto. To nie są obecnie duże koszta. Tarcze i klocki 600zł maks i zaciski możesz kupić za 100zł/kpl. Do tego reperaturki wymienisz sam bo to banalnie proste i masz zestaw:hi:

Opublikowano
3 minuty temu, Daniel89wr napisał:

Dziekuje. Warto się pakowac w koszta żeby na przód wrzucić 320? 

Piszą że warto, jednak ja mam taki sam zestaw jak u Ciebie i też zastanawiam się czy zmieniać jak skończą mi się tarcze i klocki (pewnie zmienię jednak na dzień dzisiejszy nie na 100%). Wszystko zależy od tego jak jeździsz. Mi zdarza się czasami pojechać tak, że po trasie stwierdzam że już chyba za stary jestem na takie rzeczy i nie zauważyłem żeby chociaż raz mi spuchły hamulce. Z drugiej strony jak przesiadam się do C6 a tam mam 347 i 330 to mam wrażenie, że zjeżdżam z fotela jak hamuję. C6 jest cięższa od B7 o około 250 kg jednak różnica jest bardzo duża. Jak zmienisz na większe poczujesz różnicę na pewno, a czy jest Ci to potrzebne to zależy od Twojego stylu jazdy.

Opublikowano
34 minuty temu, Daniel89wr napisał:

Dziekuje. Warto się pakowac w koszta żeby na przód wrzucić 320? 

Nawet się nie zastanawiaj 

Opublikowano

No zdarza się czasami przybutowac ale głównie auto służy do wozenia rodziny :p w sumie to nie przeszkadza w dynamicznej jeździe :) dziekuje za wszystkie info i chyba zrobię SWAP na 320/288

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.