Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b6 1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jestem nowy na forum i jeszcze troche nie obeznany :P

Chcialem pokazac wam moja b6 przy ktorej pracuje jak tylko mam wolną chwile :)

Jesli chodzi o silnik to 1.9tdi po mapie aktualnie 190hp

wydech - przelotowy wszystko wywalone :)

zawieszenie - gwintowane

Felgi 19" firmy dotz / opony Pirelli P Zero 235/35/19

Obecnie walcze z lakierem aby wszystko bylo na czarno ( poszukiwanie dobrego lakiernika) :wink:

No jesli macie jakies propozycje na zmiany to walic smialo ! dzieki !!

http://zapodaj.net/6a91cf0cb430b.jpg.html

http://zapodaj.net/fb787c5332711.jpg.html

http://zapodaj.net/ce380a37b5c5c.jpg.html

http://zapodaj.net/8f9f98c13062e.jpg.html

Opublikowano

Zdjęcia coś się nie otwierają. Tak nawiasem 190 km samym programem jest nie wykonalne :)

Opublikowano

Ładne A4. Felgi i gwint robią robotę. Na tył przydał by się dystans. Też muszę pomyśleć o dokładce od leona. Nawet nieźle wygląda ze zwykłym zderzakiem.

Robłeś coś przy silniku że wyszło 190 KM?

Opublikowano

zapodaj wydech od 2.5 :naughty: jaka szerokość felgi ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

zapodaj wydech od 2.5 :naughty: jaka szerokość felgi ? :wink:

Felga 8.5 ! Pomysle nad wydechem od 2.5 ale zderzaka nie tykam wole jak wydech jest schowany :P

Ładne A4. Felgi i gwint robią robotę. Na tył przydał by się dystans. Też muszę pomyśleć o dokładce od leona. Nawet nieźle wygląda ze zwykłym zderzakiem.

Robłeś coś przy silniku że wyszło 190 KM?

No planuje na tyl dac dystans wlasnie tylko zastanawiam sie czy 5mm czy 1cm.

Caly egr wywalony jest wydech pusty rury 2.25 i mapa robiona w dsn tuning

Opublikowano

Felga 8.5 ! Pomysle nad wydechem od 2.5 ale zderzaka nie tykam wole jak wydech jest schowany

git siedzi :banan:

Opublikowano

Ładne dwa czarnuchy :thumbup1:

Ofc mowa o pierwszym foto. ; )

Opublikowano

zapodaj wydech od 2.5 :naughty: jaka szerokość felgi ? :wink:

Felga 8.5 ! Pomysle nad wydechem od 2.5 ale zderzaka nie tykam wole jak wydech jest schowany :P

Ładne A4. Felgi i gwint robią robotę. Na tył przydał by się dystans. Też muszę pomyśleć o dokładce od leona. Nawet nieźle wygląda ze zwykłym zderzakiem.

Robłeś coś przy silniku że wyszło 190 KM?

No planuje na tyl dac dystans wlasnie tylko zastanawiam sie czy 5mm czy 1cm.

Caly egr wywalony jest wydech pusty rury 2.25 i mapa robiona w dsn tuning

Jakie doładowanie i dawki? Można sprawdzić vagiem.

Jestem już za stary by wierzyć w bajki, że AVF/AWX z przelotem (czyli właściwie seria) + chip da 190KM :huh:

Poza tym fajny czarnych, dokladki w kolor by się przydały.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Kurcze nie wiem gdzie , ale widziałem juz chyba gdzie tego furacza :eusathink::co:

na inne forum :eusathink::co:

był gdzieś wystawiony na sprzdanie albo gdzieś w trasie :eusathink::co:

ale ogólnie furka daje rade :thumbup1: , jakieś dalsze plany? :cool:


i tak jak napisał kolego wyżej nie ma szans uzyskać 190 kucy tylko samym programem i modyfikacją wydechu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie wiem gdzie , ale widziałem juz chyba gdzie tego furacza :eusathink::co:

na inne forum :eusathink::co:

był gdzieś wystawiony na sprzdanie albo gdzieś w trasie :eusathink::co:

ale ogólnie furka daje rade :thumbup1: , jakieś dalsze plany? :cool:

i tak jak napisał kolego wyżej nie ma szans uzyskać 190 kucy tylko samym programem i modyfikacją wydechu :wink:

planuje jakos na weekend na rolki jechac wiec udowodnie :D co do dalszych planow no to

1. sprawic zeby byla cala czarna

2.srodek lamp czarny

3. centralny intercooler

4. moze jakis zderzak inny na przod :P

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, felgi pasują tylko siwe dokladki psują efekt

Ładne A4. Felgi i gwint robią robotę. Na tył przydał by się dystans. Też muszę pomyśleć o dokładce od leona. Nawet nieźle wygląda ze zwykłym zderzakiem.

Robłeś coś przy silniku że wyszło 190 KM?

Co za dokladka od Leona, pasuje coś do naszych b6?
Opublikowano

zrob zew sline i bedzie pieknie reszte dopiescisz z czasem

czekamy na wyniki z dyno :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.