Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

przedstawiam Wam i ja w końcu moją czarnulkę :naughty:

 

 

IMG_071.jpg

 

Autko z 2001 roku jeżdżone po Szwajcarii do maja 2014 roku przez pierwszego właściciela, potem w moim posiadaniu :decayed:

 

Silnik: 2,4 V6 BDV 170KM

Lakier: LZ9W - EBONY SCHWARZ PEARL

 

Z wyposażenia posiadała troche, ale reszte zamierzam dorzucić xd:
 
- wszystkie 4 szyby elektryczne
- pełen pakiet oświetlenia wnętrza
- klima dwustrefowa
- ESP
- ABS
- regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach
- Ori radio CD 2din (Symphony II) + 10 głośników
- alarm fabryczny
- wspomaganie kierownicy
- podgrzewane lustra
- ori alusy 16'
- kolorowy FIS
- lustro wewnętrzne fotochrom
- dekory carbon bały ori (rybia łuska)
- navi w bagażniku (kontrola koło ręcznego)
- fotele półkubełki z wysuwanym podudziem
 
Plany i to co już zostało w aucie zrobione przeze mnie:
 
- wszystkie szybki w delikatny chrom ZROBIONE
- lustra S4 fotochromy, grzanie, składanie, ledy ZROBIONE dzięki Cin, witek1234 :naughty:
- składanie z kluczyka, ledy, lusterko w dół ZROBIONE dzięki kkam :D
- RNS-e led ZROBIONE :kox: dzięki siemian
- kiera R8/tt multi ZROBIONE :naughty:dzieki siemian, jozek726
- BiXenony soczewka INTEMO ledy oraz przesłony a'la RS6 ZROBIONE :banan:dzięki Gwerty, RicS3
- lusterko fotochrom kompas ZROBIONE dzięki Trewor87
- listwy drzwiowe zewnętrzne S4 ZROBIONE
- listwy progowe wewnętrzne s-line ZROBIONE
- listwy drzwiowe górne s-line ZROBIONE
- końcówki tłumików Ulter 90 ścięte ZROBIONE
- nakładki na pedały ori RS4  ZROBIONE
- przyciemnienie tylnych lamp ZROBIONE
- pomalowanie dokładek w kolor ZROBIONE
- zawieszenie gwintowane KW & Weitec ZROBIONE
- aluski 18' RS4 (zima) ZROBIONE
- aluski 19' OEMS wzór VOSSEN CVT (lato)  ZROBIONE
- lotka RS4 B7 ZROBIONE :naughty: dzięki posti_a6
- fotele kubły RS4 individual ZROBIONE
- boczki RS4 + roletki ZROBIONE :banan: :kox: dzięki witek1234
- grill góra S4 ori ZROBIONE
- grill dół S4 ori ZROBIONE dzięki turzol
- podświetlanie tablicy led SMD ZROBIONE
- blenda z kamerą cofania ZROBIONE
- climatronic 16' + grzane tyłki ZROBIONE dzięki Cin :decayed:
- bluetooth wersja HIGH ZROBIONE dzięki siemian
- założenie lpg ZROBIONE
- pomalowanie zacisków na czerwono ZROBIONE moc 20% :wink:
- ESP, szufladka na wizytówki, kubek w chrom ZROBIONE
- Start Engine z RS4 ZROBIONE
- włącznik świateł AUTO w chrom ZROBIONE dzięki domin79
- dokładka cupra ZROBIONE
- wirus ZROBIONE
- przełącznik lusterek b8 chrom ZROBIONE
- tarcze zegarów RS4 z nadrukiem s line ZROBIONE
- dekory led ZROBIONE
- osłona silnika w hydrografice carbon a'la RS4 ZROBIONE
- dekory hydrografika złoty carbon a'la RS4 ZROBIONE
- DRL/CLH
- podgrzewana przednia szyba ZROBIONE
- gałka i ręczny RS4 ZROBIONE
- korki oleju i wody od R8 ZROBIONE
- Aux ZROBIONE
- wydechy aktywne a'la RS4
 
 
- co jeszcze to pomysły i plany przyniosą się okaże
 
fotki z weselicha pomiędzy niektórymi modami
 
 
IMG_0362.jpg


Clipboard01.jpg
IMG_0367.jpg
 
 
 
 
 
 
a teraz coś świeżego :wstydliwy:
 
 
 
 
 
IMG_0791.jpg
 
IMG_076.jpg
 
 
IMG_0789.jpg
IMG_0790.jpg
IMG_0841.jpg
IMG_0842.jpg
 
IMG_0846.jpg
11084394_822216397828048_1268071658.jpg
image.jpg
 
 
komentujcie i podpowiadajcie :kox::banan::naughty:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Widzę, że już dużo rzeczy porobionych więc dawaj fotki jak najszybciej :wink:

Opublikowano
  • Autor

postaram sie tylko troche czasu brak...;/ :wallbash:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rzeczywiście sporo już w nią zainwestowałeś a lista modów całkiem pokaźna ;) Tak trzymaj!

Tylko więcej zdjęć poprosimy.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje, zaraz jak nadarzy się okazja do sesji zdjęciowej to zamieszcze co nieco :gicior:

Opublikowano

Fajna furka, dobrze wyposażona no i jedyny słuszny kolorek, bezawaryjności!!

Opublikowano
  • Autor

a dziekuje no i w końcu dodane świeże fotki, na szybko także nie ma jakichś fajnych ujęć ;p ale zawsze coś widać :P


zastanawiam się nad dystansem na tylną oś żeby troche wypchnąć felgi

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Fajna sztuka :wink4: Tak jak mówisz, daj dystans na tył i będzie od razu lepiej. :good:

Opublikowano

Ładna sucz :banan::banan: Ciorne, to ciorne :wink: Jakie masz parametry koła i jaki dystans chcesz dać?

Troszkę Tobie siedzi, żeby nie ocierało :wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe dzieki ;p wymiary kół et42 szer 8' a dystans 7mm mysle zeby wrzucic, a za jakis czas chce wszystkie sprężyny zmienić na eibach pro kit

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Tylko ciężko CI będzie znależć dystans w takim wymiarze z kołnierzem a bez to bez sensu (bezpieczeństwo). A te 7mm o których mówisz byłoby idealne. :good:

Opublikowano
  • Autor

właśnie juz oglądałem i nie mogłem znaleźć;/ a mam dystanse od znajomego 10mm albo 15mm z kołnierzem ale musze jeszcze je zmierzyc tylko, że jak przykładałem do felgi to dobrze idzie na bok i boje sie, że wtedy bedzie obcierac :eusathink:


właśnie chłopaki czemu nie moge wstawić tematu w dziale sprzedam części, bo mam troche rzeczy od tych zmian i są w bardzo dobrym stanie, po pierwszym właścicielu, który bardzo dbał o to autko

IMG_0689.jpg

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

5mm to max bez kołnierza. Z kolei jakoś chyba 10mm do 15mm to lipa bo kołnierz przeszkadza i nie dochodzi dystans do piasty. Nie pamiętam, ale chyba dopiero 17mm jest odpowiednie. U mnie tak miałem.ET 43, 225/40/18 i gwint. Nic nie tarło.

Opublikowano
  • Autor

i jakby ktos chciał to mam boczki 4x elektryka szyb z pełnym oświetleniem i mam jeszcze taśme do tej poduchy


hmm tylko ze ja mam serie zawias a nie chec gwinta bo chce miec tez komfort podczas jazdy

Opublikowano

ET 25 przy zwykłym zawiasie może delikatnie wystawać. Ocierać nie powinno bo będzie stosunkowo wysoko.

Opublikowano
  • Autor

dzieki moj blad nie doczytalem ;)

Opublikowano

Fajnie auto wygląda , jeszcze trochę masz co robić ale w tym cała frajda.

Ciekaw jestem jak te chińskie nakładki na lustra się sprawdzą,bo u mnie wytrzymały jedną zimę i wychodziły parchy.

Oddałem je i na szczęście dostałem kase .

No i teraz dolny grill z S4 by się przydał.

Opublikowano

czarny avant to jest dobry zestaw do rezanka

ladnie sie prezenci nawet teraz

Opublikowano
  • Autor

sector dokładnie frajda musi być :banan: co do nakładek to jak na razie jest git, ale one tylko na chwile bo docelowo rs4 (chyba) ponieważ ciężko trafić ;) wiec jeszcze chwile poszukam a jak cos to składane chromy :naughty: moze sie cos pomyśli ale w tą ramkę :) zastanawiam sie nad dokładką od cupry bo zmienia zderzak i to dużo szczególnie ten zwykły :eusathink:

andr3i nie powiem ze wolałem mysi xd ale czarnuch to czarnuch :decayed:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Ja tak zrobiłem dolny grill na seryjnym zderzaku w ten sposób

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304937-grill-kratka-dolna-s4-b6/

tu znajdziesz fotki z innego ujęcia

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/224394-b6-awx-czarna-a-4-po-tuningu-silnika-i-po-sesji-zdjeciowej-avant-sector-rotces/page-3

Edytowane przez sector

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.