Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie Listew


numen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wyczaiłem na filmiku fajnie motyw podświetlenia listew. Mega efekt, pewnie w nocy jeszcze ładniej.

Filmik, czas 5:08

http://allegro.pl/ng4-neon-gietki-12mm-kolor-zielony-podswietlenie-i4963884146.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest temat jak zrobić takie podświetlenie krok po kroku dookoła samochodu właśnie w tym miejscu
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/

Edytowane przez matich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę ten film? W dziale warsztat? bo nie mogę trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wątkach zdaje się Kaju pokazywał jak to zrobić. Kilka osób ma to zamontowane :) i wygląda nawet nawet szczególnie jeśli masz podświetlanie zrobione też w dziwach trochę to wygląda jak w nowym seacie u mnie poszło nie całe 5 metrów taśmy ledowej na to


a fakt nie zauważyłem że jest link na górze zdaje się 152 post jest filmik do tego jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to co ja podałem to nie jest taśma LED, i nie trzeba rozbierać list jest neon giętki o średnicy 3mm,

Edytowane przez numen1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierać i tak i tak musisz bo trzeba się podpiąć zasilaniem ale faktycznie neonik może dawać o wiele lepszy efekt niż ledy tylko najlepiej by było zamontować do każdych dzwi oddzielny zasilacz bo przez przelotkę nie ryzykował bym przeciągania kabli z tak dużą częstotliwością :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepsza i mniej kłopotliwa jest metoda jaką robił Kaju . W przypadku posiadania pakietu światło z zasilaniem niema kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt na neonie będziesz miał lepszy. Przy pakiecie światło nie masz tez problemu z podpięciem tego neonu tyle że do każdych drzwi musisz dodać przetwornice co zwiększa koszt ale efekt na pewno będzie lepszy niż to co zrobił Kaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samochód , nie choinka :decayed: Osobiście do mnie to nie przemawia , nawet gdyby ktoś mi dopłacił nie zamontowałbym tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie choinka tylko po co są podświetlenia wszystkich przełączników i po co takie samo podświetlenie koncern VAG montuje w nowszych modelach nawet już w seatach to pakują.

Powiem Ci że zamontowałem to w dziwach z ciekawości i bardzo przyjemny efekt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenia przełączników itd to inna bajka , z fabryki tak wychodzą :decayed: Ogólnie mam niesmak , i nie jestem zwolennikiem dodawania rzeczy do samochodu , u którego seryjnie dana rzecz nie wychodziła w żadnej konfiguracji :D Co innego różnego rodzaju rezanie na ori gratach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inny przykład blendy pod lusterka z diodami od A6 do B7 montowane nagminnie heble od RS ,czy od B7 3,0 , kierownice MF od TT i tak dalej równie dobrze możesz założyć ORI neon z A6 do swojej B7 na takiej samej zasadzie masz Rezanie oki diodowe to nie ori dlatego sądzę że zamontowanie neonu będzie bliższe oryginałowi niż ledy a jeśli zamontujesz neon od wyższego modelu to według Twojej nomenklatury masz typowe rezanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ogólnie ori graty z różnych samochodów marki audi :) Wyjątkiem jedynie może być białe oświetlenie od tomnika,które zastępuje ori :decayed: Nie ma co drążyć tematu , wszystko to kwestia gustu :) Mi się tylko przypomina golf 3 znajomego sprzed 10 lat,gdzie po otwarciu wszystko świeciło się na niebiesko z nim włącznie :D czy w którymś nowym audi wypuszczono już takie oświetlenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...