Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konwersja B6 -> B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzieś głęboko w Norwegii, podczas mroźnej zimy, ludzie kombinują jak upiekszyć swoje auta.

Pewien Norweg więc, zamiast pojechać na Karaiby, wymyślił to :

singleframe0zk.jpg

:zdziw: :galy:

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem odświeżania "starych" modeli i takich konwersji ale to wygląda hmm...intrygująco ;)

Opublikowano

sam nie wiem co myslec o tak bardzo wysunietym nosie, w B7 jest bardziej cofniety i "lagodniejszy". nie podobalo mi sie to na zdjeciach od ludzi oferujacych tego typu przerobki na allegro, tutaj wyglada... bosko :D masz wiecej info o tym? ciekaw jestem czy to rzezba czy gotowy produkt.

Opublikowano
nie jestem zwolennikiem odświeżania "starych" modeli i takich konwersji ale to wygląda hmm...intrygująco ;)

Czegos takiego jak B7 nie ma, jest B6 po lifcie.

Ja, jak odpukac w niemalowane, będe miał kiedyś dzwonka to sobie przód zmienie na nowszy po lifcie. róznią się tylko, zdrerzak, maska, lampy i nadkola - reszta ta sama, jak klocki lego :) Nad tyłem się też zastanawiałem (prościej o delkatnego dzwona :) ), ale jest więcej roboty bo oprócz innej klapy, lamp i zderzaka, trzeba już modelować nadkola.

Opublikowano
  • Autor
Czegos takiego jak B7 nie ma, jest B6 po lifcie.

jak nie ma ? To auta po 2005 to tylko face-lift ?

Według mojej wiedzy, to całkowicie nowa platforma - jak można mówić w takim razie o lifcie

Opublikowano

no mi sie ten przodzi nawet podoba ciekawe jak w realu :?:

Opublikowano

Czegos takiego jak B7 nie ma, jest B6 po lifcie.

moze napiszesz cos wiecej na ten temat ... bo bardzo mnie to zaciekawiło ...

tutaj jest opis platformy B7 i po jego przeczytaniu mozna uznac ze B6 to "prawie" B7 .... ;)

-> http://www.audiworld.com/features/tests/b7a4.shtml

Opublikowano

Z przodu eleganckie, tylko ciekawe jak to z boku wyglada :/

Opublikowano

ja też słyszałem od serwisanta w ASO VW/Audi że nie ma B7 -> jest B6 po lifcie :one:

Opublikowano

dla mnie rewelacja :galy: :one:

Opublikowano

fajny przód. Bardzo mi się podoba :!:

Opublikowano

to wwyglada lepiej niz ori z b7

Opublikowano

3672919627-singleframe.jpg B5 też takie coś ma :D

cabben10.jpgcabben7.jpg

Audi%20A4%20Cabrio%205%20silver%20detail.jpg a w B6 to już cudo :D orginalnie tak nie ma chyba nie ??

Opublikowano

poprosze czarne...z dostawa do domu :one:

Opublikowano

efekt bardzo ładny :D

Opublikowano
ja też słyszałem od serwisanta w ASO VW/Audi że nie ma B7 -> jest B6 po lifcie :one:

Informacje moje pochodza z autoryzowanego serwisu Audi we Wrocławiu (Wojtanowicz), nieautoryzowanego serwisu RSSERWIS, sklepu z cześciami S-AUTO .Rozróżniają tylko B6 8E i 8F. Wiem, że Wikipedia i inne źródła podaja model B7. Ale na stronie firmowej Audi nie ma ani jednej wzmianki o B7.

Jeżeli chodzi o mnie to zmiana lamp i paru dupereli na zewnątrz przy tej samej płycie podłogowej i silnikach to jest lift.

Opublikowano
[. Ale na stronie firmowej Audi nie ma ani jednej wzmianki o B7.

.

Sprawdzałem na www.audi.de i jak najbardziej jest B7

Opublikowano
dla mnie rewelacja :galy: :one:

zgadzam się w 100 % !

poprosze czarne...z dostawa do domu :one:

Murzynku ...dasz się " karnąć " :P ? :a4fan:

:one:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.