Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Trzaski spod deski rozdzielczej z przodu


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kolejny problem.

w czasie jazdy dochchodza jakies trzaski spod deski rozdzielczej z przodu. Nie wiem co to i z jakiego powodu.

Moze ktos podpowie co jest grane, a moze to normalne.

Pomozcie

prosze używac prefiksów przy zakładaniu tematu.poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to muszę się przyłączyć do tematu... :wallbash:

tylko u mnie są to przysłowiowe "świerszczyki".... poprostu tak jakby gdzieś w okolicy tej długiej kratki nawiewu pod przednią szybą nagle się coś poluzowało.. hmm wiecie co robić? czy mam to wd40 zalać ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem, szczególnie po ostatniej zimie i -20 się u mnie naświerszczyło, czasem występuje mi wq...acy rezonans spod deski przy 1500-1600, 1900-2000, czasem go nie ma, możliwe ze czesc problemow

moze sie pojawic po instalacji np. alarmu, rzadko w warsztatach uwaza sie na delikatne obchodzenie z tapicerka, ostatnia sytuacja z włamaniem, wymieniałem zamek, gościu demontował drzwi, po złożeniu

harczy mi lewy głośnik na basach, jako audiofil znieść tego nie mogę i szykuje się na kolejną rozbiórkę i dokładne złożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świergotów z okolic długiej kratki nawiewu pod szybą, to warto sprawdzić czujnik nasłonecznienia. U mnie właśnie to wydaje dźwięki. Jak będzie cieplej, to zabiorę się rozbiórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...