Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejność kodowania po kolizji


patrikoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko do was a mianowicie składam moje audi po kolizji i został mi montaż poduszek powietrznych oraz wymiana napinaczy pasów bezpieczeństwa pas od strony pasazera jest zablokowany, chodzi mi o kolejność montazu i kodowania czy muszę wymontowac sensor i go odblokować wtedy dopiero będę mógł montowac poduszki a na koniec skasować błędy czy trzeba to zrobić jakoś inaczej boję się zeby poduszki same nie odpaliły po montażu nie chcę popełnić błędu dlatego proszę o waszą pomoc moze ktoś przerabiał ten temat i pomoże z góry dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladasz pasy i poduszki i kasujesz błędy jak się nie da to sterownik trzeba wyczyści (crash data) i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czujniki które są zamontowane na pasie przednim trzeba dawać nowe jesli te stare sa nie uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujniki uległy uszkodzeniu lepiej daj nowe czy tam nawet używane ale bez uszkodzeń, jeśli są całe to nie koniecznie. Sterownik zapewne ma zapisany Crash więc zanim podepniesz świeże poduchy wyczyść go a najlepiej kup bez Crasha bo nie każdy potrafi prawidłowo wyczyścić a znane sa przypadki kiedy źle wyczyszczony sterownik odpalił poduszki nie w tym momencie kiedy powinien..

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo bajek się naczytales z wystrzelonymi poduszkami ;)

Kolego jakie czujniki na pasie przednim masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naczytałem się tylko znany jest przypadek kiedy źle wyczyszczony sterownik wystrzelił poduszki i to nie przy WYPADKU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6 , ale w B7 żadnego crash data w sterowniku nie trzeba czyścić .

Wymienia się poduszki i zablokowane pasy , kasuje błędy w module 15 i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6 , ale w B7 żadnego crash data w sterowniku nie trzeba czyścić .

Wymienia się poduszki i zablokowane pasy , kasuje błędy w module 15 i to wszystko.

Dzięki za konkretną odpowiedz czy stare czujniki na przednim pasie mogą zostać jeśli nie sa uszkodzone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...