Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI 170


dawidq100

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że zdrowe brd na jednej ośce i suchej nawierzchni potrafi czasem przy ostrym depnięciu i na 3 biegu się poślizgnąć.

Także cztery łapy czasami by się przydały.

Edytowane przez grami121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoją BRD od półtora roku a jeszcze nie nacieszyłem się nią, co prawda.... urwała mi się klapka kolektora i popłynąłem kilka tyś zł. Ale teraz autko śmiga i jestem :).

Co Cię urwało za kilka tys zł? :D

--

Mam BRD od 2 lat kręcone do 200 KM, orane do czerwoności. Polecam. Po 2 latach była na hamowni w Bielsku, wszystko idealnie. Awaryjność silnika zależy od awaryjności mózgu właścicieli. Nie dbasz - płacisz. Proste jak budowa cepa.

Wymieniałem odmę z klawiaturą, wywaliłem EGR, nowe PDki, soft, hamulce z S4, czyszczenie DPFa, przepływomierza i końcowek PDków regularne. Motul Sport, oryginalne płyny i smary. Tak jak piszecie, na 3. biegu nieraz zerwie dlatego polecam kupić sportowe opony, np. ContiSport 3 lub 5, najlepsze na rynku detalicznym, które kleją jak cudo, przez co boks zdarza się rzadziej.

Edytowane przez ePasjonat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soto, nerwy Ci puszczają ? :decayed:

Wyluzuj, mamy weckend, trochę wyrozumiałości dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie nerwy tylko jak czytam brednie patrząc ze strony mechanika..,to aż nie mogłem-albo chłop kompletnie sie nie zna albo pisał to w takiej podniecie nad własnym autem...sama mieszanka opisu podzespołow pod maską to jakaś patola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam...nie ma się co podniecać. Mam BRD od 1.5 roku i chodzi jak marzenie. Sprzedaje furę bo potrzebna kasa ale co do awaryjności to złego słowa nie dam powiedzieć. Podstawa to regularna wymiana oleju...i filtrów no i jakość tych podzespołów. Generalnie każde auto jest awaryjne jak się nie dba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...