Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Connect myAudi w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiles to wyswietlanie mapy google pomiedzy zegarami ?? 

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał:

Co dokładnie i czym kodowałeś? Który moduł, który Byte i Bit, jakim urządzeniem kodowałeś?

VCDS Chińczyk (moduł 5F wcześniej  nie było problemu) kodowałem tak jak na filmie z Youtube.

Edytowane przez SikoraEłk

Opublikowano

Ale co dokładnie bo filmów na YT jest miliard?

Opublikowano

 

Opublikowano

Po kodowaniu reset mmi i odstaw auto na godz. żeby sterowniki się uśpiły. Powinno zadziałać. 

Opublikowano

Wiesz może jak można przywrócić sterownik do ustawień fabrycznych ?

Opublikowano

W ASO online.

Opublikowano

Tylko ASO ?

Opublikowano

Albo ktoś, kto ma ODIS i wykupiony dostęp online do bazy danych, takich osób nie jest dużo. 

 

Opublikowano

OK dzięki :)

Opublikowano

Witam widzę ze koledzy maja wiedzę , jestem posiadaczem A4 2016 rok , wykupiłem przedłużenie licencji na dwa lata i z końcem roku przestało działać gogle earth . Dzwoniłem na info linie audi i otrzymałem info ze do mojej audi wgranie nowego softu nic nie pomoże wiec mam pytanie do kolegów czy jest szansa na wymianę jednostki sterującej na nowsza po 2017 roku ? Czy będzie to działało czy trzeba ingerować w instalacje pozdrawiam 

0701D32B-019F-4354-A430-CB465124F397.jpeg

FCC5CC69-10CF-4AC7-BF05-F8B1BC8CADDF.jpeg

Opublikowano

No niestety, masz także za starą jednostkę. Wgranie softu nawet nie jest przewidywane do tej jednostki bo takiego nawet nie ma. Wymiana na nowszy jest możliwa ale sam tego nie zrobisz bo na urządzeniu jest nałożona ochrona komponentu, którą uprzednio należy ściągnąć albo w ASO albo u osób doposażających VAG. Następnie odpowiednie kodowanie urządzenia. 

Opublikowano

Dziękuje za podpowiedz , wiem ze jest ochrona z tym dam radę sobie poradzić tylko czy znasz może jaki numer Czesci który obsługuje gogle , ja znalazłem na portalu aukcyjnym z 2018 roku tylko nie wiem czy to jest właściwie urządzenie pozdrawiam 

981F82A0-6C23-49B3-90C7-7A9BED810ADB.png

3039009D-31DD-400C-B4A2-F63A728B49A9.png

Opublikowano

A6AA2A63-E4E3-4DFE-B6B4-CADAEBAA173F.png

Opublikowano

Czyli co wylaczyli google w autach poznizej jakiegos rocznika ?? 

Opublikowano
6 minut temu, diabloo28 napisał:

Czyli co wylaczyli google w autach poznizej jakiegos rocznika ?? 

Tak. Google nie udostępnia już tej funkcji w dla tych jednostek na pocku nVidia. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

to dlatego nie chce mi sie polaczyc z serwerem w aucie ciekawe co mi na to aso w uk odpowie zaraz im maila napisze ze niestety ale nie mam mozliwosci uzytkowania mojego auta w pelni customer service pewnie bedzie zadowolony :D

Opublikowano
9 godzin temu, Tomasz1978 napisał:

Wydaje mi sie ze to bedzie Unit z Qualcomem na pokladzie widnieje literka Q na obudowie a pytanie nastepne brzmi czy tylko ten uklad trzeba wymienic czy cos jeszcze ?? 

 

 

 

Dziękuje za podpowiedz , wiem ze jest ochrona z tym dam radę sobie poradzić tylko czy znasz może jaki numer Czesci który obsługuje gogle , ja znalazłem na portalu aukcyjnym z 2018 roku tylko nie wiem czy to jest właściwie urządzenie pozdrawiam 

981F82A0-6C23-49B3-90C7-7A9BED810ADB.png

3039009D-31DD-400C-B4A2-F63A728B49A9.png

 

Opublikowano

Duże navi to jednostki Harmann. 

Jednostki Delphi to mała navi. 

Opublikowano

Cos jak to domniemam ? 

s-l1600.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.