Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Connect myAudi w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie. 

Opublikowano

Troche sie cenia za taka zabawke. Posiedzialem na forum uk audi i pisali ze modele ktore wyszly z VC w roczniku ponizej 17  w serwisie maja za darmo zmieniane wlasnie cale moduly. 

Opublikowano
1 minutę temu, diabloo28 napisał:

Troche sie cenia za taka zabawke. Posiedzialem na forum uk audi i pisali ze modele ktore wyszly z VC w roczniku ponizej 17  w serwisie maja za darmo zmieniane wlasnie cale moduly. 

Ciekawe. W Niemczech czegoś takiego nie ma. 

Opublikowano

Podejrzewam ze co kraj to inaczej. Jednego czego sie dowiedzialem to ze mam dzwonic do Audi i sie pytac samemu czy obejmuje mnie taka podmianka 

Opublikowano

To działaj i daj znać. :thumbup1:

Opublikowano

Mi navi stoi na 1 procencie i nie chce sie aktualizować mapa online a za miesiąc kończy się 3 latka. A w myaudi nie mam kodu 10 i funkcje nie sa aktywne.  Pokazuje ze mapy są dostępne daję aktualizuj i d*pa stoi na 1 proc. Twierdzą, że jakich chwilowy problem ale trwa on on miesiąca hehe . Czy da sie jakoś ten kod wydłubac z auta bez $$$

 

No i poszło po chwili pokazały się na PC myAudi mapy do pobrania Europa 20/21 15GB

 

 

Edytowane przez tacim

Opublikowano

Jak aktualizować mapy w A4 polift, sciaglem plik nowych map przez myaudi, mam Audi connect. Jak to wgrać? 

Aktualizacja, już ogarnąłem, rozpakowałem na pendrive i zaktualizował się przez USB. 

Edytowane przez matbruk

Opublikowano
29 minut temu, matbruk napisał:

Jak aktualizować mapy w A4 polift, sciaglem plik nowych map przez myaudi, mam Audi connect. Jak to wgrać? 

Wrzucasz na sformatowaną kartę SD (format FAT32). Wrzucasz kartę do slotu SD1, szukasz w menu nawigacji aktualitzowanie mapek i wybierasz medium SD1. Potwierdzasz i czekasz aż zaktualizuje. 

Opublikowano

W polifcie niema slotu kart SD, poszło na pendrive, przez USB. 

Opublikowano

No to jest obojętne z jakiego medium, procedura ta sama. 

Opublikowano
27 minut temu, matbruk napisał:

W polifcie niema slotu kart SD, poszło na pendrive, przez USB. 

Dodatkowo gdy masz aktualną licencje Audi Connect możesz ściągać i aktualizować mapki OTA. 

Opublikowano

OTA,  znaczy online? 

Opublikowano

OTA= Over the air, czyli jak Smartphone,  poprzez sieć komórkową (internet)

Opublikowano

Ok rozumiem, ale do tego musiałbym mieć wykupiony pakiet danych na stronie cubictelecom? 

 A miał ktoś problem z wybieraniem głosowym celów nawigacji, po aktualizacji, u mnie nie rozumie żadnego celu, przez wybieranie głosowe, cały czas powtarza "jak proszę",  narazie zgasiłem auto, jutro rano zobaczę znowu, może musi się coś zresetować. 

Edytowane przez matbruk

Opublikowano

Koledzy jak długo czekaliście na aktywacje was jako głównego użytkownika po wizycie w Aso? Ja już czekam 1 tydzień, a aplikacja nadal wyświetla mi abym udał się do salonu w celu weryfikacji.

Opublikowano

Ja zrobiłem to online z infolinią przez połączenie video :)

Opublikowano
Godzinę temu, Michal310 napisał:

Koledzy jak długo czekaliście na aktywacje was jako głównego użytkownika po wizycie w Aso? Ja już czekam 1 tydzień, a aplikacja nadal wyświetla mi abym udał się do salonu w celu weryfikacji.

Ja nawet nie byłem w salonie. Moje ASO najwidoczniej mnie zweryfikowało samo jako głównego użytkownika po tym jak im e-mail napisałem. 

Opublikowano
W dniu 23.01.2021 o 15:35, Muskel1 napisał:

No niestety, masz starszą wersje na procesorze nVidia. Te nowsze od końca listopada 2017 mają już procesor Qualcomm i mogą wgrać Update,  który pozwoli używać widok sateliarny. 

Ale widzę, że masz jeszcze stare mapki z 2018. Jeżeli miałeś wykupione pakiety do końca gwarancji to możesz sobie z myAudi pobrać darmowo i zainstaliwać przynajmniej ostatią mapkę, która była aktualna przed wygaśnięciem. Czyli jak miałeś do 2018r. To z 2018r mapki możesz podbać i wgrać. 

Witam, czy ja mam już tę wersję z procesorem Qualcomm?

20210127_080714_resized.jpg

Opublikowano

Tak masz Qualcomm. Możesz wgrać Update i będzie chodzić.

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Tak masz Qualcomm. Możesz wgrać Update i będzie chodzić.

Możesz przybliżyć w jaki sposób wgrać ten update? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.