Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Licencje do Audi Connect można wykupić tylko online samemu. W ASO nie ma już możliwości ich zakupu.

Wchodzisz na tą stronę 

MY.AUDI.COM

Mit myAudi bekommen Sie Zugang zu allen digitalen Audi Angeboten. Greifen Sie auf wichtige...

Logujesz się i przedłużasz licencje. Zapłata kartą kredytową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podkreślasz rzeczy, których do końca nie przeczytałeś. Słowa kuczowe to "udostępnianie na urządzeniach przenośnych". Uwierz mi, Audi Connect nie idzie przez wifi tylko przez sieć komórkową. Twoje auto spełnia wtedy funkcję routera i po to potrzebne jest wifi, żeby pasażerowie mogli z Twojego  Hotspota, który tworzysz w aucie mogli korzystać. Ale do tego musisz najpierw wykupić pakiet. W telefonie jest podobnie jak nie masz pakietu internetu wykupionego nie możesz z internetu korzystać. 

Nawigacja a usługa Audi Connect to dwie odrębne rzeczy. Aby zaktualizować mapki musisz jechać ASO i je wykupić. Możesz je wtedy albo zaktualizować poprzez włożenie karty SD do czytnika albo, jeżeli masz wykupione usługi Audi Connect przez internet (pakiet danych poprzez sieć komórkową).

Usługa Audi Connect może być wykupiona tylko online  na stronie myAudi. 

20210131_131153.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z Twój czas i przepraszam że nie wiem o czym mówię, na niemiecką stronę nie udało mi się wejść, a na angielskiej za rok prawie 700PLN więc sobie daruję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że już w połowie lutego pojawi się możliwość uruchomienia google earth na starszych modelach audi , jestesmy już praktycznie na finishu testów :)

 

Obsługiwane modele które będą mogły uzyskać google earth  + street vieav 

 

MMI 3G Plus

A6/A7 C7 MIB2

A4/A5/Q5/Q7/A3 z softwarem MHI2 z roczników modelowych poniżej 2018. 

 

Można sledzić nasz funpage napewno tam pojawi się informacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz ten Wasz Funpage?

Ok. znalazłem w podpisie. Na wersji na tel. podpis jest niewidoczny, dlatego pytałem.

Zapowiada się interesująco. Czekamy na wyniki. 

Może zdradzicie czy to rozwiązanie hardwerowe czy softwarerowe?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moze czy jest mozliwosc wrzucenia mapy z apple car na wyswietlacz pomiedzy zegarami ?? 

Jak uzywam apple car to tam wyswietla mi sie kompas teraz dziala tylko przy uzyciu navi z audi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, diabloo28 napisał:

A wiecie moze czy jest mozliwosc wrzucenia mapy z apple car na wyswietlacz pomiedzy zegarami ?? 

Jak uzywam apple car to tam wyswietla mi sie kompas teraz dziala tylko przy uzyciu navi z audi 

Nie da się. Podobnie jak VC wyświetla też tylko kompas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość gruba zaawansowana inżyniera wsteczna i miesiące kodowania w kodzie. Tylko software , hardwarowo byłoby to nie opłacalne lecz cały czas w fazie testów i wdrążania politycznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Deniro napisał:

Dość gruba zaawansowana inżyniera wsteczna i miesiące kodowania w kodzie. Tylko software , hardwarowo byłoby to nie opłacalne lecz cały czas w fazie testów i wdrążania politycznego 

Ok. czy szbkość, a w dokładniej mówiąc, wolniejsze ładowanie kart jest odczuwalne w porównaniu do jednostek na procesorze Qualcomm? Bo to właśnie dyskwalifikowało te jednostki do otrzymania aktualizacji. Podobno procesor nVidia nie dawał rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę żeby nie dawał rady przecież miał dotychczasz googlemapy, procesor ma spory zapas , sądzę programista z audi nie chciało sie budowac kodu dla nvidi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę , że nie do końca wiedzą co piszą , przecież modele A3 , TT i R8 które bez problemu załapują się na mape satelitarną dalej mają w sobie procesor  zielonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diabloo28 napisał:

Moze koszta przeliczyli i uznali ze sie nie oplaca :)

Nie wiem czy to koszta. W Niemczech dla osób, którzy oficjalnie złożyli zażalenie, wypłacają 130 € zadośćuczynienia a dokładniej mówiąc dają kupon na zakupy lub serwis w ASO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie wiem czy to koszta. W Niemczech dla osób, którzy oficjalnie złożyli zażalenie, wypłacają 130 € zadośćuczynienia a dokładniej mówiąc dają kupon na zakupy lub serwis w ASO. 

Ciekawe czy w UK tez tak beda robic. Duzo ludzi na tutejszym forum rozczarowane byly takim podejsciem do sprawy prze Audi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...