Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Connect myAudi


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Albo w ASO albo sam ale musisz odpowiednią płytę dla Twojego  urządzenia zakupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz map kupować. Możesz zlecić wykonanie samej aktualizacji urządzenia. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BlackM4mba napisał:

Znasz cenę takiej usługi, czy pisać do ASO?

Jeżeli masz auto na gwarancji to za darmo. Po gwarancji cena nośnika danych plus pół godz. pracy. Musisz zadzwonić do nich i zapytać. 

To jest numer TPI w bazie danych Audi na tą akcję TPI 2060513

Nośnik danych z softem 4M0 906 961 BP

A to jest kod SVM do przeprowadzenia akcji aktualizacji w ASO (SVM: MHI2QER5092)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w grudniu chciałem przedłużyć licencje na Audi Connect, i przedłużyli ale same informacyjne.  Nie mam podglądu stanu samochodu, otwierania, itp. 

Wiecie może czy można wykupić tylko tą usługę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, licencja Audi connect  Remote & Control kosztuje 39,90 € za rok. Sterowanie otwieraniem, zamykaniem, webasto oraz lokalizacja. Jest to niezależny pakiet od Google Earth  i tych innych funkcji online. 

20210127_145127.jpg

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1 masz w Niemczech dostępna funkcje na żadanie. (Function on demand)?, co tam można dokupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tego nie ma pakietu do aplikacji :( tylko dostep do serwisu MMI. Dzis sie kontaktowal ze mna koles z Audi i niestety nie da rady u mnie nic zrobic z google. Ale plus taki ze mam na aucie jeszcze dwa serwisy za darmo i aktualizacje MMI z Mapami :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są dwa niezależne pakiety, tak jak piałem wyżej. Pierwszy to Remote&Control a ten drugi to Audi connect Navigation & Infotainment czyli internet, pogoda, wiadomości, POIs, Nawigacja (Google Earth kiedyś)  obecnie widok satelitarny. Umnie nie działa bo mam main unit z procesorem nVidia. 

20210127_214633.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce niema wogole jeszcze dostępnej funkcji na żądanie,  a słyszałem że można tam dokupić np android auto,  albo w Audi e tron matrixy, asystent parkowania itp. Jakie są dostępne wszystkie  opcje dla Audi a4? 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, matbruk napisał:

.Jakie są dostępne wszystkie  opcje dla Audi a4? 

Tylko te co napisałem.  Przynajmniej do mojego modelu. Nie wiem czy polifty mają coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli chodzi o wymianę jednostki ktoś się orientuje jak to wyglada , bo u mnie nie obsługuje i chciałbym wymienić . Wiem ze jest ochrona komponenta z tym dam sobie radę tylko jaka dokupić aby to chodziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.01.2021 o 09:48, Muskel1 napisał:

Jeżeli masz auto na gwarancji to za darmo. Po gwarancji cena nośnika danych plus pół godz. pracy. Musisz zadzwonić do nich i zapytać. 

To jest numer TPI w bazie danych Audi na tą akcję TPI 2060513

Nośnik danych z softem 4M0 906 961 BP

A to jest kod SVM do przeprowadzenia akcji aktualizacji w ASO (SVM: MHI2QER5092)

W ASO zaśpiewali 500zł za włącznie widoku map satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mniej więcej kosztuje.  Nośnik z softem 40-50 € plus wgrywanie pół godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
kupiłem A4 b9 2017 i próbuję  ogarnąć myAudi, byłem w ASO ustawili mnie jako właściciela, czytałem tu o kodzie 10 cyfrowym - przy moich kluczykach jest plastikowy brelok ale 7 znaków lub kod QR, który ujawnia 8 cyfr i 3 litery. Na razie auto nie chciało żadnego kodu tylko pin 4 cyfrowy.
Moje pytanie na początek jest takie, telefon wykrywa wifi auta ale nie mogę się połączyć (błędne hasło) już zmieniłem hasło w ustawieniach bo myślałem że może któryś znak źle wpisuję, nadal to samo błędne hasło i nie wiem, o co chodzi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi? Nie łączysz się z autem przez wifi. Połączenie z autem to usługa Audi Connect to połączenie przez sieć komórkową. Musisz mieć wykupione licencje. 

Wifi to tylko funkcja udostępniania internetu dla pasażerów (oczywiście jeżeli masz wykupione licencje na internet lub włożoną kartę sim w mmi).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mmi, widniejesz jako główny użytkownik? Tak jak kolega pisze pewnie nie masz już licencji Audi connect, musisz wykupić jeśli chcesz z tego korzystać. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matbruk napisał:

W mmi, widniejesz jako główny użytkownik? Tak jak kolega pisze pewnie nie masz już licencji Audi connect, musisz wykupić jeśli chcesz z tego korzystać. 

Umowa głównego użytkownika - konto zweryfikowane (takie inf. na myaudi ) . Byłem w Audi Gliwice i jestem mocno zawiedziony, pan robił wszystko żeby mi nic nie powiedzieć, pytałem o możliwości aplikacji z moim samochodem - brak odpowiedzi, pytałem o licencje - dostałem karteczkę z adresem strony (my.audi.com  strona nie działa) i nie wiem czy on nic nie wiedział czy nie chciał powiedzieć.

 

audi.jpg

Edytowane przez kemot70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...