Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 344KM


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Auto pali 12 na trasie i 17-18 w mieście.

Zrobiłem w końcu fotkę nowych felg na lato. Zdjęcie telefonem i felgi tylko przystawione do auta..

Co o nich myslicie?

cidkeftaizd63bv9.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekozak fura :) Szkoda że n/a ale zawsze v8 :) Felga jak dla mnie za delikatna do auta - masz spokojną linię i delkatną w odbiorze felgę - coś bardziej drapieżnego - stanowczego by się zdało :) Moja wizja :) Nie bijcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w końcu fotkę nowych felg na lato. Zdjęcie telefonem i felgi tylko przystawione do auta..

Co o nich myslicie?

Jesli to 19" to calkiem spoko... choc moim zdaniem jest sporo fajniejszych opcji do S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pali 12 na trasie i 17-18 w mieście.

Dużo. Mi udało się zejśc do 11.2 na trasie. W mieście zrobiłem na razie tylko 100km i to głównie wieczorem ale spalanko 12.8 :good: Dam znać jak po staniu w korkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali mi trochę więcej bo mam walnięty termostat, zamówiłem już w ASO ale trzeba czekać na niego 2 tygodnie:/

Trzeniu dzieki. rano odpaliłem to pokrętlo i wszystko swieciło jak trzeba. Zobaczymy co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem na żywo i pięknie się prezentuje a dźwięk V8 :slina::blink::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożę nowe fotki w następnym tygodniu, za nowych felach. A tak na marginesie to kolega szykuje się do zakupu tego autka, także moze niedługo zmieni właściciela. Zobaczymy. Ja wracam do ukochanych BMW :)

sl371182bz3.jpg

dsc00796lo9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to bmw jest piekne :gwizdanie:

ale osobiscie wolalbym w to miejsce audi s8 v10 najnowsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to bmw jest piekne gwizdanie

Nie wiem co w tej parówie ładnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to bmw jest piekne gwizdanie

Nie wiem co w tej parówie ładnego.

bardzo mi sie podoba muskularna budowa

nowe a8 tez jest duze/muskularne ale plusem jest to ze ma dosc delikatne ksztalty i byc moze dlatego ma wiecej zwolennikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie musi być akurat to bmw:) to był jedynie przykład. w grę wchodzą 3 auta. M3 e46 (03-04), e60 545 MPakiet i e65 745.

Ale i tak myślę że ten sezon jeszcze zostanę z Wami , jeszcze nie nacieszyłem się a4ką i nowym felunkiem na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak generalnie wrazenia po tych m-cach uzytkowania w stosunku do BMW? Co na plus, a co na minus?

W sumie jezdziles patrzac na podpis autami odpowiadajacymi klasa A6 w Audi, wiec ciezko troche o porownanie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...