Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy


tryc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wywalisz środki i nic tam nie wstawisz to dźwięk masz jak by Ci coś brzęczało jest po taniości ale i po c**jow*ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by było wsadzić ori katy żeby było jak z fabryki ale koszty 9 tysi to duża przesada.

Dlatego się ich pozbyłem bo zamienniki to też loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbieram samochód po wymianie rozrządu,wałka z gruszkami w kolektorze, wężyków podciśnień, uszczelek pod pokrywami i jeszcze kilkoma pierdolami, ale jest problem na zasadzie wypadającego zapłonu po odpaleniu go i po 30 min wypadanie, mechanik mówi, że to przez te katy, ale wcześniej pojawiało się to raz na 2 miechy,boję się, że to przez źle ustawiony rozrząd. Goscio już robił to w tym silniku, więc myślałem, że będzie ok. Po odbiorze i przejechaniu dobrej drogi dam znać czy warto polecić gościa na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co będzie lepsze zamiast katalizatorów strumiennice czy tłumniki przelotowe .

jakie byłu by najlepsze ?

np http://allegro.pl/tlumik-przelotowy-strumienica-45mm-katalizator-krk-i5104923270.html

Edytowane przez sławek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz wstawić coś zamiast katów do dobrym rozwiązaniem jest tłumik przelotowy ten który utrzymuje ciśnienie w układzie wydechowym

Nie jest do końca wskazane aby montować strumienice np. łuskowe które przyspieszają odprowadzanie spalin ponieważ jest wtedy za niskie ciśnienie w układzie i poza głośniejszym dźwiękiem ma niekorzystny wpływ na silnik.

Jeśli już miał byś wybierać z tych dwóch które są na tej aukcji to ten z małym przewężeniem

teraz jeszcze kwestia czym są one wyciszane i czy ogóle są jeśli tylko są z nazwy to będziesz miał wyraźnie głośniej a po jakimś czasie będzie Ci to brzęczało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam tylko dwa ale jak i te się zapchały to coś trzeba tam wspawać zostały tylko te które są naj bliżej silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tego że masz amerykana ? To co że masz dwa czy cztery katy ? Możesz nie niemieć żadnego. Możesz też mieć pełen przelot

Jak wstawisz za kata puszkę po konserwie z blachy tak cienkiej jak żyletka to z czasem musi zacząć brzęczeć. A to gówno sprzedawane na allegro takie jest i do tego odnosiła się moja wypowiedź.

Jak się zrobi porządnie to będzie dobrze na wiele lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już pisałem. mam zrobione tłumiki przelotowe (robione na zamówienie pod wymiar) - pełen przelot wytłumione specjalną matą i wspawane w ORI obudowy katalizatorów.

Od dołu śladu nie ma że coś jest nie tak z katalizatorami a silnik chodzi od tej pory jak należy +zmiana softu oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tego że masz amerykana ? To co że masz dwa czy cztery katy ? Możesz nie niemieć żadnego. Możesz też mieć pełen przelot

Jak wstawisz za kata puszkę po konserwie z blachy tak cienkiej jak żyletka to z czasem musi zacząć brzęczeć. A to gówno sprzedawane na allegro takie jest i do tego odnosiła się moja wypowiedź.

Jak się zrobi porządnie to będzie dobrze na wiele lat

Mam gościu tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk

To co z tego że masz amerykana ? To co że masz dwa czy cztery katy ? Możesz nie niemieć żadnego. Możesz też mieć pełen przelot

Jak wstawisz za kata puszkę po konserwie z blachy tak cienkiej jak żyletka to z czasem musi zacząć brzęczeć. A to gówno sprzedawane na allegro takie jest i do tego odnosiła się moja wypowiedź.

Jak się zrobi porządnie to będzie dobrze na wiele lat

Mam 2 katy . Koles tak dobrze to zrobił ze nie ma brzeczenia pustych puszek [emoji2] tylko ładny pomruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojeździj jeszcze ze dwa lata to zobaczysz na co się zmieni twój pomruk. albo stań obok V6 z katami (i niech ktoś wkręci oba na obraty) wtedy usłyszysz o czym tu pisze Nie o pomruku bo ten będzie w obu przypadkach tylko o brzęczeniu którego na początku przy pustych blachach nie słychać aż tak bardzo ale jest słyszalny

Te pierwsze katalizatory są tak cienkie że wszystko rezonuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...