Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lampy przednie


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Szaleństwo, szaleństwo... Jeżdżę po mieście i widzę kilkunastoletnie auta typu Astra, Golf, 406, Laguna, wyposażone w HID-y siedzące w standardowych reflektorach H4, takie "bi-xenony" :kox: z elektromagnesem za 150 zł z allegro, jeżdżą sobie, oślepiają tymi swoimi 12000K i żaden gliniarz się do nich nie czepia. Zatem jeśli ja zarzucę nowe soczewki marki Depo, do tego żarniki Philipsa 4300K w połączeniu z przetwornicami Koito to chyba i tak będę miszczem świata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety są i takie elementy, jeszcze w tamtym roku jeździłem z xeniem na H4, ale poszła zmiana lamp i teraz jest soczewka, jak założysz ori xenio, to będzie spoko, temperaturę też widzę delikatną wybrałeś, Rafalex, pisał coś kiedyś o podrobieniu samopoziomu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Paweł, wk...wiają mnie te wysokie temperatury świecące na fioletowo, jeśli już nie 4300, to góra 6000 założę ale chyba jednak 4300... Ale to i tak pewnie na wiosnę bo na razie mróz okrutny i nie chce się siedzieć w garażu, mam w pudle komplet do założenia halogenów na przód i też na razie czeka na cieplejsze dni. Proszę coś więcej o tym samopoziomie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori samopoziom sobie odpuść bo to koszta wielkie, jak znajdę to co pisał Rafalex to Ci podeślę, ja miałem wzrzucone 6000K, ale bez soczewki to i tak nie to, teraz mam soczewkę, i zostawione przetwornicę, zainwestowałem też w spryski, może kiedyś założę żarnik, narazie mam wrzuconę zwykłe żarówki ale się zobaczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zarzuciłeś zderzak poliftowy czy rezałeś spryski w oryginalnym? I - czy to są naprawdę działające spryski czy też ich imitacja? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezałem spryski w moim zderzaku, działają jak należy :wink4:, tylko muszę poprawić mocowanie bo zostawiłem na jednej śrubie i troszkę się kiwają, ale jak tylko bedzie troszkę cieplej, to się to poprawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na zdjęciu Twojego auta że wygląda to na oryginały, napisz cosik więcej ile ta impreza Cię wyniosła, jak podłączyłeś (pod spryskiwacze szyby czy inaczej) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to są orginały, ale od Octavii 2, dorezane,i zbiorniczek na dwie pompki, całość imprezy 300zł, no i własna robota :wink4:, a spryski są na osobnym włączniku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na zdjęciu Twojego auta że wygląda to na oryginały, napisz cosik więcej ile ta impreza Cię wyniosła, jak podłączyłeś (pod spryskiwacze szyby czy inaczej) itp

ja u siebie rezałem te http://www.allegro.pl/item823954859_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html (niestety trzeba je montować pod innym kątem niż ori) zbiornik na dwie pompki 6,5l 70zł + osobny włącznik (groszowe sprawy) jak ma kolega slepy, malowanie zaślepek gratis (oddałem do malowania błotnik i przy okazji psiknęli po zaślepkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie miałem małą stłuczkę więc i tak muszę wymienić reflektor (mam fabrycznie soczewki Valeo) ale co myślicie o takich Depo lekko dymionych, będzie wieś? :

blackui.jpg

Kolego jak możesz to napisz gdzie je można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludzie łapią te spryski jak cukierki :) Gdyby mieć czarne auto to można by nawet nie malować :) Paweł, w jaki sposób te spryski trzymają się zderzaka? Na wcisk? Czy przykręcone w jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ludzie łapią te spryski jak cukierki :) Gdyby mieć czarne auto to można by nawet nie malować :) Paweł, w jaki sposób te spryski trzymają się zderzaka? Na wcisk? Czy przykręcone w jakiś sposób?

To nie jest wątek o spryskach, huragan podał Ci wątek i tam masz wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ale mi chodzi o takie jak na zdjęciu.

No moi dostawcy mi oferują na zamówienie (import), bo zdaje się dealerzy Depo w PL tego nie mają ale jeszcze się nie zdecydowałem, a co do samopoziomu to 1100,- nie są znowu jakimś kosmicznym kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...