Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Lampy przednie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie dawno kupiłem sobie nówki przednie lampy Valeo za nie całe 550zł !! Nie wiem czego tak tanio sprzedał :mysli: Ale są na 100 % orginalne :naughty:

Gdzie to dorwałeś? W sklepie czy gdzieś na allegro od kogoś?

Opublikowano

Widziałem w pewnym sklepie internetowym nówki ale po ok. 450 zł/sztuka

Opublikowano

Widziałem w pewnym sklepie internetowym nówki ale po ok. 450 zł/sztuka

to takie ceny to znamy wszyscy

Opublikowano

Ja dałem za zespolone Valeo ( używane) 500 zł, dostałem: silniczki, żarówki, kostki....

Trzeba szukać na allegro...

Opublikowano

Ja nie dawno kupiłem sobie nówki przednie lampy Valeo za nie całe 550zł !! Nie wiem czego tak tanio sprzedał :mysli: Ale są na 100 % orginalne :naughty:

Gdzie to dorwałeś? W sklepie czy gdzieś na allegro od kogoś?

poszukaj również w gazetach z ogłoszeniami typu anonse itp ja swoje znalazlem własnie tam za 500 złociszy nówki valeo sciągnięte z Belgium :kox:
Opublikowano
  • Autor

Wiem że strasznie późno ale dodaje zdjęcia efektów mojej pracy przy lampkach:):):):)

Z przodu wyszło to tak:

http://img529.imageshack.us/i/dsc00160lfl.jpg/

http://img386.imageshack.us/i/dsc00161t.jpg/

Z tyłu zaś:

http://img443.imageshack.us/i/dsc00164c.jpg/

http://img156.imageshack.us/img156/5176/dsc00163ai.jpg

Przepraszam za nienajlepszą jakość niektórych zdjęć ale foty robiłem telefonem;)

Pozdrawiam:):):):):):)

Opublikowano

Mam avanta, ale z tylu ładnie Twoje się prezentują :good:

Opublikowano

Wiem że strasznie późno ale dodaje zdjęcia efektów mojej pracy przy lampkach:):):):)

Z przodu wyszło to tak:

http://img529.imageshack.us/i/dsc00160lfl.jpg/

http://img386.imageshack.us/i/dsc00161t.jpg/

Z tyłu zaś:

http://img443.imageshack.us/i/dsc00164c.jpg/

http://img156.imageshack.us/img156/5176/dsc00163ai.jpg

Przepraszam za nienajlepszą jakość niektórych zdjęć ale foty robiłem telefonem;)

Pozdrawiam:):):):):):)

Jakbym widział moje lampki :wink4: Elegancko :good:

Opublikowano

Mam takie same z tyłu, uważam że są ładniejsze niż wszelkiego typu "lexusy" bo w przeciwieństwie do tamtych wyglądają tak, jakby były oryginalne. Auto wygląda z nimi dużo młodziej a ten wzór pochodzi chyba z Daewoo Nubiry II? Teraz przymierzam się do zespolonych z przodu...

Opublikowano

Wiem że strasznie późno ale dodaje zdjęcia efektów mojej pracy przy lampkach:):):):)

Z przodu wyszło to tak:

http://img529.imageshack.us/i/dsc00160lfl.jpg/

http://img386.imageshack.us/i/dsc00161t.jpg/

Z tyłu zaś:

http://img443.imageshack.us/i/dsc00164c.jpg/

http://img156.imageshack.us/img156/5176/dsc00163ai.jpg

Przepraszam za nienajlepszą jakość niektórych zdjęć ale foty robiłem telefonem;)

Pozdrawiam:):):):):):)

Jakbym widział moje lampki :wink4: Elegancko :good:

Siena :kox:

Opublikowano

Siena :kox:

Raczej najładniejsza alternatywa ori :cool1:

Opublikowano

Siena :kox:

Raczej najładniejsza alternatywa ori :cool1:

:polew: w Sienie tak.. :kox:

Opublikowano

Zazdrośnik :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie a spotkał ktoś w Was taki model lamp zespolonych żeby nie trzeba było rezać błotników pod montaż? Na allegro jest masa tego typu lamp:

http://allegro.pl/item705855408_lampy_przednie_audi_a4_95_99_angel_eyes_hit_cena.html

ale mi trochę wioską zalatują, chciałbym coś bardziej bardziej zbliżonego do ori kupić.

http://allegro.pl/item698943949_lampy_reflektory_audi_a4_b5_95_98_dayline_chrom.html zbliżone do Ori B8 :polew:

a tak poważnie , to z cięciem błotników nie ma dużo roboty a efekt poliftowych lamp niczym nie zastąpisz :hi:

Opublikowano

Właśnie coraz bardziej się skłaniam w tym kierunku :).

Opublikowano

Właśnie coraz bardziej się skłaniam w tym kierunku :).

a czego sie obawiasz w związku z cięciem błotników ????

Opublikowano

Chodzi o to że nie przepadam za modyfikowaniem blach, głównie bałem się tego żeby nie zrypać błotnika, ale zdecydowałem się że oddam do znajomego blacharza niech to zrobi fachowo i od razu pomaluje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.