Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka nuta i skad,to nawet cuber nie wie,ktos siedział u niego w aucie i słuchal muzy,przełączał nagrania itd.,cuber stał obok,nagle mowi tak:

-o o,to jest dobre,nagraj mi to

-kuzwa,przecie to z twojego dysku

:grin:

Buahahaha - padłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka nuta i skad,to nawet cuber nie wie,ktos siedział u niego w aucie i słuchal muzy,przełączał nagrania itd.,cuber stał obok,nagle mowi tak:

-o o,to jest dobre,nagraj mi to

-kuzwa,przecie to z twojego dysku

:grin:

Buahahaha - padłem :P

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam banga w A5 i słuchałem u Cubra

U niego jest tak przestrzenny dźwięk że to jest nie do opisania - tu nie trzeba się wsłuchiwać żeby dostrzec różnice bo różnica jest tak kolosalna że w życiu bym sie takiej nie spodziewał

Wsiadając do A5/B8 po C7 ma się wrażenie że ktoś wyłączył wszystkie głośniki i zostawił tylko 2 przednie - i możecie mi wierzyć nie przesadzam

Trochę pewnie różnicy zrobił fakt że u mnie słuchałem radia a u Cubra pewnie była jakaś specjalna nuta o innej jakości nagrania - tak czy siak różnica jest

w tym A6, niektóre utwory brzmiały niczym na sali koncertowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam banga w A5 i słuchałem u Cubra

U niego jest tak przestrzenny dźwięk że to jest nie do opisania - tu nie trzeba się wsłuchiwać żeby dostrzec różnice bo różnica jest tak kolosalna że w życiu bym sie takiej nie spodziewał

Wsiadając do A5/B8 po C7 ma się wrażenie że ktoś wyłączył wszystkie głośniki i zostawił tylko 2 przednie - i możecie mi wierzyć nie przesadzam

Trochę pewnie różnicy zrobił fakt że u mnie słuchałem radia a u Cubra pewnie była jakaś specjalna nuta o innej jakości nagrania - tak czy siak różnica jest

w tym A6, niektóre utwory brzmiały niczym na sali koncertowej.

Dokładnie to samo powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam banga w A5 i słuchałem u Cubra

U niego jest tak przestrzenny dźwięk że to jest nie do opisania - tu nie trzeba się wsłuchiwać żeby dostrzec różnice bo różnica jest tak kolosalna że w życiu bym sie takiej nie spodziewał

Wsiadając do A5/B8 po C7 ma się wrażenie że ktoś wyłączył wszystkie głośniki i zostawił tylko 2 przednie - i możecie mi wierzyć nie przesadzam

Trochę pewnie różnicy zrobił fakt że u mnie słuchałem radia a u Cubra pewnie była jakaś specjalna nuta o innej jakości nagrania - tak czy siak różnica jest

po empirycznym sprawdzeniu jestem tego samego zdania, W C7 Bang brzmi perfekcyjnie, w tym porównaniu B8 to płotka :)

nie bez powodu taka różnica w dopłacie za banga między B8 a C7

Edytowane przez adameksc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na panowie ale jak wyglądają głośniki B&O w B8 a jak w C7, różnica w graniu musi być, c7 robi niesamowitą robotę, wykonanie itd. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż Audica ma kolor Czarny Havana Mettalic co powodowało iż wpadał w słońcu lub sztucznym świetle w metaliczny odcień brązu ,powodowało to nie tak do końca moje zadowolenie, a jak wiadomo właściciel musi być w 100 % zadowolony z Swojej Audicy , wobec powyższego Audi zostało oklejone folią w całości :) z dwóch powodów pierwszy to zadowolenie właściciela drugi to zabezpieczenie się przed rysami itd w momencie sprzedaży ściągam folię i jest tip top ;)

Odbiór za parę chwil , folia bedzie potrzebowała jeszcze kilku dni aby dojść do Siebie i dać efekt końcowy wtedy też wrzucę fotki :)

Kolor hmmmmmm jedyny słuszny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wyjdzie, to będzie mat ? czy teś są dostępne z perłą folie ? Powiem Ci że jeszcze czarny na czarny spoko, ale nie moge zdzierżyć tego jak np srebrny jest na czarno bo mnie drażni to że jak się otwiera drzwi bagażnik itd to widać to ; / Jaki jest koszt z ciekawości takiego oklejenia więcej jak 3tyś ? w KRK to gdzieś robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze czarny i to w dodatku połysk ;)

car-folie.pl chłopaki z Krakowa :) dają radę ;) cena indywidualnie do każdego samochodu :) wszystko zależy jaka folia , jaki kolor , jakiej firmy itd itp u mnie jest folia firmy 3M


5d5345587babed1cm.jpg

ef5b7b83d1203de7m.jpg

póżniej zrobię lepsze fotki ale ogólnie trzeba poczekać z tydzień aż folia dojdzie do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się ta Havana podobała... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

dokładnie.Sliczna była Nie wiem po co ta zmiana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze czarny i to w dodatku połysk ;)

car-folie.pl chłopaki z Krakowa :) dają radę ;) cena indywidualnie do każdego samochodu :) wszystko zależy jaka folia , jaki kolor , jakiej firmy itd itp u mnie jest folia firmy 3M

5d5345587babed1cm.jpg

ef5b7b83d1203de7m.jpg

póżniej zrobię lepsze fotki ale ogólnie trzeba poczekać z tydzień aż folia dojdzie do siebie ;)

jest dobrze :naughty: czarny akryl to czarny akryl :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...