Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hehehhe do 21" chyba jeszcze nie dorosłem :)


Panowie takie info dla Potomnych.

Nigdy nie zakładajcie foli czarnej błyszczącej na Swój samochód ...... po miesiącu czasu od zapewnień folia nie dała efektu jaki miała dać , brak głębi koloru itd.

Ale jak to się mówi docenisz lakier który Masz jak go na chwilę stracisz pod folią :D

Jedynie to kolor biały pod każdą postacią , jeszcze szare metaliczne i oczywiście każdy kolor ale mat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habanina black nie jest taki zły. A to, że chlapnąłeś kila tyśków* w błoto...cóż...trzeba mieć fantazję :-) :-) :-)

*) info dla żony - pomyłka ! Oczywiście chodziło mi o kilka setek...

Edytowane przez poziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej marki folia ?? Ja mam od ponad roku na S3 sott z glebokim blyszczacym czerwonym i prezentuje sie ciagle swietnie, nic z intensywnosci nie stracila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej marki folia ?? Ja mam od ponad roku na S3 sott z glebokim blyszczacym czerwonym i prezentuje sie ciagle swietnie, nic z intensywnosci nie stracila.

3M była folia, niestety ale efekt foli był marny ( na czarnym ) i szczerze nie polecam tego koloru . Co jak co ale naprawde audi wyglądało jak by było w podkładzie bez bezbarwnego mimo zapewnień folia nie siadła w należyty sposób i było brak efektu.......

Ja spodziewałem sie efektu czarnego lakieru i nie ma opcji aby taki uzyskać folią...... czyli efektu lustra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ba :) Jasne że zerwałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wkładasz kij w mrowisko, nie drażnij Cubra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz już popełniłem błąd kupując wbrew sobie replikę felgi ( nigdy więcej ) teraz popełniłem drugi błąd wbrew sobie okleiłem auto ( nigdy więcej ) mam nadzieję ze wiecej błędów nie popełnię.....

:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowiek sie uczy na bledach... szkoda ze swoich..... popelnisz popelnisz jeszcze nie jeden błąd w życiu...... nikt nie jest nieomylny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszek ale Tobie folia by się przydała :) Daytona grey matowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie Grześ zdarłes folie ? :o

jasne :) nigdy więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostra zagrywka, nie powiem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, takie pytanko. Gdzie w C7 pod maską jest tabliczka z numerem VIN? Kolega potrzebuje zrobić fotę do ubezpieczenia i znaleźć nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quber Ci nie powie bo on kupił wersję bez tabliczek i bez numerów bo była tańsza... sporo tańsza... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, takie pytanko. Gdzie w C7 pod maską jest tabliczka z numerem VIN? Kolega potrzebuje zrobić fotę do ubezpieczenia i znaleźć nie może.

na pewno jest na słupku środkowym od strony pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjąć plastikow osłonę przy szybie jak otworzysz maskę i pod nią jest VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...