Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze odpadają niestety..... faworyt ( http://allegro.pl/show_item.php?item=5172477064) ma ET 37 przy 9 calach i to całkiem dobre odsadzenie ale nie u mnie po za tym musze miec srebrną felunie.....

ET 37 przy 9 calach wyjdzie jednak za bardzo bo po przeliczeniu wychodzi że było by ET na poziomie 31 w porównaniu do 8,5 cala czyli prawie jak opcja 2

1. ET 45 8,5 " jest za abrdzo schowane dodajac dystans 5 mm powiedzmy ze jest lepiej ale nie do końca

2. ET 45 8,5" + dystans 15 mm daje ET 30 co powoduje ze przód wychodzi po za obrys i wygląda to średnio....


Mój faworyt czyli felga z S6 po lifcie 20-stka już zarezerwowana i jutro jadę po Nie , komplet 4 oryginalnych felg no i tutaj uwaga 2,5 tyś zł :) za 4 sztuki :) bez dekielków Więc chyba dobry wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odpadają niestety..... faworyt ( http://allegro.pl/show_item.php?item=5172477064) ma ET 37 przy 9 calach i to całkiem dobre odsadzenie ale nie u mnie po za tym musze miec srebrną felunie.....

ET 37 przy 9 calach wyjdzie jednak za bardzo bo po przeliczeniu wychodzi że było by ET na poziomie 31 w porównaniu do 8,5 cala czyli prawie jak opcja 2

1. ET 45 8,5 " jest za abrdzo schowane dodajac dystans 5 mm powiedzmy ze jest lepiej ale nie do końca

2. ET 45 8,5" + dystans 15 mm daje ET 30 co powoduje ze przód wychodzi po za obrys i wygląda to średnio....

Mój faworyt czyli felga z S6 po lifcie 20-stka już zarezerwowana i jutro jadę po Nie , komplet 4 oryginalnych felg no i tutaj uwaga 2,5 tyś zł :) za 4 sztuki :) bez dekielków Więc chyba dobry wybór :)

Witaj,

Wrzuć fotki tych S6 poliftów,

Dzięki,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że bardzo często 20" można kupić sporo taniej niż np 18" albo 19" magia podaży i popytu;) Trzeba być mocno zdesperowanym żeby wyłożyć 7k na komplet 20" gdzie na allegro jest masa ciekawych do 4k PLN.

Za 2,5k pln to nie ma co się zastanawiać tylko brać!! Chociaż mi nie do końca się podobają, ale może na aucie będzie inaczej siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ET 37 przy 9 calach wyjdzie jednak za bardzo bo po przeliczeniu wychodzi że było by ET na poziomie 31 w porównaniu do 8,5 cala czyli prawie jak opcja 2

Nie wyjdzie.U mnie przy 9" jest ET 33 i jest idealnie , nic nie obciera, co prawda mam felgi 19 " ale to akurat nie ma żadnego znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki ( przód ) bo u mnie z ET 45 przy 8,5 calach 19 stki + dystans 15 mm przód wyjechał za bardzo do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę Ci kilka fotek,ale wieczorem bo cały dzień mnie nie będzie :) albo looknij u mnie w wątku, kiedyś wstawiałem, fele to oryginal rotor 19" et33 9" audi A5 ,S5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zacna felga, ale znając życie zaraz Miron tu z ET i wklęsłością wyskoczy :grin:

felga jest Cuber śliczna - ta z S6 również

Ps. tu nie ma co wyskakiwać Maniek z ET czy wklęsłością bo i do A6 i S6 tylko płaskie naleśniki wchodzą - więc jedyne na czym się można skupić to na ładnym wzorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zacna felga, ale znając życie zaraz Miron tu z ET i wklęsłością wyskoczy :grin:

felga jest Cuber śliczna - ta z S6 również

Ps. tu nie ma co wyskakiwać Maniek z ET czy wklęsłością bo i do A6 i S6 tylko płaskie naleśniki wchodzą - więc jedyne na czym się można skupić to na ładnym wzorze

wiem wiem :) w A6 nie poszalejesz z ET a co za tym idzie z wklesloscia. To nie to co w A5 ;) Niektorzy na A5 zmieniali zeby miec wieksze pole manewru z ET :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czesci do S-Lina zewnetrznego szukales na allegro czy masz jakies inne "dojscie" ?? Widze tez ze zostales przy orginalnej lotce na klapie bagaznika, piesn przyszlosci czy nie podpasowala ci S-linowa ?? W przednim zderzaku s-linowym nie chciales zalozyc plastikow od s6 - http://www.ebay.pl/itm/Audi-A6-4G-original-Gitter-Stosstangengitter-Stosstange-S-Line-Grill-S6-C7-Avant-/191478798076?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2c950696fc , czy planujesz isc w pelna czern i dlatego zostales przy "normalnych" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotki S-line szukam :) była za 5 stów ale poszła....

Nad kratkami z S6 będę myślał ale wtedy jak będę zakładał radary na przód ;)

Zderzaki, progi są z alledrogo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber a ja mam dla Ciebie propozycję z innej beczki.Sam popatrz :)
Cena "DOŚĆ DOBRA"

http://allegro.pl/listwa-szyna-bagaznika-audi-a6-c74g0-kombi-komplet-i5206505965.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ja mam :) ( a raczej kumpel po weekendzie ma mi przywieźć , belkę i taśmę i siatki za flaszkę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...