Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Fotele przednie - pokrowce dedykowane


strzala_123

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem wczoraj pokrowce dedykowane do mojej "a czworeczki" wygladaja calkiem nieźle, teraz tylko odpowiednio je zamontowac i bedzie ok.

ale tu mam pytanie zeby to ladnie wygladalo trzeba pokrowiec wsunąc pod te plastiki co są z boku foteli, zdejmowal to ktoś? i czy nie ma problemu?

z góry dzieki za informacje. Po skonczonej pracy zamieszcze fotki z nowymi pokrowcami.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak miałem dylemat czy skórka czy inne

po rozmowach z żoną zdecydowaliśmy razem że będą takie

http://www.allegro.pl/item452249348_pokrowce_futrzane_mercedes_audi_vw_i_inne.html

kolor jasny coś jak kremowy bardzo ładnie to wygląda

co do pytania czy wkłada się w te plastiki to powiem że ja wkładałem tylko musisz uważać na te plastiki one są montowane na takich plastikowych bolcach musisz je od spodu podważyć są słabo widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie lubię pokrowców... wg mnie ori tapicerka jest wystarczająca, czasy lat '80 gdy wszystko pakowano w pokrowiec, a pilot TV leżał w folii - minęły

ale szanuję Wasze upodobania[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 20:38_________________________________________________

uhhhh, teraz ujrzałem ten link, nie nie nie, zdecydowane nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale powiem wam że ładnie wygląda wcześniej były jakieś inne pewnie hiper marketu. ale kolega się pyta czy zakładać na plastik czy pod plastik i zdecydowanie pod tylko musisz uważać z tymi plastikami i (Kołkami one są mało widoczne trzeba pod wadzić od spodu i je wyciągnąć) później walne fotki siedzeń jak te pokrowce wyglądają dałem za nie łącznie z przesyłką 410 zł i jest wszystko fajnie zabudowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego grippen

zamontowałeś już te pokrowce ? ja miałem kiedyś takie w passacie b3 przez rok miałem włoski z nich na ubraniu . one strasznie się przyklejają do ciuchów .

a jak je zdemontowałem to tragedia ( cały dzień czyszczenia auta w środku , zwłaszcza siedzeń z tego puchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego strała_123 czy ty może kupiłeś pokrowce tego typu: http://www.allegro.pl/item450458301_skora_pokrowiec_pokrowce_na_fotele_siedzenia.html ???

Jeśli tak to jest zły wybór :( na początku może i ładnie wyglądają ale jak się troche z nimi pojezdzi to się szybko wycierają i gniotą... też coś takiego miałem jednak po krotkim czasie to wyrzuciłem... Poza tym strasznie grzeją w tyłek :(

Teraz przekonalem się że co ori to ori :hi:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego grippen

zamontowałeś już te pokrowce ? ja miałem kiedyś takie w passacie b3 przez rok miałem włoski z nich na ubraniu . one strasznie się przyklejają do ciuchów .

a jak je zdemontowałem to tragedia ( cały dzień czyszczenia auta w środku , zwłaszcza siedzeń z tego puchu)

Już dawno zamontowałem i powiem że to nie jest jakaś podróba z allegro za jakieś 100 zł. Po założeniu zostały dokładnie odkurzone. Nic się nie wyrywa nic się do ubrania nie klei a powiem ci że parę razy to nawet na wesele jechałem w czarnym garniturze i nic zero włosków na garniturku ytylko dałem za nie 410 zł i one są naturalne [br]Dopisany: 11 Październik 2008, 09:31_________________________________________________o gustach się nie dyskutuje miałem mieć skórę ale wybraliśmy takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem od gościa -------> http://otopokrowce.com.pl/

zaplacilem 200zl wygladaja na przyzwoite, jeszcze nie zalozylem, po montazu zrobie foty i pokaze, ja tez jestem za tym ze nie powinno byc pokrowcow ale niestety mam jasna tapicerke i nawet rozlanie wody czystej powoduje plamy co mnie doprowadzalo juz do szalu :confused4: zobaczymu moze bedzie lepiej :evil:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 11:19_________________________________________________Porobilem zdjecia foteli juz w pokrowcach, rewelacji nie ma, ale ocencie sami, sprobuje je jeszcze ponaciagac lepiej z przodu moze bedzie lepiej, tyl wyszedl zdecydowanie lepiej niz przod

c450f4a6307694b0.jpg

3549bdb30616cbd0.jpg

532b337c5ce58fd1.jpg

0c2fc2e735a84989.jpg

863f765b95222894.jpg

f2c9c4c47cef0db3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem od gościa -------> http://otopokrowce.com.pl/

zaplacilem 200zl wygladaja na przyzwoite, jeszcze nie zalozylem, po montazu zrobie foty i pokaze, ja tez jestem za tym ze nie powinno byc pokrowcow ale niestety mam jasna tapicerke i nawet rozlanie wody czystej powoduje plamy co mnie doprowadzalo juz do szalu :confused4: zobaczymu moze bedzie lepiej :evil:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 11:19_________________________________________________Porobilem zdjecia foteli juz w pokrowcach, rewelacji nie ma, ale ocencie sami, sprobuje je jeszcze ponaciagac lepiej z przodu moze bedzie lepiej, tyl wyszedl zdecydowanie lepiej niz przod

c450f4a6307694b0.jpg

3549bdb30616cbd0.jpg

532b337c5ce58fd1.jpg

0c2fc2e735a84989.jpg

863f765b95222894.jpg

f2c9c4c47cef0db3.jpg

U mnie też jest jasna tapicerka....ale przyglądając się tym pokrowcom ( innym zresztą też ) , wolę jednak raz w roku oddać autko do "prania" foteli i innych części tapicerki. Argumentem przemawiającym za tym jest fakt, że po roku użytkowania pokrowce nie wyglądają już tak fajnie jak na początku i jednak "jakieś pranie" im też by się przydało. Wydaje mi się że finansowo jedno wchodzi w drugie..... Może i w skali kilku lat coś tam będzie i na mały plusik....ale efekt oryginału jest jednak niezaprzeczalny i warty tej różnicy.

Oczywiście każdy robi jak uważa i jak jemu pasuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musialem zmienic pokrowce bo z tylu jezdzi male dziecko i po pol roku stare pokrowce nadawaly sie tylko do wyrzucenia, ale gdyby ich nie bylo to nie wiem czy pomoglo by jakiekolwiek czyszczenie? nie zakladalem teraz pod plastiki tylko na, pokrowce traktuje jako cos ochronnego a nie cos co poprawi wyglad w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś przerabiałem temat pokrowcy w aucie - jak dla mnie nigdy więcej. Są brzydkie i nieestetyczne, przecierają się i zawijają przy wsiadaniu i wysiadaniu... Już wolę raz na jakis czas robić dobre czyszczenie tapicerki, jak pokrowce zakładać :)

Nie krytykuje nikogo, to tylko moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego strała_123 czy ty może kupiłeś pokrowce tego typu: http://www.allegro.pl/item450458301_skora_pokrowiec_pokrowce_na_fotele_siedzenia.html ???

...

A FUJ te pokrowce wyglądają jak by były przeznaczone dla starców z bólami w krzyżu.

Nie jestem zwolennikiem żadnych pokrowców, psują wygląd auta no chyba, że w fiacie 125p "panterka" pasuje jak ulał. Plus taka sama na kierownicy :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam trochę temat

a jak się mają pokrowce dedykowane do poduszek powietrznych w fotelach przednich??

zastanawiał się ktoś nad tym??

czy mają wycięcia umożliwiające prawidłowe działanie poduszek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kolego, przy zamówieniu gość pytał czy są poduchy w siedzeniach, i wycioł odpowiednio że wszystko jest okey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pokrowce do audi :doh1: to nie polonez :wallbash:

Na łóżku i na fotelach w domu też macie narzutę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na łóżku :P

a o te pokrowce to tak pytałem bo zastanawiało mnie jak jest z poduszką w fotelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial jasna tapicerke i strasznie by mi sie brudila to poprostu bym poszukal foteli z ciemna tapicerka. Koszt pokrowcow jak widzialem co niektorych jest ok400zł. Jak sie dobrze poszuka to sie kupi za niewiele wiecej komplet foteli z kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...