Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem maila z Kreatora Mocy, że hamowali dzisiaj takie samo S4 jak moje (rocznikowo). Wyszło niestety tylko 290PS.

Mam więc powody do zadowolenia bo udało mi się kupić autko w bardzo dobrym stanie.

Fakt za***ista informacja, gratki stary
Opublikowano

ameryka robi swoje policja pilnuje przestrzegania przepisów :baseball: i nawet po autostradach zamulają :disgust:

Opublikowano

Dostałem maila z Kreatora Mocy, że hamowali dzisiaj takie samo S4 jak moje (rocznikowo). Wyszło niestety tylko 290PS.

Mam więc powody do zadowolenia bo udało mi się kupić autko w bardzo dobrym stanie.

i to jest właśnie smutne

Opublikowano

Dostałem maila z Kreatora Mocy, że hamowali dzisiaj takie samo S4 jak moje (rocznikowo). Wyszło niestety tylko 290PS.

Mam więc powody do zadowolenia bo udało mi się kupić autko w bardzo dobrym stanie.

i to jest właśnie smutne

ale nie dla malika

Opublikowano

ogólnie dla marki audi -dla mnie to jakaś parodia

Opublikowano

Dostałem maila z Kreatora Mocy, że hamowali dzisiaj takie samo S4 jak moje (rocznikowo). Wyszło niestety tylko 290PS.

Mam więc powody do zadowolenia bo udało mi się kupić autko w bardzo dobrym stanie.

Może wydechem auta się różnią?

Opublikowano

W S4 B6 wydech Milteca za 12 tysi dawał przyrost 8 KM. :confused4: Żenada. :thumbdown:

Opublikowano

...ale brzmienie bylo tego warte :evil:

Opublikowano

...ale brzmienie bylo tego warte :evil:

za 12 tysi to ja wolę posłuchać czegoś innego :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...ale brzmienie bylo tego warte :evil:

No właśnie o dziwo NIE. Malika ładniej brzmi niż tamten po zmianie wydechu.
Opublikowano

Muszę posłuchać Malikowóz skoro tak zachwalacie

Opublikowano
  • Autor

.ale brzmienie bylo tego warte

Wydech Millteka to przereklamowany mod do S4. Na audizine spotkał się z dużą krytyką.

Minimalna różnica w dźwięku i w osiągach absolutnie nie usprawiedliwia wydania takiej kasy.

Opublikowano

Minimalna różnica w dźwięku i w osiągach absolutnie nie usprawiedliwia wydania takiej kasy.

lubię czytać takie rozsądne wpisy :good::naughty:

Opublikowano

Można taki układ wydechowy Millteka taniej kupić. Można wybrać inna firmę albo u Helmutów załatwić.

Ja bym wydał każdy grosz żeby usłyszeć V8...ale słyszę 2.0 TDI dlatego mam kase na V8 :cool1:

Opublikowano

Ja bym wydał każdy grosz żeby usłyszeć V8...ale słyszę 2.0 TDI dlatego mam kase na V8 :cool1:

Napisz raz jeszcze... po polsku :D

Opublikowano

Ja bym wydał każdy grosz żeby usłyszeć V8...ale słyszę 2.0 TDI dlatego mam kase na V8 :cool1:

Napisz raz jeszcze... po polsku :D

Trochę zakręciłem :kox:

Jeżeli będę miał kiedyś auto z silnikiem V8, a seryjny wydech mi się nie spodoba, to zamontuje układ wydechowy, który będzie spełniał oczekiwania dźwiękowe i techniczne. Oczywiście zakup poprzedzę gruntowną analizą innych urzytkowników tego produktu :kox:

Malikowi odpowiada "OEM Sound" i nie widzi potrzeby kupna układu wydechowego, który w dodatku jest drogi.

Zakup układy to osobista kwestia każdego posiadacza auta, więc i Ja wyraziłem swoje zdanie :)

A tak dla zainteresowanych układ wydechowy MTM so S4 B7 na ebay.de jakiś czas temu widziałem za 800 Euro i to nowy :good:

Opublikowano

A tak dla zainteresowanych układ wydechowy MTM so S4 B7 na ebay.de jakiś czas temu widziałem za 800 Euro i to nowy :good:

Trzeba bylo brac... nawet na handel :decayed:

Opublikowano

A tak dla zainteresowanych układ wydechowy MTM so S4 B7 na ebay.de jakiś czas temu widziałem za 800 Euro i to nowy :good:

Trzeba bylo brac... nawet na handel :decayed:

No tak ale 800 Euro nie miałem na tamten czas.

Ostatnio ktos z forum oferował mi wydech Millteka do RS4... :kox: no ale ja mam 2.0 TDI...KUFA MOGŁEM BRAĆ :wallbash::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja cie nie.../.... ależ sliczności V8 jak marzenie spałbym w tym samochodzie. arcydzieło Audi

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.