Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatraki fajne :) fotki troszkę za ciemne :wink:

Opublikowano

zgleb to auto , wtedy jak nizej siadzie kolo nabierze wygladu, teraz allroad ;):P:wink: pozdrawiam.

Opublikowano

No koniecznie na dół i od razu będzie to lepiej wyglądać. I dlaczego nie 20"? :decayed: Ogólnie ładna sztuka!

Opublikowano

O kurcze zastanawiałem się nad kupnem 18' ,bo myślałem że będą w sam raz do a4 b8, ale jak zobaczyłem Twoją na 19tkach to troche sie zamarzyłem i może też sobie takie sprawie :D Piękna bestia. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

O kurcze zastanawiałem się nad kupnem 18' ,bo myślałem że będą w sam raz do a4 b8, ale jak zobaczyłem Twoją na 19tkach to troche sie zamarzyłem i może też sobie takie sprawie :D Piękna bestia. :thumbup1:

No koniecznie na dół i od razu będzie to lepiej wyglądać. I dlaczego nie 20"? :decayed: Ogólnie ładna sztuka!

Jak kolega wyżej je łyknie :naughty: wezmę 20"

A gleba będzie za jakiś czas :wink:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

gratki fury, a co to za model felg ?

Opublikowano

gofer a szukasz felg ;) ? tez mam 19 na sprzedaz z oponami prawie nowymi

Opublikowano
  • Autor

gratki fury, a co to za model felg ?

FELGI OEMS IFG10

Żona nie darowała mi i musiałem też zrobić setup :bicz: mówiłem że może być jeszcze śnieg :decayed:00f3c7bc3c9c414dgen.jpg

3d9b1c7a11119aa3gen.jpg

7f23e8f95becb54bgen.jpg

97af73c9c19aa604gen.jpg

Opublikowano

Kilka centymetrów w dół i będzie miazga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kilka centymetrów w dół i będzie miazga :kox:

które?

Opublikowano

a4 oczywiście :wink:

Opublikowano
  • Autor

a4 oczywiście :wink:

bo żona też chciała :naughty:

a4 oczywiście :wink:

bo żona też chciała :naughty:

Panowie kto na forum ma posadzone auto tak -35 -40 zdjęcie z boku żeby to ładnie wyglądało, nie chciał bym żeby tył leżał niżej żebym cały czas pod górkę nie jechał Bo mocy nie ma :grin:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Romco miał -40 ale nie wiem czy to zostało, zerknij do jego wątku

Opublikowano

Fajne te felgi. Tylko fakt troche niżej i bedzie pięknie ;)

Opublikowano

fajnie na tym kole wygląda :naughty:

Opublikowano

Koło ekstra :D

Opublikowano

Kilka centymetrów w dół i będzie miazga :kox:

które?
Obydwa :)
Opublikowano

ciemny lakier, jasny środek - dla mnie wypas. też miałem auto w takiej konfiguracji i wcale tak źle z utrzymaniem czystości nie było. Do czyszczenia skóry dobrym kosmetykiem jest... mydło w kostce - dość dobrze czyści i nawilża przy okazji skórę zapobiegając jej pęknięciom.

co do kółek - bardzo fajne i z tego co widzę to opony Bridestone Potenza S01 - mam takie same i trzymają bardzo dobrze, no i bieżnik zużywa się dość wolno :banan:

Co do zawiasu to widząc po scenerii zdjęć - allroad to wcale nie taki zły pomysł :grin:

Powodzenia i bezawaryjności!

Opublikowano
  • Autor

ciemny lakier, jasny środek - dla mnie wypas. też miałem auto w takiej konfiguracji i wcale tak źle z utrzymaniem czystości nie było. Do czyszczenia skóry dobrym kosmetykiem jest... mydło w kostce - dość dobrze czyści i nawilża przy okazji skórę zapobiegając jej pęknięciom.

co do kółek - bardzo fajne i z tego co widzę to opony Bridestone Potenza S01 - mam takie same i trzymają bardzo dobrze, no i bieżnik zużywa się dość wolno :banan:

Co do zawiasu to widząc po scenerii zdjęć - allroad to wcale nie taki zły pomysł :grin:

Powodzenia i bezawaryjności!

Opona to nie Bridestone Potenza S01 ale uwaga Nexen Su1 :P :P:P dobry stosunek ceny do jakości :D dobre parametry

Springi wpadną za jakiś czas tylko szukam zdjęcia jak wygląda -35/30 najlepiej na 19"

Edytowane przez skotmen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.