Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche


peacenotwar

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwaliłem 2 dziki... nie dość, że nic nie wyciągnąłem od nich to jeszcze te 2 dziki sobie wzieli xd koszty będą duże :kwasny:

Dokłanie - też na szybko ogarnąłem, że istnieje możliwość odzyskania kasy drogami sądowymi. Zadzwoniłem po policję, przyjechali popatrzyli, powiedzieli że raczej nie mam na co liczyć i mi zabrali dowód, bo samochód niesprawny.

Tak wygląda polska policja... dzwonisz żeby Ci pomogli, a jedyne co to wkurw*a i narobią dodatkowych kosztów. Jakbym miał set kilometrów do domu to jeszcze bym zrozumiał, ale miałem 5km.

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po co takie teksty o policji? faktycznie auto po kolizji nie spelnialo warunkow dopuszczenia do ruchu wiec co sie dziwisz?

faktycznie slaby temat z dziczyzna. droga po ktorej jechales byla oznaczona znakiem ostrzegajacym przed zwierzyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby oni stosowali się do prawa tak jak tego wymagają to nie miałbym nic im do zarzucenia ;) Temat rzeka nie warty kontynuowania.

Jakby teren był oznaczony znakiem to bym nie dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok pod maską. Juz wszystko rozebrane i sunia czeka na części ;)

w18pwn.jpg
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się poskłada do 29. sierpnia ;) Mam nadzieję, że wiesz o tym wydarzeniu?

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin tez bedziesz w Konstantynowie czy o czyms innym mowicie? ;)

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutny widok, i zderzak na śmietnik a tych juz coraz mniej...

Zderzak jak najbardziej do zrobienia,mój był tak samo pekniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwaliłem 2 dziki... nie dość, że nic nie wyciągnąłem od nich to jeszcze te 2 dziki sobie wzieli xd koszty będą duże :kwasny:

Dokłanie - też na szybko ogarnąłem, że istnieje możliwość odzyskania kasy drogami sądowymi. Zadzwoniłem po policję, przyjechali popatrzyli, powiedzieli że raczej nie mam na co liczyć i mi zabrali dowód, bo samochód niesprawny.

Tak wygląda polska policja... dzwonisz żeby Ci pomogli, a jedyne co to wkurw*a i narobią dodatkowych kosztów. Jakbym miał set kilometrów do domu to jeszcze bym zrozumiał, ale miałem 5km.

Ile zdążyłem, tyle odbiłem do środka jezdni i zahaczyłem rogiem. Sama blacharka. Maskę minimalnie ruszyło, lampa weszła do środka, zderzak, pas przedni, błotnik. Oprócz tego próg wgnieciony i drzwi na dole dziabnięte trochę, tylko nie wiem czy to ten co się odbił czy może od boku wleciał, bo było stadko xd

Przyjechali, popatrzyli, wykonali tel po zielonych, powiedzieli, że się resztą zajmą. Akurat jechałem po kumpla 40 km, zrobiłem w jego strone jeszcze ok 5 km i w drugą strone jeszcze objechałem :) dowodu nie wzięli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten farcik, że nie zabrali chociaż dowodu ;)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wpadnie zderzak USA z zaślepką wnęki rejestracji :D
Coś takiego ;)
2grtamerica_shoot_110302_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i rozkminiam czy kłaść grill S4 czy też RS4, jak było dotychczas ;)
Też wpadł pomysł na tow strapa.

Co o tym myślicie? ;)

Przyjechał zdenio
bf12537374d6c4972b28abe3ac3a7c21.jpg

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...