Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ 210KM 307Nm] Niebieska strzala


nero6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jak juz pisalem w powitalni od pol roku jestem wlascicielem tej oto bestii, podczas zakupu samochod pod wzgledem mechanicznym byl kompletnie seryjny z wgranym programem Revo Stage1, gdzie na papierze mial miec 192KM, czego nie mozna bylo w zadnym stopniu odczuc podczas prowadzenia.

Po sprawdzeniu go na hamowni wyplul marne 170KM...

A wiec do dziela, co od tego czasu zostalo w niej zrobione...

Na poczatek zostala podniesiona (zawieszenie gwintowane juz bylo wrzucone), gdyz na naszych Polskich drogach na 18" bylo tragicznie, po podniesieniu i nie zrobieniu ponownej zbieznosci - co nie przyszlo mi do glowy po jednym sezonie komplet tylnych opon nadawal sie juz tylko na smieci...

- Zaczalem od przedniego FMIC oraz orurowania i chlastaniem seryjnego zderzaka

- Downpipe 2,5"

- Kompletny przelot az do koncowych tlumikow 2,5"

- BOV Bailey - na czym sie przejechalem, poniewaz przez to ustrojstwo ktore syczy a nie ma z niego pozytku byly straty mocy 16KM! i 20Nm, ale jako ze seryjna DV-ka ucierpiala przy demontazu BOV zostal przerobiony na DV i poprowadzony waz z wylotu BOV-a do TIPa.

To tyle, pozniej strojenie w COMP-Sporcie, zaowocowalo wynikiem jak na wykresie.

Z gadzetow:

- Turbo Timer "HKS"

- Ksenony w soczewki, oraz halogeny

- Kamera cofania w tablicy, lecz nie mam jeszcze radia z wyswietlaczem (stelarz na 2DIN juz lezy w szafce) :P

- Kierownica trojramienna od Esy obszyta na nowo perforowana, oraz gladka skora

Do samochodu po wykonaniu wszystkich modyfikacji wrzuciłem instalacje LPG Stag IV, wtryski niebieskie HANA, zbiornik toroidalny 55l w miejsce kola zapasowego, po czym zostało wykonane strojenie z uzyciem sondy AFR na LPG- samochod chodzi na gazie lepiej niż na benzynie (gdyż gaz ma więcej oktanow niż benzyna).

To by bylo na tyle poki co... :)

Pozdrawiam ;)

6217b8f509e0bbfbmed.jpg

1aa1ec1f5fd7217bmed.jpg

096a51b1b2edc099med.jpg

8b42932deb8c8683med.jpg

0904c2fd3c7a409amed.jpg

f94c3df18b4492d2med.jpg

bcf84f04bbc0067cmed.jpg

460627427b78959bmed.jpg

7192e141352fe1b5med.jpg

b06680c72f0265f8med.jpg

28f35d12a91fac7cmed.jpg

Edytowane przez nero6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny projekt i kolor :kox:

jakiś pakiet zewnętrzny planujesz czy zostaje seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zrobic swap hebli minimum 320 bo twoje tarcze zwlaszcza tyl sa niewidoczne, bedzie o wiele bezpieczniej

kiera z b5 czemu ? nie ladniejsza ori sline perforowana ze znaczkiem ?

z pakietu sline znaczek na grillu i tylko to ale po co wogole go tam dawac? nie zrozum mnie zle ale to tak jakby przyczepic s4 do zwyklego pazdzierza

modow napewn osie znajdzie wiele tylko pytanie w jakim kierunku pojdziesz?

Edytowane przez andr3i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam sie co do hamulcow tylko z czego je zaadaptowac zeby siadly plug & play?

Co do kiery to zostala mi z poprzedniej audi a dopiero co ja obilem wiec stwierdzilem, ze nie bede nikomu robil takich prezentow i przytulilem ja do siebie. Co do znaczka to owszem moze i masz racje kolego, ale byl juz po zakupie auta a w planach maja wjechac progi drzwiowe od esy i chce cos pokombinowac z tylnym zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod chodzi na gazie lepiej niż na benzynie (gdyż gaz ma więcej oktanow niż benzyna)

To nie oktany podnoszą osiągi... http://secretservice.za.pl/95kontra98.pdf

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wyglada ten cooler w tym zderzaku :) jak by czegos brakowalo, aby nikt ze slości ci tam nic nie zrobił... felga mi sie bardzo podoba jak byc chciał sprzedać to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie wrecz przeciwnie, podoba sie umiejscowienie coolera, poki co nie mysle nad sprzedaza felg.

Pozdro ;)

Edytowane przez nero6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum są projekty 300-400 Ps z 1.8T i jakoś ładniej dało sie schować FMIC.. Ten dla mnie na -

a reszta w sumie stock jak 90 % na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co chciales wniesc tym postem kolego, mi ta moc poki co wystarcza w porownaniu do serii jest o niebo lepiej. Kto powiedzial, ze chcialem go chowac? Gdybym chcial go schowac zrobilbym to w inny sposob. Nie zalezy mi na tym zeby nawalic spojlerow, dokladek i miliona nalepek zeby sie wyrozniac. Nie wiem jak Ty, ale mi dobrze z tym ze nie wyroznia sie na drodze...

Jak juz pisalem w planach dokladki na drzwi od esy i moze kiedys zderzaki. Tyle w temacie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek i felga :thumbup1:

kierę wrzuć trójramienną jakąś nowszą i hamulce koniecznie większe gdyż tylna tarcza jest tragicznie mała przy tej ładnej feldze.

tak nawiasem,co to za wzór felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox motorspprt. Pozniej wrzuce foty ;)

Prosze bardzo.

4548251cbeb4db9fmed.jpg

bec3caa3880f384bmed.jpg

heble z 3.0 tdi b7 lub s4 b6/7

Jaki wtedy jest ich rozmiar przod/tyl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heble z 3.0 tdi b7 lub s4 b6/7

Jaki wtedy jest ich rozmiar przod/tyl ?

W B7 3.0TDI lub 2.0TFSI masz 320/288, a w S4 345/300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...