Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspólne granie online PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Kodzak877

Mogę zagrać na ps4

- Fifa 16

- The Crew

- Need For Speed

- GTA 5

- UFC

- The last of us

Myslę nad zakupem UFC 2, grał ktoś ?

Edytowane przez Kodzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ... zadowolenia z aktualizacji PSki ??
Opcja grania na PS4 za pomocą kompa.....WOW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresja lekko przeszkadza - granie w Wiedźmina w nocy w lesie jest uciążliwe, a tak poza tym super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa bo jak dotąd męczyłem się na Xpierii Z3 Compact, tam to można powiedzieć, że nie ma komfortu... Ogólnie zagrywam w The Division na laptopie i śmiga bez lagów na 720p, można spokojnie grac online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, ale to chyba jedyny temat poświęcony PS4. Sprzedam NFS za 150 zł. Płyta była kilka razy w pudełku, wersja PL kupiona w Saturnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś grywa w nfs ? i chciałby się pościgać ? ewentualnie The Crew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 - Mizurekk

FIFA 16

DIVISION

GTA V

BF 4

NFS

Itp itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 - Damiann073

Fifa 15
Gta 5

NSF

NBA 2K16

Watch Dogs

Wiedźmin

Chętnię się ustawię na Fifkę lub Gta Online :) Ktoś chętny ?

Edytowane przez Damiann073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co mam gta v, driveclub, nazi army, nba 2k16,nfs,rzadko ostatnio gram ale jak jest czas chętnie pykne online

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SteavA4Klub dzięki za zapro na PS4 dzisiaj wieczorem powinienem coś grać, chętnie pyknę meczyk w Fife :) ktoś jeszcze grywa w FIF15 ? może jakaś lige zorganizujemy lub turniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dopiero w czwartek odpalę ps4. Fife 16 już sprzedałem, zostało mi demo, czekam na 17 :wink: Pewnie znajdzie się kiedyś okazja by w coś pyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę, że w temacie fify na ps4 jest trochę chętnych żeby pograć, dlatego pomyślałem coby utworzyć temat w którym wszyscy posiadacze PS4 (może także XONE) dodawali swoje ID z konsol można pododawać się do znajomych i kiedyś coś razem pograć :)

Także ja zaczne:

Konsola PS4

psn id: gramppp

można pograć w fifa15, battlefield 4 cokolwiek, zastrzegam, że nie zawsze mam opłacony abonament :D

Chętni niech wpisują się w temacie, podając swoje id

Grywasz jeszcze w Fife 15 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę, że w temacie fify na ps4 jest trochę chętnych żeby pograć, dlatego pomyślałem coby utworzyć temat w którym wszyscy posiadacze PS4 (może także XONE) dodawali swoje ID z konsol można pododawać się do znajomych i kiedyś coś razem pograć :)

Także ja zaczne:

Konsola PS4

psn id: gramppp

można pograć w fifa15, battlefield 4 cokolwiek, zastrzegam, że nie zawsze mam opłacony abonament :D

Chętni niech wpisują się w temacie, podając swoje id

Grywasz jeszcze w Fife 15 ?

Na tą chwile aktualnie już nie, nawet w FIFA16 już nie gram. Ale dzięki za zainteresowanie tematem ;) jak coś mozna mnie dodawać do znajomych, nick: gramppp

Ostatnio rzadko grywam na PS4, jeśli chodzi o online to częściej BF4 ale kiedyś coś może się trafić :)

Edytowane przez grampp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol, tylko dawaj kolejny mega tytuł w kwocie do 100zł,jak helldivers :decayed::decayed::decayed: od listopada upalam :banan: jeszcze 8tys. wrogów i platyna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol, tylko dawaj kolejny mega tytuł w kwocie do 100zł,jak helldivers :decayed::decayed::decayed: od listopada upalam :banan: jeszcze 8tys. wrogów i platyna :kox:

To super, że się przyjeło w takim razie mam coś dobrego dla Ciebie - ALIENATION, gierka jest swoistym połączeniem Diablo z Helldivers, oczywiście wskazana kooperacja online (za niedługo w aktualizacji także kooperacja kanapowa się pojawi)

Gierka miodzio, jest tylko w wersji cyfrowej jeśli dobrze pamiętam cena jest około 85zł ;)

Polecam w ciemno, zbieramy ekwipunek i czysta rzeźnia na ekranie ;)

Co do Helldivers jakoś ostatnio nie miałem weny do tego, szybko mnie wykańczali tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...