Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !


arek_cccp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale mi zaspamowaliście wątek :P


Arek, wierze w Ciebie, że nie zapakujesz takiego G do siebie i auto będzie służyło do jazdy a nie psudo pomnik do fotek.

Spokojnie jak pisałem max to 18 i max 8j a najchętniej 7.5j i opona 225/40, co do modelu to chodzi mi po głowie Uniroyal Rainsport 3 lub Continental CONTI SPORT CONTACT 5, obie chyba indeks 92Y mają o ile się orientowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak pisałem max to 18 i max 8j a najchętniej 7.5j i opona 225/40, co do modelu to chodzi mi po głowie Uniroyal Rainsport 3 lub Continental CONTI SPORT CONTACT 5, obie chyba indeks 92Y mają o ile się orientowałem.

Ja kupiłem do siebie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/40R18 92 Y XL, FP. Poprzednio w B6 miałem model Assymetric 2 i bardzo dobrze mi się jeździło na tej oponie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale mi zaspamowaliście wątek :P

Arek, wierze w Ciebie, że nie zapakujesz takiego G do siebie i auto będzie służyło do jazdy a nie psudo pomnik do fotek.

Spokojnie jak pisałem max to 18 i max 8j a najchętniej 7.5j i opona 225/40, co do modelu to chodzi mi po głowie Uniroyal Rainsport 3 lub Continental CONTI SPORT CONTACT 5, obie chyba indeks 92Y mają o ile się orientowałem.

Uniroyal bardzo dobra opcja, miałem je i kleją lepiej od conti. Pewnie znowu bym kupił gdyby były dostępne w 20", teraz mam Conti SC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Też mogę polecić Uniroyal Rainsport 3.

Opona b. uniwersalna .

Znakomita na wodzie/błocie.

Jeśli to ma dla Ciebie znaczenie jest bardziej komfortowa niż np. Conti S.Contact, Nokian Z.

Jeśli Rainsport 3 ma być w 18" to przy mocy (350+) zdecydowanie bierz 235/40/18 XL.

Przy 235 szer. R. Sport 3 dałbym felgę max 8 cali szeroką (RS3 nie ma dużego rantu ochronnego)

Pozdrawiam i sorry za mały offtop :D

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy Rakowi śmietnika niech każdy zakłada sobie opony jakie chce i tyle. 18 do b7 to według mnie max przejechałem się kiedyś na 19 to plomby z zębów przy dużych przebiegach bym pogubil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy Rakowi śmietnika niech każdy zakłada sobie opony jakie chce i tyle. 18 do b7 to według mnie max przejechałem się kiedyś na 19 to plomby z zębów przy dużych przebiegach bym pogubil.

Kolego nie przesadzajmy,da sie jezdzic na 19 i nie jest tak strasznie jak piszesz. Co do tematu opon,do tej mocy wiadomo aby premium opony. Ja od sb polece dunlop sport rt2 i fajnie na nich sie jezdzi a tez watpie ze Arek caly czas wykorzystuje to 350hp na polskich drogach. Oczywiscie nie mowie o autostradach bo tam to wiadomo.

Wysłane z S7 Edge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek .... Dlaczego sie nie pochwalileś co będzie zatrzymywać twój bolid  ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie byłem i czasu jeszcze nie było :D dopiero wróciłem,  zlot bardzo udany, szkoda, że Ciebie Michale nie bylo może za rok się spotkamy w Bukowinie.  A wpadł 6tłok zr/zl18, czeka sobie grzecznie na pomalowanie, no  i będzie trzeba się rozglądać za felgą 18 oraz oponami :). Bo na 17 to to nie wejdzie mi :D 

 

IMG_20170326_134049.jpgIMG_20170326_134130.jpgIMG_20170326_134108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, davidlive napisał:

Touareg/ q7 4.2 5.0 jak sadze ? 

Bardziej 3.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie działasz z modyfikacjami samochodu. Dobrze się czyta takie tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły opony Continental ContiSportContact 5 R18 225/40 92Y, kleją super naprawdę polecam ;) 

IMG_20170424_155925_1.jpg

 

Felga Cades Tora 8j et 45 waga ok 9.5-10kg także w miarę lekka. 

IMG_20170428_123654.jpg

kola.jpg

Zaciski złożone na nowych częściach i pomalowane proszkowo w czerwień u Pawła Żukowskiego. Tarcze zimermman 345mm, stalowy oplot, klocki brembo i śruby montażowe od Sida.

IMG_20170427_161104.jpg

Zamontowane z dystansami 17mm wrzucę więcej zdjęc jak się jakąś sesyjkę strzeli.

IMG_20170505_161631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają co hamować, ładnie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...