Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawieszenie masz BE czy BV ? u mnie też siadło 1 cm i już więcej nie pójdzie

Opublikowano

Wrzucaliście talerzyki z gumami czy bez? Z reguły siada ok 15mm jak się ułoży wszystko, bez gumy ok 20-22mm.

Opublikowano

Ja założyłem z gumami i siadło mi 15mm. Jeszcze jest jeden myk- trzeba popuścić wszystkie wahacze po wymianie talerzyka i dopiero wszystko poskręcać do kupy. Nie ma opcji żeby nie zeszło 15mm.

Opublikowano

A ma ktos z was 1BV ze zmienionymi talerzykami? Ile macie cm od rantu nadkola?

Opublikowano

Ja w b7 mialem 64.5 cm po ułożeniu i bez gum na talerzykach przy 1bv. Opony 225/40/18.

Edytowane przez Pjotras

Opublikowano

Czyli tyle samo co u mnie tylko ja gumy zostawilem. Liczylem na wiecej sadzac po zdjeciach niektorych zawieszen. Opony mam takie same

Opublikowano

Poczekaj, pojeździj. Ja miałem wrażenie że po jakimś czasie było jeszcze niżej ale już nie mierzylem. Jak znajdę foto jakieś to podesle.

Opublikowano

Ja ma 1bv, talerzyki z gumami założyłem. Wieczorem zmierze ile u mnie jest (od ziemi do nadkola).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie a czy do amorków sachs podejdą te talerzyki. Bo musze wymienić amory i nie chce używek. A ta firma odpowiada orginałowi. Czy koniecznie muszą być oryginalne amory do tych talerzyków?

Opublikowano

Mój też zaczął delikatnie puszczać jak założysz gazowki to auto ci się na bank lekko podniesie. Według mnie jedyne wyjście to ori kupić. Widziałem gdzieś w którymś temacie ze po założeniu nowych amorków gazowych auto podnosi się ponad centymetr jak nie więcej.

Opublikowano

ponoć oryginały są strasznie drogie. cos ok 400 zł sztuka, jeżeli chodzi o s line. a raczej bym nie chciał zeby się uniósł jeszcze bardziej przód

Opublikowano

Wszystko zależy jaka średnica amortyzatora. Zmierz tego sachsa w miejscu gdzie siedzi talerzyk powinno być ~46,4mm. Jeśli ma tyle to powinno wejść.

Opublikowano

dzięki koledzy spróbuje ogarnąć ten temat :)

Opublikowano

dzięki koledzy spróbuje ogarnąć ten temat :)

Jak ogarniesz daj znać czy się podniosło auto.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Założyłem własnie te talerzyki i autko poszło i mi 1,5 cm w dół. założyłem talerzyki z gumami. Autko teraz stoi idealnie równo, wszedzie po 64,5 cm

wrzucam fotki przed i po :)

rgmlu8qh.jpg

4xsi7aht.jpg

Opublikowano

Zmieniales te amorki z przodu, jak tak to na jakie ze spasowly talerzyki z b5. Mi po założeniu tych talerzykow tez idealnie równo siedzi.

Opublikowano

Kupiłem używke jednak. Nie miałem za bardzo czasu żeby ogarniać ten temat.

Opublikowano

Jak by co to na keyabę wchodzą bo ja do siebie założyłem.

Opublikowano

I tez ładnie się zrównao autko ?

Opublikowano

Jak by co to na keyabę wchodzą bo ja do siebie założyłem.

k

Podalbys numer tych amorkow i tak jak kolega pisał czy auto dalej równo stoi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.