Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy do amortyzatorów Monroe ( zamienniki, oryginalne padły) pasują talerzyki z B5 albo te KYB SG700?

Mam zamówione sprężyny eibach pro kit i chciałbym od razu wyrównać przód z tyłem. Teraz przód siedzi wyżej...

Opublikowano
21 godzin temu, Exilius napisał:

Orientuje się ktoś czy do amortyzatorów Monroe ( zamienniki, oryginalne padły) pasują talerzyki z B5 albo te KYB SG700?

Mam zamówione sprężyny eibach pro kit i chciałbym od razu wyrównać przód z tyłem. Teraz przód siedzi wyżej...

Do Monroe nie pasują

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie założyłem narazie z jednej strony talerzyk z b5 bez gumy i jest 64,5 a drogiej strony jest tak samo i teraz nie wiem czy nie usiadło nic czy co trochę z głupialem skoro z drugiej strony jest nie ruszane to tamta storna powinna być wyżej. Zawieszenie sline 1bv ori sprężyny dzięki za odpowiedź 

Opublikowano

Dodam że sprężyna po złożeniu jest luźna dziwna sprawa nie powinna się ruszać 

Opublikowano
22 minuty temu, Sebaa41998 napisał:

Dodam że sprężyna po złożeniu jest luźna dziwna sprawa nie powinna się ruszać 

Załóż z drugiej strony talerzyk i nie powinna się ruszać.

Opublikowano
3 godziny temu, Sebaa41998 napisał:

Panowie założyłem narazie z jednej strony talerzyk z b5 bez gumy i jest 64,5 a drogiej strony jest tak samo i teraz nie wiem czy nie usiadło nic czy co trochę z głupialem skoro z drugiej strony jest nie ruszane to tamta storna powinna być wyżej. Zawieszenie sline 1bv ori sprężyny dzięki za odpowiedź 

Pojezdzij trochę musi się ułożyć. 

Opublikowano
W dniu 18.05.2022 o 01:07, Mr.Joker napisał:

Pojezdzij trochę musi się ułożyć. 

Założyłem z dwóch stron jest git samochód fajnie siad ale jedna strona jest niżej w stosunku do drugiej nie mam już pojęcia o co chodzi, miał ktoś taki przypadek? 

Opublikowano
7 godzin temu, Sebaa41998 napisał:

Założyłem z dwóch stron jest git samochód fajnie siad ale jedna strona jest niżej w stosunku do drugiej nie mam już pojęcia o co chodzi, miał ktoś taki przypadek? 

Luzowales tuleje wachaczy i skręciłeś na opuszczonym aucie? Ile ten różnicy jest? 

Opublikowano
3 godziny temu, Mr.Joker napisał:

Luzowales tuleje wachaczy i skręciłeś na opuszczonym aucie? Ile ten różnicy jest? 

Tak ale te góra 2 małe odkręcałem, skręcałem na podniesionym aucie inaczej się nie da. Dziś przekręciłem talerzyk to się poprawiło jakby trochę ile i tak za nisko jakie 3,4 mm... 

Opublikowano
22 godziny temu, Sebaa41998 napisał:

Tak ale te góra 2 małe odkręcałem, skręcałem na podniesionym aucie inaczej się nie da. Dziś przekręciłem talerzyk to się poprawiło jakby trochę ile i tak za nisko jakie 3,4 mm... 

3-4mm różnicy to nawet tego nie zobaczysz. 

Opublikowano
18 godzin temu, Mr.Joker napisał:

3-4mm różnicy to nawet tego nie zobaczysz. 

Korekta brakuje równy centymtr... 

Niedługo zwalam wszystko i mierze ale podejrzewam że jedna ze sprężyn jest już dojebana i było tak od zawsze tylko teraz po prostu bardziej widać 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć w jaki sposób ustawić talerzyk na amortyzatorze i gumę (z b6) na talerzyku, talerzyk z b5 obraca się dowolnie na amortyzatorze i przez to nie ma punktu zaczepienia, a nie chciałbym nieodpowiednio złożyć całej kolumny.

 

 

Edit: Znalezione w książce Sam naprawiam

Edytowane przez Mateusz-B6

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ktoś może powiedzieć jakiej firmy przednie amortyzatory pasują do talerzyków b5 ? 

Mam aktualnie 1BA 

Sprężyny eibach pro kit -35 + talerzyki b5 

Potrzebuje wymienić amortyzatory i niechce kupić złych i bawić się w odsyłanie

 

 

2.0 alt sedan 2001 rok 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie przelecialem caly temat,malo kto wspomina czy amortyzatory sachs podejda do talerzykow b5.Jesli ktos ma pewne źródła,to prosze o odpowiedź. 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć, orientuje się ktoś czy talerzyki z b5 pasują też do b8?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.