Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zabezpieczenie przed kradzieżą


morsik26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie jak i gdzie mam podpiąć takie oto urządzenie? Bardzo bym prosił kogoś o radę.

o5271j.jpg

2ducal5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamontowałem,bo schemat jest i to dość przejrzysty ale nie wiem jak te dwa czarne kable wpiąć tzn gdzie co przeciąć żeby nic nie zepsuć a było to dobre.

Wojtaśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odciac gniazdo obd i zalozyc swoje kostki. W momencie prowadzenia do mechaniora dajemy obd z wlasna kostka i jest ok.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak można zrobić ale takie zabezpieczenie jak pokazałem to też bym sobie założył.

Wojtaśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakis schematow i najlepiej odciac cos zeby auto nie odpalilo dopuki przekaznik nie zalaczy. Np zaplon, doplyw paliwa, rozrusznik itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy zasilanie ECU by można było odciąć? Gdzie mogę znaleźć kable do tego?

Wojtaśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak te dwa czarne kable wpiąć tzn gdzie co przeciąć żeby nic nie zepsuć a było to dobre.

Na zasilanie pompy paliwa na przykład

Edytowane przez _quattro_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis fajny ale szkoda,że schematy się nie wyświetlają i nie mogę nigdzie znaleźć schematu do A4 b6 żeby wiedzieć jaki kabel przeciąć.

Wojtaśny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory np kabel odciac na zaplonie lub ecu zeby autko nie zapaliło. Bo jak pompe paliwa odetne to zawsze odpali na resztce paliwa w przewodach i troche odjechac mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie dobrze ze trochę odjedzie napewno nie daleko i bedzie zaskoczony jak mu samoch zgaśnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie dobrze ze trochę odjedzie napewno nie daleko i bedzie zaskoczony jak mu samoch zgaśnie .

Również chcę założyć blokadę tylko mam kilka pytań - którędy idzie wiązka bezpośrednio do pompy - gdzie będzie mi w miarę łatwo się dostać aby przeciąć przewód zasilający pompy paliwa?

Pytanie drugie - czy wiszą gdzieś do pobrania schematy w pdf-ie do B7?

Czy poniższy schemat jest poprawny dla B7 MY07 - rozumiem, że przewód zółto-zielony to zasilanie pompy paliwa?

Schemat%20nr%2010_ECU_zps2ottslqw.jpg

Edytowane przez countryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz a4 B7 i b6 to odetnij sobie przekaźnik zasilania w skrzynce w podszybiu. Ja bym wolał alarm założyć zawsze to hałasu narobi albo immo z wyjściem na syrenke :)

Edytowane przez maryoushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz a4 B7 i b6 to odetnij sobie przekaźnik zasilania w skrzynce w podszybiu. Ja bym wolał alarm założyć zawsze to hałasu narobi albo immo z wyjściem na syrenke :)

Mam alarm fabryczny a jak wiadomo wszystko co fabryczne daje się łatwo obejść, z kolei zakładanie drugiego to bez sensu. Potrzebuję odciąć samą pompę, rozumiem że jej zasilanie biegnie gdzieś pod tylną kanapą? Pytanie czy wiązka biegnie od prawej czy lewej strony auta i którędy dokładnie? To moje pierwsze auto z grupy VW i dlatego wszystkiego muszę się uczyć od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz a4 B7 i b6 to odetnij sobie przekaźnik zasilania w skrzynce w podszybiu. Ja bym wolał alarm założyć zawsze to hałasu narobi albo immo z wyjściem na syrenke :)

Który to przekaźnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz a4 B7 i b6 to odetnij sobie przekaźnik zasilania w skrzynce w podszybiu. Ja bym wolał alarm założyć zawsze to hałasu narobi albo immo z wyjściem na syrenke :)

Który to przekaźnik ?

Jeżeli schemat który wrzuciłem jest poprawny to przekaźnik J17 - przy czym nie wiem jakie są oznaczenia przekaźników w skrzynce - takie same czy jakoś inaczej się je oznacza niż na schemacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam alarm fabryczny a jak wiadomo wszystko co fabryczne daje się łatwo obejść, z kolei zakładanie drugiego to bez sensu.
Do wprowadzonej modyfikacji (dodatkowego alarmu), można podpiąć samą syrenę alarmu fabrycznego. Jakiś straszak może się okazać pomocny, złodzieje wszak nie lubią hałasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jednym allroadzie na sprzedaż widziałem fajny myk. Tzn. Póki nie klikniesz pstryczkiem wyskakuje błąd hamulców. Auto pochodzi chwile i gaśnie. Wiecie może jak się do tego zabrać? Super sprawa chyba lepsza od większości alarmów na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...