Skocz do zawartości
IGNOROWANY

$12,5 miliona do podziału


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takiego email-a

ciekawe gdzie haczyk?

po co ludzie piszą takie bzdury ?

cyctat;

Od Mr Gordon Pell

+447035911298

Ja jestem Pan Gordon Pell Od Harlsden, North West London, tutaj w Anglii. Ja pracuję dla NatWest Bank Corporation Londynie. Piszę ci z mojego biura, które będą z ogromną korzyścią dla nas obu. W moim departamencie jest asystentem kierownika Biura Regionalnego Greater London, odkryłem opuszczonej sumie $ 12,5 mln dolarów USA (dwanaście milionów pięćset tysięcy dolarów Usa) na koncie należącym do jednego z naszych zagranicznych klientów Late Mr.Thompson Morrison obywatel amerykański Niestety, którzy stracili swoje życie w katastrofie samolotu Alaska Airlines Flight 261, który rozbił się w dniu 31 stycznia 2000 r., w tym jego żona i córka tylko.

Wybór jest skontaktować się cieszyła z geograpgical charakter, w którym mieszkasz, w szczególności ze względu na sensivity z transakcji i poufność w niniejszym dokumencie. Teraz nasz bank został czeka na którykolwiek z krewnymi, aby się do roszczenia, ale nikt nie uczynił tego. Ja osobiście został nieudanych odnalezienie krewnych na 2 lat, szukam Twojej zgody, aby zaprezentować Państwu jak najbliższych krewnych / Czy beneficjent do zmarłego tak, że wpływy z tego konta wyceniono na 12,5 mln dolarów może być wypłacona do Ciebie.

To będzie wypłacane lub udostępniane w tych procentów, 60% do 40% mnie i dla Ciebie. Mam zabezpieczone wszystkich niezbędnych dokumentów prawnych, które mogą zostać wykorzystane do wykonania kopii zapasowej tego twierdzenia jest uczynienie. All I need to wasze imiona, aby wypełnianie dokumentów i zalegalizować go w sądzie, aby udowodnić Ci za prawowitego eneficiary. I wszystkie wymagają teraz jest uczciwy współpracy, poufności i zaufania w celu umożliwienia nam patrz poprzez tę transakcję. I gwarancję, że będzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiązanie, które będzie chronić komputer z wszelkich przypadków naruszenia prawa.

Proszę dostarczyć mi następujące, jak mamy od 7 dni do program. To jest bardzo pilne bardzo proszę.

. 1. Imię i nazwisko.

. 2. Twój bezpośredni numer telefonu komórkowego.

. 3. Twój adres kontaktowy.

, Gdzie poprzez metodyczną wyszukiwania, postanowiłem skontaktować się z Tobą nadzieję, że znajdziecie interesujące tej propozycji. Proszę na potwierdzenie tej wiadomości i wskazując zainteresowanie będzie dostarczyć Państwu więcej informacji. Endeavor do let me know swojej decyzji zamiast trzymać mnie czeka.

Pozdrowienia,

Mr Gordon Pell

+447035911298

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie. Ta technika nie polega na sprzedaży danych osobowych tylko na konkretnym

wyłudzeniu kasy. Polega to na tym, że zainteresowana osoba odpisuje na ww. e-maila i

rozpoczyna normalną konwersacje e-mailową w której punkt po punkcie jest wprowadzana

w sieć finansową przez którą 'niby' ma otrzymać kasę - ale zawsze są jakieś problemy.

A to trzeba dać w łapę - i podają Ci numer rachunku na który masz przelać kasę, a to

jakieś opłaty związane z przelewem tak dużej sumy - możliwości jest wiele.

Najsłynniejsze ataki scam-owe wyłudziły z banku (!!) kilka naście milionów eur/dol. A w polsce

jedna babka straciła chyba 700tys PLN na 'opłaty' bankowe. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zbierają dane naiwnych ludzi, ciekawe co z nimi później zrobią, żeby zarobić...

Sprzedaja wasze dane osobowe, to jest w dzisiejszych czasach dosc rentowne. Tu w Niemczech znowu odkryli afere, ze przez luki w systemie zabezpieczeniowym skradzione zostaly 10-tki tysiecy danych osobowych. Dane te zostaja sprzedane firmom, ktore zasypuja ludzi spamami, ulotkami i telefonami w celu sprzedazy jakis badziewi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera a już myślałem ,że będę Milionerem :polew:

i wszystkim miłośnikom A-4 postawiłbym browara - ( na spocie )

dobrze że dodałeś na spocie bo wszystkim miłośnikom to kasy by Ci nie starczyło :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...