Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony


zielek18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Długo zwlekałem z załozeniem tematu na forum mimo tego ze juz długo jestem na nim zarejstrowany ale wkoncu sie zdecydowałem. Chciałbym przedstawic swoja Ade opisac co juz zmieniłem i jaka mam wizje na auto. Na pewno temat bedzie ciekawy bo wszystkie zmiany robie sam, lubie sie w to bawic i razem z koleszkom sobie grzebiemy przy naszych autkach. Jestem fanem Audi wczesniej miałem a3 1.8 po sprzedazy decyzja wpadła na zadbana A4 b5 koniecznie w tym kolorze budy no i znalazłem i juz od 16 Listopada jestem podiadaczem Audi. Zanim opisze auto i napisze co zrealizowałem z moich planów a co mam zamiar zmienic napisze ze auto kupiłem jako serie. Od samego poczatku mam wizje na auto i wiem jak ma wygladac. I co dla mnie najwazniejsze auto robione nie kupione!

Audi a4 B5

Silnik: 1.6

Elektryczne szyby

Szyberdach

Itp itp

Co juz zrobiłem:

-Zderzak przedni zrobiony na gładko

-pomaranczowe kierunki

-pomaranczowe kierunki w błotkikach

-czarne wkłady lamp

-grill czarny mat

-gleba poszło 6cm w dół

Plany:

- Felga perfidnie szeroka ( dokładnie nie wiem jaka mam rózne wizje i sam juz nie wiem) moze szeroka stal ? Dare Lm? A moze borbety? wiem jedno na pewno tył 9,5 przód 8 i perfidny naciag opon

-Blenda na tylna szybe

-Owiewki na szyby boczne

-Czarny dach

-Przelot z koncowym

-Prawe lusterko z wersji USA

-Halogeny w zderzak

-kiero z s-line

-boczki welurowe

itp itp

Wiekszy silnik lub zabawa z obecnym.. (Pamietajcie im wolniesz jedziesz tym dłuzej na ciebie patrza ) :D

Temat nie bedzie nudy bedzie masa zdyjec z przed z przebiegu i po modyfikacjach :)

Moje pierwsze Audi:

c226c22736e417b7med.jpg

da83fae5853f6d2amed.jpg

A teraz kila fotek po zakupie auta: (słaba jakosc bo tel)

945e05617fbd1aa4med.jpg

5556cd137dde05damed.jpg

9a9362aebd7d5bbbmed.jpg

Tu juz cos sie zaczyna dziać:

b2ad428bbd6b3f6amed.jpg

2158c31be724b2d1med.jpg

efb19aecba7792cfmed.jpg

08f598b5d0481816med.jpg

72d3f81689a8599amed.jpg

15a93df04e32e1famed.jpg

Obecnie: :)!

4836841debf3ce6cmed.jpg

eb6aa0697db89abdmed.jpg

7fabb5903df26e6dmed.jpg

3e8d317b18e9a0e6med.jpg

9c9bb863e6b0dc5cmed.jpg

29ca78639cf623demed.jpg

6bc1bfe9a72965b4med.jpg

927817d3dcad45camed.jpg

Pozdrawiam Dawid

Edytowane przez zielek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planów sporo, ale perfidny naciag na 8" to rozumiem żart sytuacyjny :grin:

czekamy na rozwój projektu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: za tą vlepe to Cie tu zjedzą.. :grin:

Bede pierwszy, bo drazni mnie przyklejanie wlep ekip, czy stron do ktorych auto nie nawiazuje. Wytlumacz mi co daje ta wlepa, bo watpie zeby to auto kiedykolwiek trafilo na stronke dappera? Plany jak to plany zazwyczaj Ci co maja ich duzo za 2 miechy sprzedaja serie ale moze w tym przypadku cos sie spelni z tego. Po civicu znajomego widac ze mlodzi gniewni, chcecie zawojowac swiat niestety nie tedy droga. Napewno bede przegladac temat, ale na ta chwile zwykla seria z wlepa, czeka Cie jeszcze ogrom pracy, najpierw zaczalbym od zakupu gwintu i porzadnego kola r18 w szer. 9, 10j, i wymyslilbym cos bardziej oryginalnego niz fake lm czy szeroka stal ktora lata swietnosci ma juz dawno za soba! Pzdr Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah dobra wlepa dappera , dawaj moze stickera na tylna klape i zakladaj temat na stance works hah

Ps jaki silnik w HANI? D13?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Blenda na tylna szybe

-Owiewki na szyby boczne

skąd wy ludzie bierzecie takie tjuningi :doh:

Kierunki pooklejane na pomarańczowo, a z tyłu - białe :question:

Audi w stylu najpierw wlepa, później... nie wiadomo co :thumbdown:

Jeśli pójdziesz w styl Civica, to na pewno oklasków nie będzie

Edytowane przez strzelba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie bede chciał to i nakleje aaa ty znawco (mebleusz) mała informacja w cupe nie wychodziło D13 ^^ Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie w dół poszedł, jakie sprężyny założyłeś? Amorki zmienione czy seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie bede chciał to i nakleje aaa ty znawco (mebleusz) mała informacja w cupe nie wychodziło D13 ^^ Pozdro

W civach nie siedzę ale wiem jedno oba auta jak narazie to ulepy! Oczywiście przyklejaj sobie co chcesz, ostatnio też mocno popularne są wlepy raceism.pl, myślę że dobrze się wpasuje do Twojego stylu, czyt. nijaka gleba, nijakie koło, auto pewnie na fatra! :kox: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku mam wizje na auto i wiem jak ma wygladac. I co dla mnie najwazniejsze auto robione nie kupione!

Jak widze to A3 takie już kupiłeś bo blachy z D ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien tor myslenia ... na auto... pobserwój klubowiczów i zobacz czy dobrze zaczołes

Edytowane przez a4-freunde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko . Dobrze że robisz je pod siebie . Dodaj na błotniki flejmsy , dużą lotkę na klapę z tyłu , oklej zderzaki i będzie audik w dechę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wlepą to fakt do zerwania ale jak na razie samochód nie idzie w złym kierunku ,zderzak na gładko już jest do tego myśle ,że te lampy i tak pewnie zostaną zmienione na lifty albo dzielone soczewki no i coś zaczyna działać z obniżeniem furmanki.

Panowie popatrzcie na projekty ludzi ,nie każdy siedzi na kasie i ogarnie w miesiąc projekt.Jest wiele projektów gdzie własnie zaczynali od modzenia lamp przed liftowych gdzie potem były docelowo liftowe ,już nie wspominając o springach i innych dodatkach.

Każdy zaczynał i zbierał graty do modzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...