Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony


zielek18

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie mu szanse, niech sobie chlopak dziala, ja nie jestem zwolennikiem wlepek wiec moja sugestia zdrapuj dapera i nie klej stickera!

Nie kumam tylko tego zrobiony a nie kupiony. Ja kupilem auto juz pomodzone i modze go dalej, jestem gorszy bo nie modze od poczatku? To wedlug mnie kwestia $ jesli mozesz kupic za dobra kase juz cos grzebnietego to czemu nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę zerwij ta lepe i działaj :)podpatrz tematy kolegów co oni modzili i idź w dobrym kierunku nie uwazam tez zeby auto było zwiesniaczone :) obniz ja wrzuć jakieś koło 18 stke lampy na polifty i już bd ładniej powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z wlepa było tak ze namówił mnie moj kolega który smiga Honda z fotek i ostatnio sam juz ogarnałem ze nie tedy droga wiec wlepa zerwana poszła do kosza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gites :)

Te lampy z tyłu osobiście mi się nie widzą wrzuć polifty :) a ostatecznie jak chcesz je zostawić oklej je. Użytkownik frenude jak dobrze pamiętam miał coś dlubniete z tymi tylnimi lampami i wyglądają ok musisz oblukac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chwalić możesz się ori, bo większość jest zwolennikami ori. Więc albo się opanujesz w dobrym momencie, albo będziesz musiał się przesiedlić na inne forum bo tu Cię zjedzą za profanację. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gites :)

Te lampy z tyłu osobiście mi się nie widzą wrzuć polifty :) a ostatecznie jak chcesz je zostawić oklej je. Użytkownik frenude jak dobrze pamiętam miał coś dlubniete z tymi tylnimi lampami i wyglądają ok musisz oblukac:)

Prosta sprawa z tymi lampami żeby ich nie wywalać.

Wystarczy kupić czerwoną folie wyciąć paseczek i zrobić z tych lamp II lift clear :) efekt bardzo fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ciemna folia je okleic zobacz frenude ma te lempy i u niego wyglądają spoko :)

Edytowane przez luty2502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie lampy beda z polifta wyrzezbiłem te narazie wiec nie krytykowac za przednie bo wpadna orli z polifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...