Jump to content
IGNORED

Kto ma fife 09?

Recommended Posts

To samo co w 08 tylko bardziej gra sie ,ze tak powiem "taktycznie"

ragga idż lepiej na poczte

Ciezko tak jakoś bedzie w połowie pracy :wink4:

tylko nie fifa to jest jakas porazka:P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sztywna ta gra jak flaki

jesli grac w pile to tylko w PRO EVOLUTION

czekam na nowa:D

w esce rock rozdają do końca tygodnia w jakimś konkursie Fife 09 :mysli:

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

Podobno w Fifie09 można dawać łapówki :polew:

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

Gram regularnie w FIFE od FIFY 98 i uważam, że dużo się zmieniło, także na pewno to nie to samo :hi:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

A tak wogóle pogrywa juz ktoś bo jestem przed nabyciem i jestem ciekaw opinii....[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 15:19_________________________________________________

Podobno w Fifie09 można dawać łapówki :polew:

Pewnie można po wgraniu moda zrobionego przez Fryzjera na zlecenie PZPN :polew: :polew: :polew:

FIFA na PC to porazka. Jesli grac w takie gry, to tylko na konsoli.

Na X360 jest to poprostu dopracowane EURO 08 - czyli gra sie bardzo dobrze.

PES kiedys miazdzyl fife, ale to juz sie zmienilo.

Musze skoczyc do sklepu w koncu :gwizdanie:

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

Takie coś fajnie wyszło w sensible world of the soccer - jak dobrze pamiętam nazwę, reszta to padaczki...

Moim zdaniem nie ma sensu łączyć tych dwóch kwestii - albo gramy w piłe, albo nią kierujemy drużyną :)

Niedostatki są w FIFIE, tego nie ukrywam.

Najbardziej irytujący fakt jest taki jak w dobrej lidze dojdę słabą druzyną do mistrzostwa i kilka lat super utrzymuje gram w lidze mistrzów i jakis tam średni kopacz, choc płace za niego fortune i pensję tez mu daję niebotyczną, powie, że nie bedzie grał bo moja drużyna ma mały prestiż :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ale w końcu to wirtualny świat a nie realistyczny

jeżeli chodzi o łapówki, to kiedyś grałem w niemieckiego managera firmowanego przez DSF...mozna tam było obstawiac mecze swojego zespołu i jak brakowało kasy to....nie będę kończył :)

co do Fifiy to jak napisał Flyer. 2 zupełnie inne gry na PC i konsolę. Na PS3 to jest wspaniała zabawa, ana PC męczarnia, że aż chce się odejśc od kompa...Fifa 09 jest zajefajna o ile posiada się LCD i konsolę. Na PC szkoda kasy.

Myślę, że Fifa dogoniła PEsa (raczej PES zwolnił), ale i tak bardziej czekam na nowego PESa(ach te wieczorki u kolegów) i Football Managera (to jest moja ulubiona gra). Do tego z kosza polecam NBA 2K8 (nowe 2K9) bije NBA live. Fight NIght Round 4 jak wyjdzie. Grałem w 3 i można w to grac i grac.

http://gry.interia.pl/news/pes-na-silniku-fify,1193971

Ten artykuł rozbawił mnie na maxa :polew: Mam Fifkę 09 i powiem Wam szczerze... beznadzieja :thumbdown: Ja osobiście zagrałem na niej 3 max 4 mecze i wróciłem do poczciwego PESa 2008 :good: Ale za kilka dni PES 2009 :kox: podobno o niebo lepszy :wink4:

A i jeśli ktoś ma możliwość nabycia Fifki w jakikolwiek sposób to odradzam polskiej wersji językowej... komentarze rozwalają człowieka po 2 minutach :naughty: Ale tak zawsze było :decayed:

Jeśli grzmocić w gałę na kompie to tylko PES :good: Grafika i inne pierdoły mnie nie interesują, PES pod względem "grywalności" rozwala Fifę totalnie :good:

Guest Trzeniu

ja kupiłem fife 08 po namowach , zagrałem z 4 razy i doszedłem do wniosku że to porażka więc jeśli jest jak piszecie że dużych zmian nie ma to 09 nie kupuje :wink4:

a internet masz? czy nei chcesz byc piratem- tym no ... komputerowym albo drogowym :polew: bo juz nie wiem:D

...moze piłkarskim??? :polew: e nie cos namieszałem :gwizdanie:

Co do odpowiedzi na wątek ja na razie nie mam, ale koło weekendu powinienem mieć :good:

dobra jutro pójde :decayed:....do najbliższego mam 100km :kox:

nie musisz nigdzie chodzić, wystarczy, że wpadniesz na najbliższego spota :a4fan: w Wieluniu.

Tylko coś Ci nie po drodze, bo nie byłeś jeszcze a warto :evil:

Guest Daymoon

dobra jutro pójde :decayed:....do najbliższego mam 100km :kox:

nie musisz nigdzie chodzić, wystarczy, że wpadniesz na najbliższego spota :a4fan: w Wieluniu.

Tylko coś Ci nie po drodze, bo nie byłeś jeszcze a warto :evil:

skończe robić fure to przyjade napewno;]

Panowie właśnie katowałem całe dzisiejsze popołudnie nowego PESa 2009 i powiem Wam, że w porównaniu z PESem 2008 jakiejś dużej różnicy nie ma... może trochę obraz poprawiony, jakoś szybciej się wszystko wczytuje i gra się ciut lepiej, niektóre zagrania są zaskakujące :naughty: Jakoś tak "inteligentniej" się zrobiło :naughty: zawodnicy myślą szybciej i jakoś tak ciut inaczej :naughty: Miłe zaskoczenie to forma Polaków :kox: Wreszcie da się nimi grać... tzn. nie grałem zbyt długo bo tylko chwilkę ale dawali jakoś radę :naughty: W PESie 2008 była tragedia, nie dało się nimi nic zrobić :wink4:

Nie wiem jak porównać PESa 2009 z FIFĄ 09 :mysli: I jedna i druga gra ma coś czego brakuje w tej drugiej. Mimo że PES 2009 wygląda (biorąc pod uwagę grywalność i chyba grafikę też) jak wersja 2008 to jak dla mnie jest lepszy od FIFY 09. Może dlatego, że nie wgrałem się jakoś solidnie w FIFę :mysli: Na weekendzie pomęczę jedną i drugą gierkę. W PESie coś się zmieniło z lobowaniem bramkarza sam na sam :decayed: I to mnie zaskoczyło, do tej pory w 2008 było to banalne, lekko "wrzutka", a tu jakieś dziwactwo zagrywa :decayed: muszę to jakoś opanować :naughty: