Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto ma fife 09?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto ma fife 09 na PC???? :decayed: potrzebna mi :kox: niewiecie jakie nowości się szykują w 09? :evil:

Opublikowano

To samo co w 08 tylko bardziej gra sie ,ze tak powiem "taktycznie"

Opublikowano

EMPIK :decayed:

Opublikowano

EMPIK :decayed:

ragga idż lepiej na poczte

To samo co w 08 tylko bardziej gra sie ,ze tak powiem "taktycznie"

wysłałem Ci priv :tongue4:

Opublikowano

ragga idż lepiej na poczte

Ciezko tak jakoś bedzie w połowie pracy :wink4:

Opublikowano

?

Opublikowano

tylko nie fifa to jest jakas porazka:P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sztywna ta gra jak flaki

jesli grac w pile to tylko w PRO EVOLUTION

czekam na nowa:D

Opublikowano

w esce rock rozdają do końca tygodnia w jakimś konkursie Fife 09 :mysli:

Opublikowano

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

Opublikowano

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

Opublikowano

a jak moze byc inna ...przeciez pilka od wiekow tez jest ta sama :D... okragla a bramki sa dwie :polew:

Opublikowano

Podobno w Fifie09 można dawać łapówki :polew:

Opublikowano

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

Gram regularnie w FIFE od FIFY 98 i uważam, że dużo się zmieniło, także na pewno to nie to samo :hi:

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

A tak wogóle pogrywa juz ktoś bo jestem przed nabyciem i jestem ciekaw opinii....[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 15:19_________________________________________________

Podobno w Fifie09 można dawać łapówki :polew:

Pewnie można po wgraniu moda zrobionego przez Fryzjera na zlecenie PZPN :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

FIFA na PC to porazka. Jesli grac w takie gry, to tylko na konsoli.

Na X360 jest to poprostu dopracowane EURO 08 - czyli gra sie bardzo dobrze.

PES kiedys miazdzyl fife, ale to juz sie zmienilo.

Musze skoczyc do sklepu w koncu :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

Takie coś fajnie wyszło w sensible world of the soccer - jak dobrze pamiętam nazwę, reszta to padaczki...

Moim zdaniem nie ma sensu łączyć tych dwóch kwestii - albo gramy w piłe, albo nią kierujemy drużyną :)

Opublikowano

Niedostatki są w FIFIE, tego nie ukrywam.

Najbardziej irytujący fakt jest taki jak w dobrej lidze dojdę słabą druzyną do mistrzostwa i kilka lat super utrzymuje gram w lidze mistrzów i jakis tam średni kopacz, choc płace za niego fortune i pensję tez mu daję niebotyczną, powie, że nie bedzie grał bo moja drużyna ma mały prestiż :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ale w końcu to wirtualny świat a nie realistyczny

Opublikowano

jeżeli chodzi o łapówki, to kiedyś grałem w niemieckiego managera firmowanego przez DSF...mozna tam było obstawiac mecze swojego zespołu i jak brakowało kasy to....nie będę kończył :)

co do Fifiy to jak napisał Flyer. 2 zupełnie inne gry na PC i konsolę. Na PS3 to jest wspaniała zabawa, ana PC męczarnia, że aż chce się odejśc od kompa...Fifa 09 jest zajefajna o ile posiada się LCD i konsolę. Na PC szkoda kasy.

Myślę, że Fifa dogoniła PEsa (raczej PES zwolnił), ale i tak bardziej czekam na nowego PESa(ach te wieczorki u kolegów) i Football Managera (to jest moja ulubiona gra). Do tego z kosza polecam NBA 2K8 (nowe 2K9) bije NBA live. Fight NIght Round 4 jak wyjdzie. Grałem w 3 i można w to grac i grac.

Opublikowano

http://gry.interia.pl/news/pes-na-silniku-fify,1193971

Ten artykuł rozbawił mnie na maxa :polew: Mam Fifkę 09 i powiem Wam szczerze... beznadzieja :thumbdown: Ja osobiście zagrałem na niej 3 max 4 mecze i wróciłem do poczciwego PESa 2008 :good: Ale za kilka dni PES 2009 :kox: podobno o niebo lepszy :wink4:

A i jeśli ktoś ma możliwość nabycia Fifki w jakikolwiek sposób to odradzam polskiej wersji językowej... komentarze rozwalają człowieka po 2 minutach :naughty: Ale tak zawsze było :decayed:

Jeśli grzmocić w gałę na kompie to tylko PES :good: Grafika i inne pierdoły mnie nie interesują, PES pod względem "grywalności" rozwala Fifę totalnie :good:

Opublikowano

no proste tylko PES!!!:)

Opublikowano

To chyba będzie trzeba sprówować tej PES :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.