Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, kto przeszedł GTA IV - need help :notworthy:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________Dobra, już rozgryzłem :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest jedna wada posiadania kopii/piratów - masz tyle gier, że nie wiesz w co grać.

juz ja wiem w co grać. :kox:

Opublikowano

A ja powiem tak - odpaliłem wczoraj MW2 na doświadczonym (nie chciałem szaleć na veteranie) i teraz dopiero widać urok gry - na normalnym poziomie to była żenująca zabawa :polew:

Teraz to jest jazda :kox: - pozdrawiam wszystkich równie nie wprawionych w połączeniu FPS+pad :laghing2:

MASAKRA - szacun Flyer :notworthy::decayed:

Opublikowano
  • Autor

KOval81, widzialem, ze grales w spec-opsy... niezle Ci szlo, bo ja na razie je odpuscilem, przeszdlem 4 misje i nie mam cierpliwosci do gry samemu :tongue4:

Opublikowano

Ano połupałem wczoraj troszkę dla zgrania się z padem. Powiem Ci szczerze, że zaczynam się nudzić grając samemu w MW2 - chyba sobie sprawię tą zdrapkę, to coś pomyślimy :good:

Spec-opsy fajna sprawa, ale niektóre w 2 osoby musisz łupać, a w niektórych niestety nie daję rady wyjść poza normalny poziom - brakuje obycia jeszcze :decayed: i czasu na doszkolenie się :>

Opublikowano

gdzie po tyle jest FM3

Opublikowano

gdzie po tyle jest FM3

Pisali, że empyk.

Opublikowano

gdzie po tyle jest FM3

Pewnie allegro - :> ja znalazłem za 115pln 2x odpalaną chyba. Link gdzieś wyżej[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 12:58_________________________________________________W empyku to fear2 i grid był w promocji

Opublikowano

W empyku to fear2 i grid był w promocji

A racja.. Pojebałem tematy.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja trafilem wczoraj FM3 na allegro wlasnie... gosc kupil, a druga wygral, i oddal mi za 110PLN :).

Do tego mam jeszcze torbe na ramie z logo FM3 :kox:

Opublikowano

Do tego mam jeszcze torbe na ramie z logo FM3 :kox:

z takimi torbami to niekiepscy kolesie lataja po mieście , więc nie noś jej prosze....

Opublikowano

no jak to co w dupku bez nawilżania :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 11:50_________________________________________________swoją drogą jaką grę polecacie na ps3 dobra mocna krwawa strzelanka ale nie since fiction tylko jakaś wojna może byś 2/1 światowa lub coś dzisiejszego, żadne kosmici itp

Opublikowano
  • Autor

Assassin's Creed II to jedna z najlepszych gier tego roku... juz prawie koniec :decayed:

Opublikowano

nie nie to nie mój klimat :decayed: muszę mieć broń palną w łapce

Opublikowano
  • Autor

Nie pisalem tego do Ciebie, poprostu relacjonuje ACII na forum :decayed:

Nie wiem co Ci polecic... CALL OF DUTY: MW2 ?

Czasy wspolczesne, szybka akcja, duzo krwi... nie ma obecnie nic lepszego.

A co powiesz na Uncharted 2? Podobno gra roku.

Opublikowano

aaa myślałem że do mnie polecasz ten tytuł :decayed:

CALL OF DUTY: MW2

no już parę osób mi ją poleciło :)

Uncharted 2

muszę poczytać jakieś recenzje, nie chcę gry przygodowej z elementami strzelanki a po prostu postrzelać w wolnym czasie. A nie wiem jak zaklasyfikować ten tytuł

Opublikowano

Bierz obie, które napisał Flyer - obie baaardzo godne polecenia.

Opublikowano
  • Autor

MW2 bedzie idealne, klimat tej gry wymiata...

Mariusz, dziwie sie, ze jeszcze nei kupiles assassin's creed II... ta gra zmiazdzy Cie :) juz skonczylem i sprzedaje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.