Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skończyłem MW2. W międzyczasie była przesiadka na Vistę (format, reinstal itp.)

Się zastanawiam :mysli: MW2 drugi raz czy najpierw odświeżyć sobie MW1 :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

AndyN z innej beczki, dlaczego Vista a nie siódemka? :mysli:

Opublikowano

W skrócie: bo Vistę mam ori.

Kiedyś kupiłem razem z XP (kupon na Vistę był dołączony) i kompletnie o niej zapomniałem. W międzyczasie komp przestał być moim hobby więc XP trwał na kompie. I trwał. I trwał. Aż niedawno się kompletnie wysypał.

Opublikowano

Spox, to jest argument :good:

Widzieliście to? Koksiarsko odrężająca rozwałka :kox:

Opublikowano

A graliście w COD mw2 w opcje gry gdzie widok jest TPP ? to tylko w jakimś trybie gry czy w każdym może być??

Opublikowano
  • Autor

A jest w ogole taka opcja?

Opublikowano

Cos takiego znalazłem:

I gdzieś kiedyś czytałem, że niby ma być taka opcja.

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, nie widzialem takiej opcji... sprawdze przy okazji.

Opublikowano

Tez sie podniecialem Shiftem, ale po paru dniach znudzil mi sie schematyczno-arcade'owy model jazdy... FM3 miazdzy go.

nieprecyzynie sie wyraziłem, jarałem się G25 :wink4:

fanem NFS nie byłem i nie jestem :tongue4:

czekam na jeden właściwy tytuł brum brum :decayed:

Opublikowano

Tez sie podniecialem Shiftem, ale po paru dniach znudzil mi sie schematyczno-arcade'owy model jazdy... FM3 miazdzy go.

nieprecyzynie sie wyraziłem, jarałem się G25 :wink4:

fanem NFS nie byłem i nie jestem :tongue4:

czekam na jeden właściwy tytuł brum brum :decayed:

To już całe paznokcie poogryzane masz chyba, bo coś się juz troszkę odwleka ta premiera :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Odwlekła sie premiera Final Fantasy XIII, która miała być w bliżej nieokreślonym 2009 - za to wskazali już konkretną datę :9.03.2010 :naughty:

Diablo III też nie wyjdzie w tym roku - pojawiły się pogłoski o tym, że wypuszczą go na konsolę. Póki co słyszałem tylko o PS3, ale być moze na X-a też wyjdzie.

Opublikowano
  • Autor

No i dzis sciagamy nowe bryki do Forzy 3 za jedyne... 14PLN :kox:

...i niech ktos mi powie, ze rozrywka online w X360 jest droga :kox:

http://forzamotorsport.net/en-us/_templates/NewsDetail.aspx?id=3059

Bedzie wreszcie to czego mi brakowalo:

FM3_GTR_2.jpg?n=7951

FM3_GTR_3.jpg?n=3

FM3_GTR_NEW.jpg?n=9147

Opublikowano

Flyer a sprawdzałeś może tego CODa ? Bo miałem do ciebie pisać na wieczorem na LIVE ale nie dotarłem do konsoli :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie, dzis sprawdze.

Gramy w firmie dzis na projektorze w 4 osoby :kox:

Opublikowano

I później, jak tu nie zostać pracoholikiem :naughty:

Opublikowano

Nie, dzis sprawdze.

Gramy w firmie dzis na projektorze w 4 osoby :kox:

No to ja się nie dziwię, że mi napisała gadzina, że jest bardzo zajęty :laghing2: :baseball:

Opublikowano
  • Autor

Juz mozesz pisac :decayed:

Mialem maly pozar od rana :kox:

Opublikowano

Cor72z... widze, że w podpisie u Ciebie również zamieszkaszkał Joker :naughty:

Ja śmigam dalej Dirta2... ogólnie gra gniecie :kox: Frajdy co nie miara a poziom Savage nie pozwala przejechać wszystkiego ziewając (są jeszcze dwa wyżej :gwizdanie:). Fajnie że gra jest wymagająca :good:

Opublikowano

Sprzedam Nową FORZE 3 wogule mi sie ta gra nie podoba :)

mam tez FEAR 2

TIME SHIFT

Jericho

wszystko na Xboxa zainteresowanych na PW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.