Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj juz sciagnalem... ale jeszcze nie gralem :) - bylem w kinie :tongue4:

Tluklem wczoraj tylko chwilke w MW2 online :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 11:50_________________________________________________

Fly - dostałeś już to S4 B8 :kox::naughty:

Wczoraj juz je testowalem... fajne, fajnie sie jezdzi, fajny dzwiek silnika... ale jednak nie ma to jak 800kW w GT-R, ew. 600kW w M5 :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

Opublikowano

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

single ???

Opublikowano

Flyer sprawdziles to TPS w MW2 ?

Opublikowano
  • Autor

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

14 godzin na kampanie? To mega wolno grales, normalnie przchodzi sie ja w 6-7. Veteran zajal mi chyba 8 ;)

Tj. pisalem to gra stworzona glownie do multiplayera. Kampania to dodatek. Ja tluke namietnie w multi...

labek, tak, prawde mowiac nie widze takiej opcji...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:17_________________________________________________z drugiej strony jak wpiesz mw2 + tpp w google to jest troche informacji na ten temat, wiec chyba jest ;)

Opublikowano

A ja robilem reinstalkę systemu i zapomniałem zrobić backupu save'ów Shifta :wallbash: Ostatni backup mam z połowy listopada :doh1:

To samo zrobiłem grając w Resident Evil 4 :decayed:

Ależ się wkurwiłem.. A dodam, że "4" to była gra dłuuugaaa... Nie to co "5". :chytry:

Opublikowano

gra modern warfare2.... zapłaciłem szkoda gadać ..... grałem 14godzin i skończyła się gra :gwizdanie: jestem rozczarowany, szczególnie że sama gra jak i misje są świetne :slina:

14 godzin na kampanie? To mega wolno grales, normalnie przchodzi sie ja w 6-7. Veteran zajal mi chyba 8 ;)

Tj. pisalem to gra stworzona glownie do multiplayera. Kampania to dodatek. Ja tluke namietnie w multi...

labek, tak, prawde mowiac nie widze takiej opcji...[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 11:17_________________________________________________z drugiej strony jak wpiesz mw2 + tpp w google to jest troche informacji na ten temat, wiec chyba jest ;)

nie miałem czasu się przysiąść więc wyszło 14h :decayed::naughty:

Nie czytałem wczesniej o tej grze, kupiłem bo ją mi poleciliście. Teraz łupię multi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz czekam na to :naughty:

http://vimeo.com/8148008

Opublikowano

Teraz czekam na to :naughty:

http://vimeo.com/8148008

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2 :confused4:

btw, spojrzcie na boberka opis na GG :polew:

FORZA Motorsport 3 - miazga :)
Opublikowano

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2 :confused4:

btw, spojrzcie na boberka opis na GG :polew:

FORZA Motorsport 3 - miazga :)

a jeszcze niedawno mu nie pasowała ta gra :mysli:

Opublikowano

Bo pewnie wreszcie zagrał a nie opierał zdania na opiniach wyczytanych na forum gran turismo :polew:

Opublikowano

Bo pewnie wreszcie zagrał a nie opierał zdania na opiniach wyczytanych na forum gran turismo :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2

też tak pomyślałem :)

Opublikowano
  • Autor

Choc obawiam sie, ze bedzie i tak gorsze niz MW2

też tak pomyślałem :)

Spojrz na animacje samochodow, czy innych tego typu detali... nie wyglada to jakosc 2010 roku, tak to sie COD3 animowalo :gwizdanie:

Opublikowano

Nosferus.png

:naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

łaaaaał... ale czemu tak maloch trofeow? :decayed:

Opublikowano

łaaaaał... ale czemu tak maloch trofeow? :decayed:

W sumie nigdy na nie nie zwracałem uwagi, ale teraz będę się bardziej starał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Badz prawdziwa achievement whore... trophies whore :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.