Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Bo ciosy zadajesz analogiem, a w FN3 przyciskami, a to dla niektórych i przyzwyczajonych spora różnica. Ja też nie mogłem się z początku przeonać do systemu z "4" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yyyy... tak samo zadaje sie ciosy w FN3, jak i w FN4...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na PS3 może jest inaczej :shocked: Grałem tylko na Play'u, a tam zadawało sie ciosy przy pomocy guzików. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... na X'ie zadaje sie ciosy prawa galka, guzikami to tylko te ponizej pasa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... na X'ie zadaje sie ciosy prawa galka, guzikami to tylko te ponizej pasa :polew:

Na X'ie to ja wiem, bo grałem - na PS3 wydawało mi się, że ciosy wyprowadzało się przyciskami (co do guzika, to równie dobrze leje z bani co poniżej pasa :polew:).

Jadę zaraz sobie sprawić UFC2009 i FNR3 - będzie co męczyć :naughty::kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:24_________________________________________________TAK PRZY OKAZJI PANIE I PANOWIE, TO ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I UDANYCH TANCORÓW - to jakbyśmy się nie słyszeli do NY2010 :kox::naughty:

SPEŁNIENIA MARZEŃ, itp., itd. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na PS3 może jest inaczej :shocked: Grałem tylko na Play'u, a tam zadawało sie ciosy przy pomocy guzików. :mysli:

Nie nie... na X'ie zadaje sie ciosy prawa galka, guzikami to tylko te ponizej pasa :polew:

W Fight Night Round 3 - klawisze można było ustawiać. Ciosy zadawało się klawiszami lub gałką. Przy grze On-line ciosy były narzucone i wyprowadzane prawym stickiem. Więc jak ktoś grał cały czas na przyciskach i wszedł on-line to przeżył mały szok.. :thumbdown:

W Fight Night Round 4 - ujednolicili poruszanie się i ciosy można wyprowadzać tylko prawym stickiem. Dla mnie po godzinie gry stało się to równie oczywiste jak w FNR3 i gra nabrała koloru.

Nie mam jeszcze pełnej wersji "4", więc nie wiem jak wygląda trening, tryb kariery etc.

Ale w FNR3 - to mnie trochę rozczarowało - trening -- kieeeepski i nudny :sick3: Grafika w treningu słaaabaaa.. Szczególnie przy "fantomie" i "worku".

FNR4 wygląda dużo lepiej, no i istrnieje walka "w klinczu" i na bliską odległość. Do tego współczynniki lepiej pracują niż w "3".

Poza tym od razu da się wyczuć jaki styl ma bokser. w "3" niby też się dało, ale nie było to tak wyraźne jak w "4"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, problem w tym, moim zdaniem FNR3 byl bardziej realistyczny. Bokser meczyl sie szybciej, mogl oddac mniej mocnych ciosow, zanim Stamina spadala do zera. W FNR4 (szczegolnie grajac czlowiek vs czlowiek) walka moze wygladac jak zwykle mordobicie. Dopiero w 4-5 rundzie trzeba zaczac bardziej "sie szanowac" ;)

Tak z troche innej beczki - kupilem 2 dni temu PSP i ciagle (dom + praca) napieram w Gran Turismo. To co mnie wrecz zszokowalo to fantastyczny, doskonaly jak na przenosna konsole model jazdy. Do tego fajny dzwiek silnikow i duzo tras (z czego niektore sa naprawde swietne) i mozna grac i grac :) W sumie brak 2 rzeczy - tuningu (sa drobne opcje ustawien, ale to troche malo) i trybu kariery znanego z GT 3/4/Prologue'a. Natomiast ilosc fur jest zdecydowanie wystarczajaca - 800 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC2 szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

boberek jak jebnie recenzje to od razu wiadomo czy kupować czy nie :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos kupic COD: MODERN WARFARE 2 PL w stanie idealnym jak nowy ??

Na X'a??

Tak zapomniałem dopisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC2 szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

boberek jak jebnie recenzje to od razu wiadomo czy kupować czy nie :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gram dzis od rana :D

9 godzin dziś :D gra miazga :)

a jeszcze połowy nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin dziś

a jeszcze połowy nie mam :D

strasznie cienki jestes :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC2 szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

boberek jak jebnie recenzje to od razu wiadomo czy kupować czy nie :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

gram dzis od rana :D

9 godzin dziś :D gra miazga :)

a jeszcze połowy nie mam :D

przyznac sie... kto zebral wszystkie piorka? :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...