Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bede miał AC2 do sprzedania pewnie wciągu 3 Dni ;) bo chce jeszcze troche pobiegać :D:) za piórkami :D

Wydrukuj sobie mape i szukaj :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a co ja robie :D :D :polew: :polew: :polew: :polew: po drodze zabijam wszytsko co sie rusza :D i zbieram skarby :evil: :evil:

jeszzce 2 pieczęcie do zebrania mam a to nie jest proste :D:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A ja zacząłem łupać w Divine Divinity 2: Ego Draconis. Na razie zapowiada się ciekawie :evil:

za***ista, ale jak tu grać na padzie.. :disgust:

Może obsługuje myszkę i klawiaturę na ps3 ? :mysli:

Opublikowano

A ja zacząłem łupać w Divine Divinity 2: Ego Draconis. Na razie zapowiada się ciekawie :evil:

na padzie pójdzie , chwila treningu i dasz rade :good:

BTW kiedy oddasz mi RE5 ?? :gwizdanie:

za***ista, ale jak tu grać na padzie.. :disgust:

Może obsługuje myszkę i klawiaturę na ps3 ? :mysli:

Opublikowano

A ja zacząłem łupać w Divine Divinity 2: Ego Draconis. Na razie zapowiada się ciekawie :evil:

na padzie pójdzie , chwila treningu i dasz rade :good:

BTW kiedy oddasz mi RE5 ?? :gwizdanie:

za***ista, ale jak tu grać na padzie.. :disgust:

Może obsługuje myszkę i klawiaturę na ps3 ? :mysli:

Przecież kupiłem od Ciebie RE5 - ale Ci jeszcze nie zapłaciłem :polew:

Opublikowano

Przecież kupiłem od Ciebie RE5 - ale Ci jeszcze nie zapłaciłem :polew:

aaa , no to inna bajka :kox:

Opublikowano

Odgrzałem DEAD SPACE :decayed:

Ta gra miażdzy cyce ! :kox: -- jak ktoś jeszczcze nie grał, to niech pogra :D

- mam zamiar zrobić Ją na 100% Achivementów :naughty:

A zbliża się DEAD SPACE 2 :gwizdanie:

Opublikowano

w piątek premiera Mass Effect 2 PL :kox: nie mogę sie doczekać :>

Opublikowano

No i stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 slim 250G :decayed:

Narazie mam tylko 2 gierce, które były w pakiecie - Killzone 2 i inFamous.

Pierwsze wrażenia z maszynki z gier :shocked: Trochę ciężko gra się w strzelankę na padem ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. inFamous zamierzam przejść i wymienić na jakąś ścigankę - co polecacie?

Opublikowano

No i stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 slim 250G :decayed:

Narazie mam tylko 2 gierce, które były w pakiecie - Killzone 2 i inFamous.

Pierwsze wrażenia z maszynki z gier :shocked: Trochę ciężko gra się w strzelankę na padem ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. inFamous zamierzam przejść i wymienić na jakąś ścigankę - co polecacie?

Możemy się wymienić i Killzona jeszcze raz bym przeszedł (a sprzedałem swojego) i Infamous też mam ochotę ogarnąć.

Ze ścigawek moge dać Ci NSF Shift. :wink4:

--- mam jeszcze parę innych tytułów, więc jak coś to wiesz gdzie walić :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Będę pamiętał. Ale w Killzona pewnie trochę mi zejdzie zanim ogarnę sterowanie :wink4:

A Wawie są jakieś miejscówki ciekawe gdzie można gry wymieniać?

Opublikowano

Będę pamiętał. Ale w Killzona pewnie trochę mi zejdzie zanim ogarnę sterowanie :wink4:

A Wawie są jakieś miejscówki ciekawe gdzie można gry wymieniać?

Jest kilka. Electronic Dreams np. jest jeszcze pare, ale nie pamiętam naz.. Flyer wie gdzie..

Wygoogluj.

Opublikowano

Michał połamał pad'a najprawdopodobniej, albo małżonka w końcu zdecydowała się na drastyczne rozwiązania skończenia Flyer'a z nałogiem :polew:

Ja podpisuje prace mgr i miałem egzaminy - jak się skończy, to będziemy dalej debatować Reniu :naughty:

Opublikowano

siema. ma ktoś może UFC Undisputed 2009? poszukuję na dzisiejszy wieczór. mogę się wymienić na inFamous :)

Opublikowano

dziś ma być ten na PS Store :naughty:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

kolejna data wydania GT5 jesień 2010 ..internety tak pisały :decayed:

ale na PSP można już w to pograć, rzekomo podobne do tego co ma byc na nasze ukochane PS3 :tongue4:

ćwiczymy dalej cierpliwość :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.