Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

assasin od wczoraj :) w Xboxie :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

assasin od wczoraj :) w Xboxie :)

zaje..... gra :kox:

Opublikowano

assasin od wczoraj :) w Xboxie :)

A ja dalej dwójki nie mogę upolować :disgust:

Opublikowano

ja 2 to przeszedłem w 100% :D

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem bad company 2 za 60 zł na alledrogo :naughty: (używka igła na PS3) a killzone 2 na hard spoko gorzej z ELITE który jest przeje.... trzeba fest mieć skilla i farta hehe

No dokładnie, miałem na mysli Elite.

A tą gre BC2 to kupiłeś z wykorzystnym kodem VIP do map ?

Bo sam kod ponoć koszuje ok. 40-50zł Dokładnie nie pamiętam.

niestety bez kodu :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie moge dodac zwijaka w pierwszym poscie :blink:

Opublikowano

nie moge dodac zwijaka w pierwszym poscie :blink:

dodać zwijak ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie, poprostu w tym dziale nie ma takiej mozliwosci[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 12:51_________________________________________________ublagalem pana administratora zeby wlaczyl.

Opublikowano

to dobrze bo teraz zdecydowanie lepiej :wink4:

Opublikowano

A ja dalej dwójki nie mogę upolować :disgust:

Jarko do jakiej kwoty szukasz i czty zależy Ci na kodzie VIP do map z netu ?

Jz też szukam więc jak coś to dam cynk. Z tym że mi zależy na kodzie więc za 60-70zł raczej nie znajde.

Opublikowano

A co to za kody :mysli:

Moje tradycyjne max. to 60zł ( 70zł z kosztami wysyłki )

Opublikowano

jest to Kod Do VIP Mode...tzn za free Dostajesz booster packi wczesniej ,bronie i inne badziewia :naughty: :naughty:

Opublikowano

NO tak ale jak kupisz używke to może być kod już użyty i nic nie zrobisz.

Za 70zł w przesyłką powinno sie wyrwać ale raczej bez kodu VIP. Jesli nie mam zamiaru grać online na wszystkich mapach to spoko.

Opublikowano

Julo23 Ja gram W Bad Company 2 ale na PC :naughty: i mam VIP Packa :D ..range Weteran NR 5 :D niach naich niach :evil: :evil:

pc_Grime%20Ripper.png

Opublikowano

A ja dalej dwójki nie mogę upolować :disgust:

jak masz kogoś w UK to teraz jest nówka na wyprzedazy za 12.99 F :kox:

w tej cenie jest tez Batman Arham Assylum, Lost Planet 2, Prince of Persia, Just Cause 2,

za 9.95 jest Assasin 1, Call of Juarez, Vancouver 2010 a Bioshock 2 za 8.95 :)

czyli ceny za nowki w granicach 40-60 PLN :decayed:

Opublikowano

@T-żółw, ja mam brata w UK. Na święta zjedzie to musze coś zamówić :naughty:

@insane_Infinity, fajne że są statystyki do BC2.

A na BC1 na PS3 jest jedno trofeum online- GET 10002 KILLS :D

Opublikowano

A ja dalej dwójki nie mogę upolować :disgust:

jak masz kogoś w UK to teraz jest nówka na wyprzedazy za 12.99 F :kox:

w tej cenie jest tez Batman Arham Assylum, Lost Planet 2, Prince of Persia, Just Cause 2,

za 9.95 jest Assasin 1, Call of Juarez, Vancouver 2010 a Bioshock 2 za 8.95 :)

czyli ceny za nowki w granicach 40-60 PLN :decayed:

Na allegro nie jest dużo drożej jeżeli coś w wersji angielskiej chcesz, przynajmniej w przypadku AC2.

Ja tam jednak wolę jak mi ktoś w ojczystym języku do ucha gdera :decayed:

Opublikowano

Jawol :polew: :polew:

Opublikowano

No ale BC2 nie ma po polsku na PS3 także można zamawiać.

A na allegro z kodem sie nie kupi poniżej 100zł.

Bez kodu też nie schodzi poniżej 70zł, choć zawsze można trafić okazję jak @Moicz

Ja właśnie skonczyłem BC1, zostało mi jedno trofeum offline - zebrać wszystkie sztabki, bo jedną opuściłem w 3 planszy i cisne od nowa na easy bo nie da sie save'ować i wczytać konktretnego etapu. Online trofea to chyba jest grania na 2 miesiące żeby wszystko zrobić :D

Opublikowano

O AC2 była mowa a tam masz napisy PL :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.