Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drakensang I i II to w ogóle świetne gry, które.... niestety przeszły praktycznie bez echa.

Ciekaw jestem jej w wydaniu multi.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drakensanga odpaliłem z ciekawości, w oczekiwaniu na Arcanię i nie powiem... bardzo mi się spodobała :good:

Tak samo miałem z Torchlight, czekając na Diablo III odpaliłem ten tytuł i byłem mile zaskoczony jaka to fajna gierka :decayed:

Zanim wyjdzie Diablo III to pewnie zdążymy zagrać w Drakensanga Online i Torchlight'a 2 (obie zapowiedziane) :evil:

Wiadomo, że najbardziej czekam na D3 ale nie gardzę innymi gierkami tego typu :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna gierka z PSS

Opublikowano

ma ktos moze aktualne linki do Assassin's Creed: Brotherhood PL ? bo wszedzie sa wykasowane :wallbash: oczywiscie na X klocka..

Opublikowano
  • Autor

ma ktos moze aktualne linki do Assassin's Creed: Brotherhood PL ? bo wszedzie sa wykasowane :wallbash: oczywiscie na X klocka..

Nie uprawiamy piractwa na tym forum. Lubisz jak Ciebie okradaja?

Opublikowano

ma ktos moze aktualne linki do Assassin's Creed: Brotherhood PL ? bo wszedzie sa wykasowane :wallbash: oczywiscie na X klocka..

Nie uprawiamy piractwa na tym forum. Lubisz jak Ciebie okradaja?

rzad mnie co chwila okrada..

Opublikowano

A kupujesz to od rządu ?

Bardzo mi się podoba, że każdy jest okradany przez rząd, ale nikt nie wspomina o tym jak to on okrada rząd, bo każdy kombinuje jak może :gwizdanie:

Opublikowano

rzad mnie co chwila okrada..

To żeby być konsekwentnym powinieneś nie płacić podatków, VAT-u i tak dalej.

Kupno raz na jakiś czas oryginalnej gierki niewiele ma wspólnego z okradaniem przez rząd. Nie popadajmy w paranoję.

Opublikowano

Polecam tą gierkę DEAD NATION, naprawde zajebongo.

Fajne zrobili statystyki online.

Jako kraj jesteśmy obecnie na 8 miejscu i gonimy szwabów.

Jest to % zabitych zombi, z tym że jest obliczany % do populacji danego kraju.

Mamy 14% oczyszczonego kraju. :D

Oczywiście prowadzi USA.

Opublikowano

julo a to Za free czy trzeba kupić bo fajna..coś ala Take No Prisoners keduś na PC było :naughty:

Opublikowano

Trzeba kupić ale teraz z tego co widze ludzie kupują nawet po 5 osób. (jest 5 slotów do ściągania)

Z tego co wiem, zakłada sie konto na PSS, 5 osób sie składa i przelewa kasa. Ktoś musi mieć karte ale karte zdrapkę PSS. Kupuje na tym nowym koncie. Poźniej kazdy z osobna sie loguje i zapuszcza ściąganie. Wystarczy kliknąć i od razu przelogować sie na stare konto, dalej sie już ściąga.

POLECAM, gra jest masakryczna.

Do tego przegoniliśmy szwabów i gonimy szwedów. Jesteśmy na 7 miejscu :good: Nie wiem jak teraz ale wczoraj o 1 w nocy mało nam już brakowało.

Opublikowano

a Ile Kosztuję ??

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 13:05_________________________________________________oo już wiedzę 47 PLN...kupiłem i zasysa się :D[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________Julo mój PS3 ID to infinity26pl ...gramy dziś??? hehe myślę aby kupić Set BT z słuchawką do komunikowania się :D online :D hehe

Opublikowano

no ja wole przez GG, jakos do tej pory umiałem sie obejść bez HS i było dobrze, jakoś nie lubie gadać.

Wysłałem zaproszenie. Jak ktoś ma ochote to moze sie jeszcze dołączy.

Opublikowano

Julo celowanie qwa do Bani ...już tych 37 pln Żałuję ...echh :confused4:

Opublikowano

Julo celowanie qwa do Bani ...już tych 37 pln Żałuję ...echh :confused4:

k**wa !!

Bo właśnie zasysam !

Jak się okaże, że KUPA do walę UCISZENIE NA PÓŁ ROKU :D

Opublikowano

Ogólnie fajna Gra ale celowanie do Bani...i sterowanie.... :(

Opublikowano

ja odpalilem dzis NFS HP II i powiem wam ze nawet fajny :evil:

Opublikowano

Jak celowanie do bani ?

Lewym chodzisz a prawym celujesz. Dobrze sie gra. Poćwicz troche, może za krótko grałeś.

Muza i wogóle klimat gry jest niezły. A we dwóch jest ostra jazda. Kiedy gramy ?

Opublikowano

dobra się nauczyłem Grać ...wcale nie jest tak źle...hehhe fajnie te bezmyślne zombiaki kosi ;;;

Opublikowano

panowie i panie kto mi cos powie o kinect do x360 kto testowal kto ma, jakie pierwsze wrażenia? kupowac czy nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.