Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dead Space 2 w tym tygodniu :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dead Space 2 w tym tygodniu :naughty:

boje się tego :gwizdanie: demko mnie zmasakrowało :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja bym najchetniej kupil TDU:2 + Dead Space'a nowego... ale kurna jak na zlosc kasy ni ma :thumbdown:

a tu pierwsze 15 min z DS2

Opublikowano

Dead Space 2 w tym tygodniu :naughty:

trza zasysać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a jedynka dobra była ????

Opublikowano

Yhy... ja kończę 100% w GTA4 :kox: W momencie premiery skończyłem tylko wątek główny, teraz mam radochę grając całość od nowa. Gierka przeżywa teraz drugą młodość :naughty:

Z tego co pamiętam to masz kompa, na konsoli raczej byś nie dał rady (bez obrazy) zrobić 100% bo jest hardcore straszny, w sumie to chyba nawet nie znam nikogo co zrobił na 100% na ps3. Jest kilka trofeów masakrycznych.

No chyba ze jestes hardcorem. :)

Opublikowano

Coś Ci się pokręciło 100% gry jest czasochłonne, trzeba się naszukać ale nie jest wyzwaniem niemożliwym i nie ma znaczenia czy robimy to na konsoli czy na piecu :hi:

Pewnie masz na myśli wszystkie trofea gta4, dodatków razem z trofeami multi a to trochę inna bajka :cool1:

Opublikowano

Dlatego pisze, że masz PC to zrobisz 100% gry, ale tak jak my gramy na konsolach to bardziej patrzymy na postęp w pucharkach, dlatego pisze że to jest maskara, choć z tego co pamiętam to w shita nieźle cisnąłeś i jesteś niezłym graczem ale mimo to obstawiam że niedałbyś rady.

Ps. taka podpucha żebyś kupił konsole hehe

Opublikowano

Dead Space 2 ...wymiata ...mam :D heh ale Na PC :D

Opublikowano

Dlatego pisze, że masz PC to zrobisz 100% gry, ale tak jak my gramy na konsolach to bardziej patrzymy na postęp w pucharkach, dlatego pisze że to jest maskara, choć z tego co pamiętam to w shita nieźle cisnąłeś i jesteś niezłym graczem ale mimo to obstawiam że niedałbyś rady.

Ps. taka podpucha żebyś kupił konsole hehe

Kupno konsoli dla jednej gry to bez sensu, a tylko po jednym tytule mnie interesi na X360 i PS3 :cool1:

Opublikowano

Nie ma to jak Soul Calibur i nocka z kumplami przy skrzynce piwa na 130" ekranie :naughty::decayed:

forum2tu.jpgforum1k.jpg

Opublikowano

Reniu ja kiedyś Kupiłem PS2 Dla GTA 3 :D hehah .... a potem już z górki PS3 dla GTA IV :D ahha

Opublikowano

po jednym tytule mnie interesi na X360 i PS3 :cool1:

sprecyzuj ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

FM i GT :evil: wszystko inne mi lata albo mam na piecu :kox:

Opublikowano
  • Autor

moskal, jedyna DS byla za***ista, ale na razie DS2 ma takie sobie recenzje :thumbdown: ...od Polygamii dostalo tylko "4".

virus, ten koles stoi przed ekranem i ma koszulke x360? dobrze widze? :kox:

Opublikowano

moskal, jedyna DS byla za***ista, ale na razie DS2 ma takie sobie recenzje :thumbdown: ...od Polygamii dostalo tylko "4".

virus, ten koles stoi przed ekranem i ma koszulke x360? dobrze widze? :kox:

Tak ale to nie koszulka tylko projektor wyświetlił znaczek z tyłu na plecach :naughty:

Opublikowano

nie wiem czy okazaja czy nie... tak czy inaczej staniały chyba :D

Zobaczcie gazetke z MM.

Fifa 11 na ps3 za 109zł, tak samo nowy NFS HP.

A GOWIII za 55zł.

AC2 za 79zł tylko nie moge dojrzeć czy to jest ta nowa ?

Chyba jednak ta zwykła AC2.

Opublikowano
  • Autor

NFS zawsze traci szybko wartosc :)

AC2 to raczej AC2, a nie AC:B.

Opublikowano

Tak, masz rację to AC2, nie mogłem dojrzeć z tej małej książeczki

Opublikowano

79zł za AC2 to dobra cena, chyba się skuszę...

Na allegro są w podobnych pieniądzach z kosztami wysyłki...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.