Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zassałem nowe mapki do COD Black Ops, polecam są naprawdę spoko.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

udupałem ten pociąg KAZUYA się przydał :naughty: , zostało mi jeszcze pare razy zagrać online i jakieś 7-8 filmików końcowych w galeri odblokować i kolejna platynka

pamietaj ze te filmiki koncowe trzeba ogladac do konca bo nie zalicza platyny

Opublikowano

udupałem ten pociąg KAZUYA się przydał :naughty: , zostało mi jeszcze pare razy zagrać online i jakieś 7-8 filmików końcowych w galeri odblokować i kolejna platynka

pamietaj ze te filmiki koncowe trzeba ogladac do konca bo nie zalicza platyny

ok dzięki myślałem że trzeba je tylko odblokować :mysli:

Opublikowano

Upalałem dzisiaj demo SAW II :kox::good:

Ale już CSI trochę lipą zalatuje...

Opublikowano
  • Autor

W ramach oszczedzania kupilem TDU:2 + Fallout: New Vegas :kox: - podobno znacznie lepszy niz "3".

Opublikowano

Kurde, tyle dni polowałem na jakąkolwiek gierkę...

A tu proszę w dwa dni: Undercover, Collin i Army of Two 40 days :cool1:

Aż się musiałem pochwalić :kox:

Opublikowano

Kurde, tyle dni polowałem na jakąkolwiek gierkę...

A tu proszę w dwa dni: Undercover, Collin i Army of Two 40 days :cool1:

Aż się musiałem pochwalić :kox:

colin + AoT gicior :good: , undercover szit :thumbdown:

Opublikowano

To samo miałem mówić o undercover.

Opublikowano

Eno, może będzie lepszy jak NFS HP...

To który kupić, który jest dobry :?:

Carbon, ProStreet :?:

No chyba że Sobie Grid'a kupię :naughty:

Opublikowano

Eno, może będzie lepszy jak NFS HP...

To który kupić, który jest dobry :?:

Carbon, ProStreet :?:

No chyba że Sobie Grid'a kupię :naughty:

z tego co wymieniłeś GRID najlepszy bez dwóch zdań , za***isty model jazdy :good:

Opublikowano

No GRID to wiem, ale może jakiś NFS też jest dobry :mysli:

Opublikowano

No GRID to wiem, ale może jakiś NFS też jest dobry :mysli:

z : undercover , carbon , pro street , HP grałem w 3 pierwsze i chyba Ps byłby najlepszy , później carbon i nic

Opublikowano

Witam ja mam PS2 tylko Giery c**jowe podeślijcie koledzy w co można zagrać fajnego na wypasie pozdrawiam wszystkich :hi:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 20:29_________________________________________________Ja mam

carbon

god owf war1 i 2

jakiegoś kolina mcrae

i black

Opublikowano

upala Test driva dosyc przyjemny jest ciezko sie troche do mustanga przyzwyczaic ale jest ok

Opublikowano
  • Autor

No GRID to wiem, ale może jakiś NFS też jest dobry :mysli:

jak chcesz nfs'a i tanio to tylko pro street.

Opublikowano

No GRID to wiem, ale może jakiś NFS też jest dobry :mysli:

jak chcesz nfs'a i tanio to tylko pro street.

Dobra, unfercover'a już i tak kupiłem.

Kerczi ma carbon to jeszcze tylko ten prostreet został.

Potestujemy co najlepsze :naughty:

EDYTA Dopisany: 06 Luty 2011, 16:30

Kupiony :decayed:

Opublikowano

no od mnie "dead space 2" juz prawie leci

Opublikowano

No ja z xbox360 przesiadam się na PS3 czekam na kuriera :kox: a na xboxie to normalnie FIFA09.FIFA10,FIFA11,BATLELFILD BAD COMPANY 2,MEDAL OF HONOR THIER,CALL OF DUTY BLACK OPS,TEKKEN 6 trochę tego było a na ps3 to zobaczymy :hi:

Opublikowano

Gran Turismo :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

BATLELFILD BAD COMPANY 2

Poluje właśnie na pierwszą i drugą część :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.