Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Dead Island - jedna z najgoręcej komentowanych gier ostatnich dni na świecie, trafi również na PS3. Za jej produkcję odpowiedzialne jest nasze rodzime studio Techland, a zaprezentowany wczoraj zwiastun pozamiatał zarówno konwencją, jak i świetnym montażem. Nadrabiamy więc zaległości, dorzucając oficjalną notatkę prasową, w której znalazła się masa konkretów.

deadisland_logo_web_for_bright_backgr.jpg

Terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Wakacje w raju zamieniają się w piekło, po tajemniczym wybuchu epidemii, zamieniających ludzi w zombie. Jedyną szansą odciętego do reszty świata gracza na przetrwanie, jest nieustająca walka o życie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci. Deep Silver ogłosił dziś, że będzie wydawcą Dead Island™, mrocznego zombie slashera wyprodukowanej przez największego polskiego developera gier – Techland. Gra łączy w sobie elementy FPP z silnym naciskiem na walkę wręcz, rozwój bohatera oraz modyfikacją szerokiego wachlarza broni. Dead Island umożliwia grę w trybie co – op do 4 graczy na raz, ukazując tym samym dramatyczną historię walki o przetrwanie zainspirowaną klasycznymi horrorami o zombie.

Na malowniczej wyspie hordy przerażających zombie czyhają na życie bohatera podczas wypełniania różnorakich misji, mających na celu przetrwanie epidemii i wydostania się z piekielnej wyspy. Mając ograniczony dostęp do broni i amunicji, bohater jest zmuszony korzystać ze znalezionych przedmiotów i używać ich podczas starć z zombie. W trakcie dalszej gry przypadkowo znalezione przedmioty służące za prowizoryczną broń będzie można przeobrazić w prawdziwe narzędzia do masowego zabijania.

Aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających fanów, Dead Island™ zawiera także elementy RPG. Gracz na początku rozgrywki może wybrać jednego z dostępnych bohaterów, reprezentującego specyficzna klasę postaci, z unikatowymi umiejętnościami i drzewkiem rozwoju. W czasie gry będzie można posiąść szereg nowych umiejętności w trakcie wypełniania misji i nauczyć się nowych taktyk walki z zombie, podczas przemierzania niebezpiecznych zakątków tropikalnej wyspy.

Dzięki trybowi co – op do 4 graczy, w dowolnym momencie rozgrywki, gracz może bezproblemowo dołączyć do akcji, by doświadczać walki i uczestniczyć we wciągającej historii o przetrwaniu.

Dead Island™ tworzona jest na zupełnie nowym silniku Chrome Engine 5, dzięki czemu gra może pochwalić się rewelacyjną oprawą audiowizualną, co widać między innymi podczas przemierzania dzikich zakątków tropikalnej dżungli. Twórcom udało się rewelacyjnie odwzorować najmniejsze detale otaczającego świata - bogatą florę wyspy jak i oryginalne scenerie miast czy wnętrza hotelu.

Tak oto prezentuje się oficjalne stanowisko firmy, poniżej zaś możecie zobaczyć wzbudzający ogromne zachwyty zwiastun.

[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 09:03_________________________________________________Tak w ogóle top polecam dodać sobie stronę PS3site do RSSów w Outlooku.

Dziennie dodają ok. 15 informacji na temat różnych eventów, gier etc.. recenzje, zapowiedzi screeny, video.. :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwielbiam takie sieki !! :good: :good:

Ale już się dowiedziałem, że nie będzie Split Screena :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ja się zastanawiam po c**j ostatanimi czasy w ogóle mieć Drugi kontroler..

Cały Co-op wychodzi w Online Multi. W dzisiejszych czasach na 50" telewizorach, które sa powszechnie dostępne Co-op na Splicie powinien się rozwijać jak młody pączek. W c**ja walą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos w Bulletstorm moze?? :tongue4:

Sam sobie odpowiem :tongue4:

Dzis meczylem ja caly dzien i... przeszedlem :blink:

Krotka (choc i tak dluzsza niz np CoD BO,Medal of Honor itp).

Klimat Gears of War, tylko roz.ierdol wiekszy :decayed:

No i PL napisy rozwalaja, widac ze polska gra- tyle "miesa" to jeszcze w zadnej grze nie widzialem, niektore teksty rozwalaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przegapiłem mecz Lech-Braga, fajna sprawa teraz na Ps3 jest ta ipla, mozna sobie cały mecz obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przegapiłem mecz Lech-Braga

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak mozna oglądac polską pi9łke ??? przeciez to masochizm w pełnym wydaniu :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można :good: jak ktoś sie piłką interesuje od dziecka to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sprawa teraz na Ps3 jest ta ipla

Ostatnio odkryłem :decayed:

Fajne to to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można :good: jak ktoś sie piłką interesuje od dziecka to można.

ale pomiedzy "piłką" a "Piłką" jest różnica , we wtorek oglądałem Barca-Arsenal a na drugi dzień Lech-Sporting. no i różnica była odczuwalna :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 06:30_________________________________________________

za niedługo SHIFT II :naughty: ja polecam GT5 :decayed:

Będzie Forza już w drodze.

Forza pozamiata te japońskie popierdółki zwące sie symulatorami od pewnego levelu :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to jednak jesteś masochistą :polew:

No, pozamiata... Patrząc na nasz ruch w temacie o GT5 i na wasz temat o Forzie którego chyba nawet nie ma, to rzeczywiście tak może być. Wszyscy zmieniamy ps3 na Xklocki tylko czekamy premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można :good: jak ktoś sie piłką interesuje od dziecka to można.

ale pomiedzy "piłką" a "Piłką" jest różnica , we wtorek oglądałem Barca-Arsenal a na drugi dzień Lech-Sporting. no i różnica była odczuwalna :polew: :polew: :polew: :polew:

A co Ty chciałeś :?:

Żeby Wszyscy grali jak dwie z ośmiu najlepszyh drużyn w EU :mysli:

Poza tym i na takim poziomie bywają mecze padaczki, czasami coś ciekawszego można w IV lidze obejrzeć :gwizdanie:

za niedługo SHIFT II :naughty: ja polecam GT5 :decayed:

Będzie Forza już w drodze.

Polecam Collin DIRT :good:

Jest też DIRT 2, za niedużą kasę naprawdę fajne gierki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...