Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

no ja mam zamiar skończyć do weekendu , obskoczyłes wszystkie subquesty ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Tyle ze na PS3 jest MGS

akurat tu nie trafiłeś bo MGS4 to crapiszcze jakich mało , do poprzednich częsci brakuje mu lat świetlnych

Skonczylem fabule, poboczne questy z nieznajomymi, czesc innych dupereli i mam jakies 87%,ale jakos juz nie mam motywacji po tym zakonczeniu :disgust:

Co do MGS4- ja ogolnie jestem maniakiem serii, kazda czesc po kilka razy meczylem,a 4-ke tylko raz i mam ochote sobie pyknac raz jeszcze, choc jak znowu pomysle o tych cut-scenkach trwajacych po 2 godziny to mnie mdli az :sick3:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do MGS4- ja ogolnie jestem maniakiem serii, kazda czesc po kilka razy meczylem,a 4-ke tylko raz i mam ochote sobie pyknac raz jeszcze, choc jak znowu pomysle o tych cut-scenkach trwajacych po 2 godziny to mnie mdli az :sick3:

ja tez byłem maniakiem serii dopóki nie wyszła czwórka :decayed:

Opublikowano

Co do MGS4- ja ogolnie jestem maniakiem serii, kazda czesc po kilka razy meczylem,a 4-ke tylko raz i mam ochote sobie pyknac raz jeszcze, choc jak znowu pomysle o tych cut-scenkach trwajacych po 2 godziny to mnie mdli az :sick3:

ja tez byłem maniakiem serii dopóki nie wyszła czwórka :decayed:

jest jeszcze Peace Walker :kox:

tylko cos sie zabrac nie moge porzadnie,a psp lezy i sie kurzy.

Opublikowano

Graliście może kiedyś na FragFX. ?

Własnie miałem sobie kupić, patrzę a tu zamiaast 1 modelu - jak kiedyś.

Na allegro chyba z 10 różnych w różnych cenach, FragFX Shark, Baracuda, OczyWażki chooje moojee :kox:

Ogarniacie temat ? Rozpiętość cenowa od 100 do 300zł

Opublikowano

no Ty to w GOW2 to chyba spedziles kurvva pare miesiecy :D - co Cie widze online go girsi...

Dobry rok spędziłem na gyrosach :gwizdanie: ale w pewnym momencie miarka się przebrała, i włączam tą grę raz na 2 tygodnie na 3-4 mecze :naughty:

Czasami grając w gyrosy byłem bliski żeby wyglądać jak ten koleś :kox: :kox:

Opublikowano

no Ty to w GOW2 to chyba spedziles kurvva pare miesiecy :D - co Cie widze online go girsi...

Dobry rok spędziłem na gyrosach :gwizdanie: ale w pewnym momencie miarka się przebrała, i włączam tą grę raz na 2 tygodnie na 3-4 mecze :naughty:

Czasami grając w gyrosy byłem bliski żeby wyglądać jak ten koleś :kox: :kox:

Ale przyjeb :polew: :polew:

Opublikowano

Gosc troche psychiczny, jakby egzorcyzmow potrzebowal :blink:

Odpalilem dzis tego calego TDU2.. eeee,jakos mnie to nie jara :tongue4:

Opublikowano

nop moze byc taka przygodowa gierka na kilka dni[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 01:00_________________________________________________

Opublikowano

Zamówiłem zestaw startowy move. Zobaczymy co to jest.

Do tego dla żony do tego jakiś areobik - Get Fit With Mel B :naughty:

miał to ktoś?

Opublikowano

jarko - jak jeszcze nie masz LBP2 to sobie kup :decayed:

Scenariusz nie jest zbyt długi - :disgust: - ale naprawdę za***isty :good:

Najlepiej gdybyś sobie wziął żonę na drugiego pada :D - My wczoraj skończyliśmy scenariusz i teraz maksujemy levele :kox:

Opublikowano

Jedna nowa gra na pół roku :decayed:

I teraz nie wiem czy LBP 2 czy może Shift 2 :mysli:

Opublikowano

Shift 2 :naughty: :naughty:

Opublikowano

Shift 2 :naughty: :naughty:

Właśnie chyba pójdę w dirt 2 i LBP 2.

Shifta 2 będzie pewnie można koło czerwca kupić za 60zł :rolleyes:

Opublikowano

może ..może nie ..kto wie

Opublikowano

Gry z rodziny NFS szybko tanieją :wink4:

Może nie czerwiec jeszcze, ale w tym roku na pewno :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zalezy jakie recenzje bedzie zbieral Shift 2, a mysle, ze bedzie znacznie lepszy niz dobra jedynka... stanieje na pewno, ale nie po 2 m-cach (premiera koniec marca).

Opublikowano

Wszystko zalezy jakie recenzje bedzie zbieral Shift 2, a mysle, ze bedzie znacznie lepszy niz dobra jedynka... stanieje na pewno, ale nie po 2 m-cach (premiera koniec marca).

A czytałeś mojego drugiego posta :kox:

Shifta jak kupowałem miał chyba 3/4 miesiące i dałem za niego 60zł...

Tym razem podejrzewam będzie podobnie, no może o misiąc dłużej :wink4:

Opublikowano

z 100 na pewno... :naughty:

Opublikowano

16 marca wychodzi nowy motor storm i ma lepsze noty jak Shift 2 :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.