Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam tylko to demo co jest w zestawie, tam jest tylko dwóch przeciwników.

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hee kinect tez wymiata na poczatku tak jak piszecie niezle zakwasy ale najlepsza zabawa z ekipa i kilkoma butelkami zabawa gwarantowana

Opublikowano

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

a ruchasz palcem u nogi czy pisiorem ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze gry na PC wyglądaja za***iście ale takie PC kosztuje w ch***j $$$ i za tą cene mam konsole + multum gier/browarów/blantów , no i nie musze martwić sie czy mi PC pociągnie gre czy nie , wkładam płytke , otwieram bronka i ciupie :naughty::kox: :kox: :kox:

Wkładasz płytkę i? i masz ciulatą grafikę (tak, dla mnie z iksboksowej konsoli czy peestszy grafika ssie pałe) :kox:

No tak, komp kosztuje dużo więcej, więc jak Cię stać, to pograsz lepiej niż na konsoli, więc da się pograć na PC, a nie piszesz, że PC tylko do pracy. :decayed:

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

Aaa, Moskal Co do Twojego pierwszego pytania, to spytaj dziewczyny/żony

:polew: :polew:

Opublikowano

Panowie którzy mają dead nation możecie mi powiedzieć czy w tej grze działa headset ?

Opublikowano

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

widzisz ja jestem z pokolenia które zostało wychowane na PsOne , jak ta platforma miała premiere to cie jeszcze kogut po gnojowniku za pindola ciągnął więc mozesz nie pamiętać :wink4:

I widzisz , mi od tamtego czasu z graniem kojarzy sie KONSOLA , na kompach sie nie grało bo zeby byc na czasie i łupać w nowości trzeba byłoby co 3 miechy wymieniać wszystkie bebechy , teraz jest troche lepiej bo musicie wymieniać wiekszość podzespołów co pół roku :good: jest jakis postęp :kox:

Opublikowano

Panowie którzy mają dead nation możecie mi powiedzieć czy w tej grze działa headset ?

Nie działa - dopiero w dead nation 2 będzie działać.. :thumbdown:

Opublikowano

Panowie którzy mają dead nation możecie mi powiedzieć czy w tej grze działa headset ?

Nie działa - dopiero w dead nation 2 będzie działać.. :thumbdown:

to lipa fest :wallbash::kwasny:

Opublikowano

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

widzisz ja jestem z pokolenia które zostało wychowane na PsOne , jak ta platforma miała premiere to cie jeszcze kogut po gnojowniku za pindola ciągnął więc mozesz nie pamiętać :wink4:

I widzisz , mi od tamtego czasu z graniem kojarzy sie KONSOLA , na kompach sie nie grało bo zeby byc na czasie i łupać w nowości trzeba byłoby co 3 miechy wymieniać wszystkie bebechy , teraz jest troche lepiej bo musicie wymieniać wiekszość podzespołów co pół roku :good: jest jakis postęp :kox:

Ja teraz wymieniłem rok po kupnie nowego kompa i cały czas szpilam w najnowsze tytuły, bez problemu. Co do konsoli, to planuje kupić PS3 na wakacje, coby pograć w gry, których nie ma na PC. Tak więc można grać na PC'ie jak i na konsolach. :decayed:

A tak w ogóle, próbował ktoś poszpilać w Crysisa 2 Demo? ni chuchu, nie da się nawet zalogować...

Opublikowano

Grałem w crysis 2 demo ciężko się dostać na serwery a demo jest chyba do 13 marca

Opublikowano
  • Autor

Opublikowano

Wiem, zazwyczaj od pierwszej części zaczynam przygody z grami...

Tylko kurde ciężko dostać... :thumbdown:

Opublikowano

Wiem, zazwyczaj od pierwszej części zaczynam przygody z grami...

Tylko kurde ciężko dostać... :thumbdown:

Jedynka jest warta grania ! - I nie do końca będziesz miał FUN jeśli zaczniesz od dwójki :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

no Bioshock1,2 :slina:

Opublikowano

koniecznie zacznij od jedynki bo jest dużo lepszejsza od kontynuacji :naughty:

Opublikowano

Teee ale to na PC jest :evil:

I co Ty zrobiłeś z allegro :kox:

Kurde ten BioShock 1 to jakaś abstrakcja do kupienia :disgust:

BTW Trochę dzisiaj demówek upalam: Black Ops, Killzone 3 a zaraz jeszcze Crysis 2 :rolleyes:

Opublikowano

Teee ale to na PC jest :evil:

I co Ty zrobiłeś z allegro :kox:

Kurde ten BioShock 1 to jakaś abstrakcja do kupienia :disgust:

BTW Trochę dzisiaj demówek upalam: Black Ops, Killzone 3 a zaraz jeszcze Crysis 2 :rolleyes:

Ooo.. Crysisa zapuszczam zaraz.. :)

Sorry za tego Bioshocka - z Telefony Ci to podesłałem, a nie mogłem doczytać co to za wersja :D :D

Jak wpadnę na jakiegoś w dobrej cenie to dam Ci cynk :wink4: Ew. dostaniesz ode mnie na urodziny :kox:

Do tego czasu nie graj w "dwójkę", bo naprawdę nie wolno tego robić - w dwójkę można grać tylko po zaznajomieniu się z klimatem, historią i środowiskiem z jednynki. - takie są zasady :D[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:10_________________________________________________http://allegro.pl/bioshock-ps3-komplet-bcm-i1485668898.html

http://allegro.pl/bioshock-okazja-na-ps3-bcm-i1489323598.html

http://allegro.pl/bioshock-ps3-tanio-ideal-i1492547736.html

- licytuj :kox:

Opublikowano

ja zaczalem walczyc o platynke w Killzone 3 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.