Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko to demo co jest w zestawie, tam jest tylko dwóch przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

a ruchasz palcem u nogi czy pisiorem ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze gry na PC wyglądaja za***iście ale takie PC kosztuje w ch***j $$$ i za tą cene mam konsole + multum gier/browarów/blantów , no i nie musze martwić sie czy mi PC pociągnie gre czy nie , wkładam płytke , otwieram bronka i ciupie :naughty::kox: :kox: :kox:

Wkładasz płytkę i? i masz ciulatą grafikę (tak, dla mnie z iksboksowej konsoli czy peestszy grafika ssie pałe) :kox:

No tak, komp kosztuje dużo więcej, więc jak Cię stać, to pograsz lepiej niż na konsoli, więc da się pograć na PC, a nie piszesz, że PC tylko do pracy. :decayed:

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

Aaa, Moskal Co do Twojego pierwszego pytania, to spytaj dziewczyny/żony

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

widzisz ja jestem z pokolenia które zostało wychowane na PsOne , jak ta platforma miała premiere to cie jeszcze kogut po gnojowniku za pindola ciągnął więc mozesz nie pamiętać :wink4:

I widzisz , mi od tamtego czasu z graniem kojarzy sie KONSOLA , na kompach sie nie grało bo zeby byc na czasie i łupać w nowości trzeba byłoby co 3 miechy wymieniać wszystkie bebechy , teraz jest troche lepiej bo musicie wymieniać wiekszość podzespołów co pół roku :good: jest jakis postęp :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy mają dead nation możecie mi powiedzieć czy w tej grze działa headset ?

Nie działa - dopiero w dead nation 2 będzie działać.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, wolicie konsole, spoko, mam to gdzieś, ale nie piszcie takich głupot, bo jeszcze komuś ciśnienie podskoczy, jak zobaczy waszą wiadomość typu 'PC ciulate, lepszy Xboks, bo tańsza gra' i kupi konsole... :polew:

widzisz ja jestem z pokolenia które zostało wychowane na PsOne , jak ta platforma miała premiere to cie jeszcze kogut po gnojowniku za pindola ciągnął więc mozesz nie pamiętać :wink4:

I widzisz , mi od tamtego czasu z graniem kojarzy sie KONSOLA , na kompach sie nie grało bo zeby byc na czasie i łupać w nowości trzeba byłoby co 3 miechy wymieniać wszystkie bebechy , teraz jest troche lepiej bo musicie wymieniać wiekszość podzespołów co pół roku :good: jest jakis postęp :kox:

Ja teraz wymieniłem rok po kupnie nowego kompa i cały czas szpilam w najnowsze tytuły, bez problemu. Co do konsoli, to planuje kupić PS3 na wakacje, coby pograć w gry, których nie ma na PC. Tak więc można grać na PC'ie jak i na konsolach. :decayed:

A tak w ogóle, próbował ktoś poszpilać w Crysisa 2 Demo? ni chuchu, nie da się nawet zalogować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w crysis 2 demo ciężko się dostać na serwery a demo jest chyba do 13 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją kopię mam, ale z innej aukcji. .

Jak chcesz pograć to koniecznie kup najpierw Pierwszą część !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zazwyczaj od pierwszej części zaczynam przygody z grami...

Tylko kurde ciężko dostać... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zazwyczaj od pierwszej części zaczynam przygody z grami...

Tylko kurde ciężko dostać... :thumbdown:

Jedynka jest warta grania ! - I nie do końca będziesz miał FUN jeśli zaczniesz od dwójki :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee ale to na PC jest :evil:

I co Ty zrobiłeś z allegro :kox:

Kurde ten BioShock 1 to jakaś abstrakcja do kupienia :disgust:

BTW Trochę dzisiaj demówek upalam: Black Ops, Killzone 3 a zaraz jeszcze Crysis 2 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee ale to na PC jest :evil:

I co Ty zrobiłeś z allegro :kox:

Kurde ten BioShock 1 to jakaś abstrakcja do kupienia :disgust:

BTW Trochę dzisiaj demówek upalam: Black Ops, Killzone 3 a zaraz jeszcze Crysis 2 :rolleyes:

Ooo.. Crysisa zapuszczam zaraz.. :)

Sorry za tego Bioshocka - z Telefony Ci to podesłałem, a nie mogłem doczytać co to za wersja :D :D

Jak wpadnę na jakiegoś w dobrej cenie to dam Ci cynk :wink4: Ew. dostaniesz ode mnie na urodziny :kox:

Do tego czasu nie graj w "dwójkę", bo naprawdę nie wolno tego robić - w dwójkę można grać tylko po zaznajomieniu się z klimatem, historią i środowiskiem z jednynki. - takie są zasady :D[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:10_________________________________________________http://allegro.pl/bioshock-ps3-komplet-bcm-i1485668898.html

http://allegro.pl/bioshock-okazja-na-ps3-bcm-i1489323598.html

http://allegro.pl/bioshock-ps3-tanio-ideal-i1492547736.html

- licytuj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...