Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak..na PC tak bedzię wyglądać :naughty: pre-order zamówiony :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dziś się pojawiła łatka do dead nation i można sobie gaworzyć przez headset :naughty:

Opublikowano

powaga??? oo a pisali że w DEAD NATION 2 będzie można gadać przez headset

Opublikowano

tak..na PC tak bedzię wyglądać :naughty: pre-order zamówiony :gwizdanie:

ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach

ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy

widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje

dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza

skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m

tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super!

Opublikowano

dzis odpaliłem i pojawiło sie info ze jest nowa aktualizacja do pobrania:

m.in mozliwosc rozmów, mozliwosc dokupienia w sklepie wskazników laserowych do smg, wyrzutni ostrza, hmmm :mysli: gosc ma teraz blueray'a ze swojej zwyklej pukawki :naughty: save w kazdym punkcie kontrolnym i jeszcze jakies pierdoły - wszystko opisane w opcjach

info jak najbardziej prawdziwe :decayed:

Opublikowano

wiem wiem...właśnie skończyłem DEAD NATIOIN ....wypas...ciekawe kiedy 2 część :naughty:

Opublikowano

Robi ktoś platyne w DEAD N. ?

Cięzko będzie, ja nie wiem czy dam rade.

Opublikowano

Robi ktoś platyne w DEAD N. ?

Cięzko będzie, ja nie wiem czy dam rade.

Ja mam :wink4: Da radę - najtrudniejsze trofeum to "Zebranie wszystkiego" (bagażniki samochodów, skrzynie, skrzynki)

Opublikowano

PS. aby ostudzić troche głowy po takim pokazie powiem tylko, że było to napędzane 3x Nvidia GTX 580 :blink:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 10:16_________________________________________________[br]

[edit]

Są pogłoski o GTA V :kox:

http://www.computerandvideogames.com/292424/news/gta-v-codenamed-rush-characters-uncovered/

Opublikowano

tak..na PC tak bedzię wyglądać :naughty: pre-order zamówiony :gwizdanie:

ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach

ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy

widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje

dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza

skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m

tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super!

Grałeś już w nią? Bo wypowiadasz się jakbyś wiedział coś czego nie wiemy.. :cool1:

Opublikowano

julo ja jestem w trakcie robienia platynki w dead nation, pozostalo mi przejscie kampani na mrocznym, jeden level na nieumarłym i 53tys.kill zombie w sumie najtrudniejsze to przechodzenie na wyższych poziomach bo zbieranie jak dla mnie bylo proste a to dlatego ze korzystalem z youtuba w kilku levelach :decayed:

dzis zaczynam na mrocznym w co-opie :kox:

Opublikowano

julo ja jestem w trakcie robienia platynki w dead nation, pozostalo mi przejscie kampani na mrocznym, jeden level na nieumarłym i 53tys.kill zombie w sumie najtrudniejsze to przechodzenie na wyższych poziomach bo zbieranie jak dla mnie bylo proste a to dlatego ze korzystalem z youtuba w kilku levelach :decayed:

dzis zaczynam na mrocznym w co-opie :kox:

Mroczny nie jest taki zły - szczególnie jeśli masz już wszystko wyzbierane :)

Przeszedłes juz grę kilka razy więc masz wypracowaną technikę.

W zasadzie na Mroczny robi się ciepło przy "dużych" - ale łatwo ich opóźnić na "przeszkodach" :wink4:

Opublikowano

hmm Może i ja się skuszę na Dead Nation na platynkę.

Nosfer jak tam BioShock 2 ?? daje radę??[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 16:08_________________________________________________ :confused4:

http://gametrade.pl/link/13604

Opublikowano

Ale lipa dzisiaj hehe

Opublikowano

tak..na PC tak bedzię wyglądać :naughty: pre-order zamówiony :gwizdanie:

ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach

ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy

widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje

dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza

skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m

tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super!

Grałeś już w nią? Bo wypowiadasz się jakbyś wiedział coś czego nie wiemy.. :cool1:

nie, nie gralem, ale widze jak zrobiona jest fizyka

Opublikowano

hmm Może i ja się skuszę na Dead Nation na platynkę.

Nosfer jak tam BioShock 2 ?? daje radę??

:ban:

Opublikowano
:wtf::kwiatek::pociesz::rose:
Opublikowano

Ogarnial ktos Homefront??

Opublikowano
  • Autor

kumpel, ktory ma PS3 juz pare lat (jeden z pierwszych wypustow) zadal mi wczoraj pytanie, czy ma wbudowane WIFI - ma ? :decayed:

Opublikowano

kumpel, ktory ma PS3 juz pare lat (jeden z pierwszych wypustow) zadal mi wczoraj pytanie, czy ma wbudowane WIFI - ma ? :decayed:

:facepalm::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.